Proc prave 7of9 ?
Maverick - 23.02.2001 v 13:45

Jak tady bylo uz mnohokrat receno, Seven je nejoblibenejsi (alespon co se databaze StarNetu tyka) postavou ze sveta ST. A jelikoz tady bylo jiz mnoho narazek na jeji vzhled v prime souvislosti k tomuto faktu, ptam se vas:
Je vase oblibenost Sedme dana opravdu pouze jejim objemem hrudniku podporenym vodim pasem ? A pokud ne, proc se jedna prave o vasi oblibenou postavu ?

Annika - 12.03.2001 v 14:33
Lord S. a NN : Vy dva si máte tak co vyčítat!! V podstatě každej máte v něčem pravdu, ale to vyjadřování teda pokulhává. Řekla bych, že jste si docela podobný.... ( A teď přiletí Bat´tlech...)
Lord_Sillogism - 12.03.2001 v 00:29
Anonym: NN - 11.03.2001 v 12:39 : Samozřejmě, že když opomineš to, co mě překvapilo, tak mě na tom příspěvku nic nepěekvapuje. Zachoval jsi se vulgárně už víckrát, což značně přispělo k tomu, že tohle fórum, kde se dalo ještě o něčem bavit, zřejmě půjde do hnoje... vulgarita není jen použití sprostých slov, spíš vůbec, ale to jak se vyjadřuješ. Věř že rozhodně nejsem z těch, který by se zabejvali co na ně kdo na ulicích křičí, kdo plive na chodník atd..., ale myslel jsem, že to fórum by mohlo mít alespoň nějakou úroveň.
taipan - 11.03.2001 v 23:24
NN: Za všechno může Machalík :)
Masakr 8472 - 11.03.2001 v 21:51
Sakra Sakra je to strata casu tady s vama:-((((
Anonym: NN - 11.03.2001 v 19:06
P.S. To bude keců že to tu kazim jenom já a že ostatní za nic nemůžou... :)) Když všude napíšu něco co se někomu (tobě) nebude líbit, tak všechno smažeš? Je jasné že na diskusních fórech se občas zanadává, je jedno jestli jsou o ST nebo ne. To pro ty co by náhodou napadlo že trekkies jsou něco vyjímečného (možná banda blbů, ale to je asi všechno).
Anonym: NN - 11.03.2001 v 19:03
No to je fakt hrozná ztráta!!! :)
Anonym: Leian - 11.03.2001 v 13:38
No, pánové, jak jsem si přečetla pár posledních příspěvků, udělalo se mi z vás blbě. Tohle fórum půjde do odpadkáče...
Anonym: NN - 11.03.2001 v 12:39
Ale vůbec ne milý Lorde, samozřejmě že můžeš mít vlastní názor a nemusí se ti vůbec Seven a celý Voy líbit, já ti tvůj názor neberu.
Proč tě ten příspěvek překvapil? Zdá se ti na něm něco v nepořádku (když pominu to o těch buznách). To možná ode mne nebylo moc slušné, ale nebylo to rozhodně vulgární, jak se mi tu leckdo potom snažil přišít (včetně tebe). V tom příspěvku adresovaném tobě jsem nadával vůbec poprvé. Nádával jsem kvůli tomu že jsi asi špatně četl co jsem předtím napsal, já jsem psal že do "intelektuálního pozlátka" tady balí své příspěvky ostatní, ne já. Já tohle odmítám, protože tohle je podle mě pokrytectví.
Píšeš že by jsi se nesnížil k sledování Voy jen kvůli chybám, ale já ten první příspěvek také neadresoval tobě, ty to možná neděláš, ale spousta dalších ano.
P.S. Navíc mě docela naštvalo že mě tu kdekdo obviňuje z vulgarismů, když se ho navíc ani netýkají.
BTW, tak to máš nejméně ty školy tři...
Lord_Sillogism - 11.03.2001 v 02:46
1} Nemám dvě vysoké školy
2) Netvrdím, že jsem nejchytřejší.
3) Sprostě ti nenadávám.
4) Mýlíš se, od Equinoxu jsem Voyager neviděl, protože jsem jím byl už celkově znechucen. Rozhodně bych se nesnížil k tomu, abych něco sledoval jen abych na to mohl nadávat. Sedmá byla taky jedna z postav, které mě odradily. Proto sem píšu svůj názor, a to je, že nestojí za nic. Tvůj příspěvek Anonym: NN - 09.03.2001 v 01:06 mě docela zaskočil, a tak jsem na něj reagoval. Nebo snad je můj názor na sedmou tak špatný, že ho sem nesmím napsat? Nebo mi snad chceš zakázat reagovat na tvé vulgární výlevy? To bohužel nejde, co. Můj názor se prostě liší a ty s tim asi nic neuděláš. Diskuzní fórum je to proto, aby se tu diskutovalo, a o to se přece snažím.
taipan - 11.03.2001 v 01:55
NN: Máš recht. Ve všem.
Anonym: NN - 10.03.2001 v 19:26
Ó Vaše nejvyšší lordstvo ať si laskavě uráčí políbit prdel když ani neumí číst...
To je voda na tvůj mlýn co? Takhle může přeci nadávat jen dlaždič. Hádám že máš nejméně dvě vysoké školy a přesto když si něco přečteš tak ani nevíš o čem to bylo, hlavně že jsi inteligentní lord, pán všehomíra.
Neříkám že se ti musí líbit, jen nemám rád když nějaký hovado začne plácat kraviny o tom že je to Pamela z pobřežní hlídky, když se někomu Voy nelíbí, tak ať se na něj nedívá. Ale to by zase nevěděl o co tam šlo a neměl by co pomlouvat, protože ostatní ST mají přeci milionkrát méně chyb...
Btw: Tohle je pokud se nepletu vlastně poprvé co tu někomu otevřeně nadávám, už se těším jak (jestli) zapracuje cenzura :)
Lord_Sillogism - 10.03.2001 v 13:33
Anonym: NN - 09.03.2001 v 01:06: Když to tak nevadí, ty komerční důvody, proč mi to ve výsledkové části vyhodí absolutní komerčnost, střední proud, kýč, krmení dutých hlav? Nebo jsem snad kulturní snob? Nebo jsem ženská, že se mi ta sedmá prostě nelíbí? Sem snad nenormální, že nechci sledovat startrek, jen abych měl na co myslet, kdybych si chtěl eventuelně vy.. pt..? Navíc, vážený, z vašeho příspěvku, kde jednoznačně osočujete homosexualitou, ženskostí a impotencí, což je všechno tak přirozené, že si tím nadávají jen chudáci a ti, kteří nevědí co to znamená. To z vás dělá prozatím člověka, který se od úrovně lopaty jen tak nezvedne. A bohužel, v žádném z vašich dopisů jsem nenašel intelektuální pozlátko, natož něco inteligentního. Tudíž vám doporučuji - zcela otevřeně - abyste ze sebe nedělal vola. Nakonec bych se rád zeptal, jak ten poslední příspěvek souvisí s tématem fóra.
Anonym: NN - 10.03.2001 v 01:39
Hej Vláďo, zítra (vlastně dneska) odpoledne mi zavolej kvůli tomu Halfu jo? Dáme CS.
Anonym: NN - 10.03.2001 v 01:36
Maverick: Urážky? Nadávky? Ty snad máš něco proti homosexuálům nebo ženám? A impotentní lidé za svou vadu také nemohou. Já jsem nenadával, jen jsem vyjádřil svůj názor jak na mě působí Machalík.
A že urážky na SN nepatří??? Dovol abych se zasmál, klasické nadávky se tu sice neobjevují tak často, ale objevují se tu mnohem častěji takové ty skryté a pokrytecké urážky (podobnou jsem předvedl právě teď v tom vymlouvání se na to, že se o urážky vlastně nejedná), které se jejich autoři snaží zabalit do nějakého (nejčastěji intelektuální) pozlátka, aby vypadali jako kdovíjací chytrolíni a slušní inteligentní vzdělaní lidé co se na úroveň lidí od lopaty nikdy nemohou snížit. Pokud někdo nadává zcela nezakrytě, alespoň si na nic nehraje a nedělá z toho druhého vola...
Vlada - 09.03.2001 v 20:40
Myslím že také prohlásila že láska je choroba :)))
Ale pak to zase odvolala :)
Tedy NN vlastně vůbec neurážel, jen to mohl formulovat méně hanlivě a napsat třeba: Homosexuál, impotentní muž a žena :))
Jiní lidé na StarNetu nadávají daleko hůř, takže řečičky že "to sem nepatří" si nechte od cesty.
Jo a i kdyby urážel daleko hůř, tak v případě Machalíka se mu vůbec nedivím...
Anonym: bigfoot - 09.03.2001 v 20:25
7 of 9 jwe jedina pekna osoba v treku tak preto ju vsetci obdivuju,ale ja ju milujem hlavne pre jej poznamky typu: laska je irelavantni...
SEMTEX - 09.03.2001 v 19:14
Maverick já se vyjádřil už jednou. A myslím si, že je zbytečné tu něco přispívat, protože je to o jednom a tom samém na které jsem odpovídal hned ze začátku.
Maverick - 09.03.2001 v 14:02
Machalik Ano, urcite jeji vzhled dela s casti Trekkies divy, nicmene nehazej je vsechny do jednoho pytle. Sedma neni univerzalni vzor krasy (sexu), to snad ani neni mozne. Krome toho NN to vystihl docela presne v zaveru sveho prispevku. A kdyz se podivas na fora StarNetu, tak odhaduji prumerne 30 pravidelnych prispevatelu z 909 registrovanych uzivatelu. Potom je sice obsah tohoto fora znacne zkresleny, ale NEHODNOTIL BYCH POTOM VSECHNY ZASTANCE SEDME JAKO POKRYTCE. Proste se najdou i taci, kteri v ni proste zadny sexy symbol nevidi (nebo to neni to hlavni). Mozna je nas mensina, ale jsou i taci. Ostatni se radsi nevyjadri.
NN Sice jsem napsal, ze se zavere, tveho prispevku souhlasim, ALE TY NADAVKY A URAZKY si pro priste ODPUST !!! Urazeni na StarNet nepatri.
Anonym: NN - 09.03.2001 v 01:06
Machalík: Možná to působí pokrytecky (pro tebe), ale ty zase působíš jako teplouš, impotent, ženská (popř. kombinace). Teď nevím co z toho je horší...
Nevím jak ostatní, ale mě může být důvod proč ta která postava byla do ST přidána absolutně ukradený.
Co ty víš z jakého důvodu byl do ST přidán Riker, Troi, Ro, nebo třeba Beshir, Kira, Daxová... Co když byla některá z těchto postav přidána z ryze komerčních důvodů aby byla dobrá sledovanost u určitého druhu diváků?
Nejenom že na tom vlastně není nic špatného (filmaři nejen že chtějí zisk, ale také se snaží vyhovět co neširšímu okruhu diváků) ale pro diváka to není vůbec důležité. A většina lidí (tedy podle ohlasů) nemá ráda Seven pouze pro její vnady (jak tvrdíš ty), ale pro její vlastnosti, charakter A její vnady (tedy alespoň muži a určitě i některé ženy). Velká spousta z nich se totiž rozhodně nezačala dívat na ST teprve kvůli ní, jistě slyšel jsem že takoví lidé existují, ale pochybuji že by jsi jich na těchto stránkách příliš mnoho našel.
Ujišťuji tě že jsem se na ST díval daleko dřív než se tam Seven objevila a přesto je to moje nejoblíbenější postava a to jak vypadá je jen jeden z důvodů. V Seven se kloubí právě ty vlastnosti jež jsi zmiňoval u Spocka a Data, ale navíc ja krásná a dobře se na ní kouká. Není nic špatného na tom že se někomu líbí ženy, ty to sice nejsi (jsem o tom pevně přesvědčen a ty mě o opaku nepřesvědčíš, ale neboj dnešní společnost je tolerantní a nemusíš se za to stydět, koneckonců dnes už tě neupálí), ale většina z nás ano.
Machalík - 08.03.2001 v 23:52
No a to je to, o čem tady mluvím. Všichni (až na vyjímky) tady svorně tvrdíte, že Sedmá je vaší nej kvůli jejím vlastnostem. Někdo tu nadhodil Spocka, já bych přidal Data. Ti oba byli vykresleni podobně jako Sedmá. Chladní, logičtí, Datovi scházeli emoce a snažil se být co nejvíce člověkem atd. Zkrátka podobné charaktery. Ale proč Sedmá TOLIK vede v žebříčku oblíbenosti? Co má navíc oproti těm dvěma? Odpověď je nasnadě. A je to přesně ten pravý důvod, proč graf u Sedmé šplhá do tak závratných výšin. Přestaňte už omílat ty nesmysly o charakteru Sedmé, působí to totiž děsně pokrytecky.
janos - 08.03.2001 v 19:37
Kto videl najnovsi Voyager (Human Error) tak ten uz nepochybuje o tom, preco je 7/9 najoblubenejsia postava.
*** SPOILER ALERT ***
Chakotay will go where no MAN has gone before. :-D
Lord_Sillogism - 08.03.2001 v 19:30
Jo, jeden mi taky přijde racionální.
Masakr 8472 - 08.03.2001 v 16:21
Hele ja to taky nevim!! Ja rad jen sexy holky!!
Anonym: cudzinka - 08.03.2001 v 14:03
Obaja su logici a racionalny, co je na nich absolutne squele
Lord_Sillogism - 08.03.2001 v 00:40
V;bec nechápu, jak souvisí sedmá se Spockem.
Machalík - 08.03.2001 v 00:32
Bohužel ano.
Masakr 8472 - 08.03.2001 v 00:23
Machalik : Jo jo tyss na to kapnul
Machalík - 07.03.2001 v 00:27
Suchej Vulkánec vs. kozatej Borg. Je jasné, kdo vyhraje. Jak překvapivé.
Masakr 8472 - 06.03.2001 v 22:57
Jde tady o Spocka nebo Seven ? podle mě je to dostr důležitá otázka. Tohle je fórum o Seven a ne vo nějakym suchym vulkánovy. :-((((((
Maverick - 06.03.2001 v 09:15
Annika Sorry, nejak jsem zapomnel na druhy tag. Pistu totiz s prestavkama a puvodne tam mela byt reakce pro nekoho. No, a potom jsem na to zapomnel a malinko se rozepsal. V Zadnym pripade nebylo duvod takovy, jaky predpokladas ... A jestli jsi narazela na tu modrou u myho nicku, kdy jsem nebyl prihlasenej, tak proste neumim odpocitat 2 cislice v RGBcku ;o))
Jinak souhlas s tim skloubenim vzezreni a charakteru.
Jeho Velicenstvo LordSillog ;o) - Ale kdyz se podivas trochu zpatky, tak posledni dobou ma Sedma v serialu malinko vetsi vahu (muj subjektivni nazor). Driv to byla spis postava "pro vsechno" - s vyjimkou prvnich nekolika dilu, kdy ji Janeway premlouvala k odasimilaci - , ale posledni dobou se malinko profiluje (predevsim svym hledanim lidstvi, jestli se to da tak nazvat). Ale jinak mas castecne pravdu s "nevyrovnanosti" Sedme co do schopnosti - ale to bylo nekde niz ...
Geor-T - 06.03.2001 v 09:02
Taky bych řek, že si to Jeri všechno zpívá sama(a Robert Picardo taky). Mimochodem - nejvíc se mi stejně líbila Datova písnička o životních formičkách (ST-VII, jestli se nepletu)
Geor-T - 06.03.2001 v 08:57
Jeho Všemocná Milosti, Vaše Nebeské Veličenstvo, Pane Lorde Sillogisme: Amrickým producentům asi stojí za trochu víc peněz.:o)
Lord_Sillogism - 06.03.2001 v 00:18
To není moje chyba, truth is out there. a oslovuj mě zásadně "Jeho Všemocná Milosti, Vaše Nebeské Veličenstvo, Pane Lorde Sillogisme" :-)))
Winner - 05.03.2001 v 23:04
Dobře, dobře, ó mocný Lorde, ale nemusíte nám to říkat dvakrát, vidím dobře :-)))
Lord_Sillogism - 05.03.2001 v 23:00
Podle mě prostě seven nestojí celkově ani za zlámonou grešli. Od velkejch prsou sou jiný filmy, a od pořádnejch výkonů evidentně jiný postavy.
Lord_Sillogism - 05.03.2001 v 23:00
Podle mě prostě seven nestojí celkově ani za zlámonou grešli. Od velkejch prsou sou jiný filmy, a od pořádnejch výkonů evidentně jiný postavy.
Annika - 05.03.2001 v 15:03
Maverick : Nemohl by sis to tučný písmo už nechat od cesty?!?! Jestli máš strach, aby tě nekdo nepřehlíd, tak klídek, ona to většina lidí čte všechno. A strašně špatně se to čte. To tu za chvíli všichni budou psát jen velký tučný a pokud možno barevný písmena a už bude chybět jen kolotoč a vyvolávání hóóórké pááárky!! :o) Jo, k tématu. Seven je moje nejoblíběnější postava a u mě lze s úspěchem pochybovat o tom, že kvůli jejímu poprsí. :o) Není to žádná slepice, která by se jen usmívala, říká, co si myslí, je chytrá, má zajímavej (a ani ne tak ulítlej, jak se zdá) pohled na svět a lidi v něm. Je rázná, nenechá sebou orat a tolik srandy jako s ní snad v ST jinde není. ( I když Spock je taktéž neodolatelnej) A za asimilaci přece nemůže. Takže : Pokud je komerčním lákadlem (Což, ruku na srdce, asi přece jen je), tak se tvůrcům dokonale povedlo skloubit příjemný s užitečným. Není tedy co řešit. A holky - nešilte! ;o)
Maverick - 05.03.2001 v 14:31
Je otazkou, jak ji lide jako takovi prijmou. Na Voyageru se zda, ze preci jenom (malinko) chape postoje a city lidi, ale presto se (zatim) od slupky Borga nemuze moc oprostit (hlavne co se komunikace tyka). Podle me je ale nepravdepodobne, ze by se z ni stal 100% clovek, ale to se asi nedozvime ...
Spock - ano, prave vtom tkvi jeho umeni diplomata. A prave tim je odlisny (proto asi neni postavou ala Seven na Voyageru Tuvok - to je 100% Vulkanec)
LordSillog OK, asi jsem si sedel na vedeni, chapu.

A pro vsechny - tohle forum se sice jmenuje "Proc prave 7of9", ale to preci neznamena, ze nekdo nemuze rict "...protoze, takze radsi Spock (Neelix, Paris)" Nedelejme z toho zase monotematicke forum (ikdyz se tak tvari). Zacneme hledat podobne i zcela rozdilne stranky jednotlivych postav ve vztahu k Sedme. Proc prave Sedma a ne Neelix ? (mno, trochu prehnane, ale vy me chapete, nebo snad ne ?)

Re: data hledajici lidstvi. Podivej se na Generations, ja jsem se mohl umlatit smichy, kdyz Data diky "pocitovemu" emocnimu cipu prisel na to, co je to humor (ikdyz zazival i jine - hlubsi - posity). Jeho vyrok "odporne" a Guinanin "chcete jeste" a razna odpoved "ANO" je primo ukazkova. Preklad sice obcas malinko ujel, ale to se s "NO ST dohledem" stava (Flicek = Punta atd.}
Masakr 8472 - 05.03.2001 v 10:44
Hypo: To pro me jsou lepsi fotky ze serialu, ikdyz v civilu vypada s rozpustenyma vlasama tak nevine ne, jak zabijak ci vojak. Vlada: Mas pravdu ze liceni dela hodne, ale jeste vic jsou uniformi ty "delaj divy".
Vlada - 04.03.2001 v 21:32
Hypo: Mě se líbí jak civilní, tak ty ze seriálu, mají odlišný styl, oba styly ale mají něco do sebe. Ty civilní navíc občas bývají trochu "odvážnější", ale často také "civilnější" (čili na nich Jeri nevypadá absolutně dokonale-jen dokonale:))) Inu filmové líčení dělá občas divy ;)
Hypospray - 04.03.2001 v 21:22
Na www.voyager.cz v sekci Voyager - Galerie postav - jsem utridila spoustu obrazku Seven respektive Jeri Ryan.
Otazka, ktera je vcelku na miste: libi se Vam vic civilni fotky nebo obrazky ze Star Treku?... :)
Winner - 04.03.2001 v 20:11
Podle mě se Seven bude vážně vyvíjet dál. Všechno to začalo v tom díle VOY, který byl vlastně parodií na My Fair Lady, jak se doktor a Paris vsadili o tom, že doktor udělá ze Seven společenskou bytost schopnou jít na nějakou oslavu v jídelně. To bylo něco :-))) No a potom se díl od dílu objeví nějaká narážka na to, že se snaží být víc člověkem...
Winner - 04.03.2001 v 20:07
A proč ne ? Tak jdeme na to: Crusherová jede po Picardovi, Riker moc ne. Crusherová neumí moc velet lodi, ale umí docela léčit, to Riker je přesný opak. No dobře, srandy bylo dost :-)))
Vlada - 04.03.2001 v 12:12
Podle mě je diskuze Spock vs. Seven pěkně pitomá, jsou to úplně odlišné postavy (až na některé shodné detaily). Crusherovou taky nebudu srovnávat s Rikerem...
Anry - 03.03.2001 v 10:43
Spock vs. Seven: teda nevim, ale spock je v serialu neuveritelne suchej, a urcite nedokaze provest vsechny ukony tak rychle jako Seven; pokud vim nema zadny implantat:)
Lord_Sillogism - 03.03.2001 v 09:17
Maveric: to, že jednou projde štíty a opravuje rukou plazmove rozvody a jindy dostane jednu ranu a jde k zemi je přesně ukázka její nevyrovnanosti. Přesně tak jsem to myslel.
T'Bone - 03.03.2001 v 00:49
Masakr: Dat mi prijde jedinecny v tom, ze se SNAZI byt jako clovek. Spock, Odo i Seven jsou v tom smeru svym zpusobem rezervovani. Co se primo Spocka tyce, ten ztravil znacnou cast sveho zivota snahou nebyt jako clovek.
T'Bone - 03.03.2001 v 00:43
Maverick: Myslim, ze pokud budeme mit moznost dal sledovat vyvoj Seven (coz je nepravdepodobne), bude z ni vicemene clovek - a pak se teprve ukaze, jaky je jeji LIDSKY charakter nebo zalozeni. U Spocka je to trochu jine, ten je napul clovek a po TOS, kdy je vic Vulkanec nez clovek, kdyz "vezme na milost" svoji lidskou polovinu, uplatnuje "to nejlepsi z obou svetu" - vulkanskou logiku a zaroven lidske porozumeni a vciteni do situace. Proto je z nej dobry diplomat.
Jason - 02.03.2001 v 19:43
Masakr 8472:(maš zajímavou prezdívku,vyjadřuje snad Tvoje zájmy?)Sedmá se mimo věcí tebou jmenovaných odlišuje neobyčejnou odvahou,přímočarostí,férovostí,výdrží a snahou.A mohl bych ješte dlouho pokracovat...
Masakr 8472 - 02.03.2001 v 13:25
Hle je tady forum o Sedme nebo o Spockovi !! Ja si mzslim ze v kazdem serialu ST jsou stejne nebo podobne postavi, napr. v TOS Je to Spock, v TNG je Dat, v DS9 je to Odo. vsichni jsou si podobni tim ze se odlisuji od "normalu" lidi. Jsou i vlastne nalezenci a jsou zneuziti situacemi do kterych se dostali. A vzdy jsou proti polem nekoho do je v okoli napr. Sedma x Janeway, Dat x Worf ...atd. Jen sedma se odlisuje od ostatnich velkym poprsim a peknou postavou !
DoomHammer - 02.03.2001 v 11:26
Podle mě je zpěv Seven její vlastní výkon. ale zpívá fakt skvěle. Someone to watch over me, The Killing game. a co se týká příspěvku proč zrovna Sedmá... poku chcete, tak si klidně založte fórum o Spockovi. Rád se o něm něco dovím
Maverick - 02.03.2001 v 10:57
Ja.Borg ????
T.Bone Presne tak. Ale Spock je krome toho i diplomat, ktery (alespon ne casto) neni schopen rici presno to, co si v danou chvili mysli (kdovi, co to je), kdezto Sedma je s tim perfektni (odpovi s naprostym klidem a jeste se divi, proc je to spatne - ikdyz posledni dobou se malinko vic "polidstila")
Noonian - 02.03.2001 v 08:13
No to je mozne, me to jen tak napadlo z toho co jsem si cetl na synopsich. Ja jsem DS9 nevidel tak moc. Pravda je ale ze vsichni tri - Spock, Data a 7of9 jsou lide s obrovskym prehledem o technice a vede a pouzivaji pri rozhodovani predevsim logiku a ne emoce. A jsou necim zvlastni, samozrejme.
Ja.Borg - 02.03.2001 v 07:22
Klidnete hormony!
T'Bone - 01.03.2001 v 19:24
Noonian: Myslim, ze u Spocka, Sedme, Data nejde ani tak o tu jejich logiku, jako spis o celkovy pohled na lidi a jejich chovani a mysleni nekym, kdo je mimo a proto vidi veci jinak, nez normalni lidi. To, ze Sedma je clovek, nehraje roli, dokud uvazuje jako Borg. Proto taky nesouhlasim s nazorem, ze v DS9 tuhle roli hraje Bashir, jsem presvedcena, ze to je Odo.
Noonian - 01.03.2001 v 15:31
No ja si myslim ze v DS9 je to spis od jisty doby Bashir - vsechno jsou to perfektni logikove. Jak v DS9 tak v VOY chvilku nekdo takovy chybel, tak to museli necim zalepit - Bashir - geneticke vylepseni, Sedma - asimilace a reasimilace od Borgu. Oni ty posadky jsou vetsinou slozeny dost podobne co se charakteru tyka. Uz jsem se o to nekde pokousel to popsat.
Anonym: Maverick - 01.03.2001 v 13:54
V te narazce na Mr.Spocka me napadla jedna vec - kazdy z ST serialu mel vlastne nejakou postavu tohoto typu. V TOS to byl Spock, v TNG Data, v DS9 je to Odo (nebo vas napada nekdo jiny ?) a ve Voy je to prave Sedma (Tuvok uz neni originalni a neobjevuje se ted - bohuzel - uz tak casto).
Chewie Spocka mam taky hrozne rad (prave pro jeho logiku a prisne prime mysleni), tohle forum jsem zalozil spis kvuli tomu, ze uz me strasne stvalo jak ze Sedme nekdo dela Pamelu Anderson z Voyageru (jak to napsal Anry - je chladna a sexsymbol z ni delaji jenom divoky predstavy nekterych divaku - zajimalo by me, jak potom muzou prezit napriklad plaz v lete ;o)
Machalík - 01.03.2001 v 00:19
Jo, Masakre, je to teda hevy mařena!
Masakr 8472 - 28.02.2001 v 21:32
Seven je jasne nejvic sexy v VOY a je protivaha Jenawayove. A je stejne jako Dat skoro bez emoci a reakce na ruzne podmety jsou odlisne od "mormalu". Pro je Seven Of Nine stelesnenim na povrchu tvrda a zmatene, u nitr je nejista a stale ditetem. ( A je proste "dokonala" jako Omega ). Masakr 8472
Shras - 28.02.2001 v 20:30
Proc? no proto ze tohle je forum proc se nam libi Sedma. A ne proc se nam libi Spock. Ale mas pravdu jsou si podobny. Ale ja mam uprimne radci mladou obcas zmatenou zenu nez, stareho logickeho vulkance. Bez urazky. Jinak nejvyc se mi libil v Neobevene zemi. Ale to patri do jineho fora.
Chewie - 28.02.2001 v 16:25
Kdyz tady tak vidim co se vam na sedmy libi tak nechapu proc sedma a ne Spock kterej je presne to co popisujete jenze lepsi (akorat nema ty rozmery)
Anry - 28.02.2001 v 10:44
Lod by samozrejme mohl ridit i pocitac, uz nekolikrat ji ridil jediny clovek. Jenom to neni zrovna moc spolehlivy, jeden clovek to nestaci udrzovat v poradku moc dlouho.
A k Seven: Ona sice vypada jak panenka Barbie, ale vubec se tak nechova, je hodne chladna, takze na me nepusobi jako z pobrezni hlidky, ale jako normalni postava. Ze z ni nekdo dela sexulani symbol je jeho vec. Neni to moje nejoblibenejsi postava, ale je hodne dobra :)
Maverick - 28.02.2001 v 08:00
LordSillog Jo, mas pravdu, pochopil jsem to malinko jinak. Schopnosti Sedme jsou skutecne siroke, ale ze by mohla ridit celou lod, to se mi nezda (computer core Voyageru ma asi prece jenom malinko vetsi vykon nez mozek jednoho cloveka, byt posileny Borgskou technologii). Nakonec - i pocitac by mohl vsechno delat za posadku a ta by mohla hrat kuzelky, nebo snad ne ? A jak myslis to "obcas je tak nesmyslne slaba" ? Nekdy sice nestaci zareagovat 100% presne a vcas, ale je to (skoro) clovek, ktery proste nekdy ma vypadky. Jediny, cemu nerozumim na tyhle postave, je jeji obcasny vyuzivani techniky Borga (kdyz se to hodi, umi projit skrz stity a je nezranitelna, jindy dostane jednu a padne k zemi). Nejlepsi je ale jeji vecnost, kterou dokaze ostatnim vpalit nekdy i dost neprijemnou odpoved s usmevem (a asi ji vubec nedojde, proc se to nekomu nelibi)
Machalík - 27.02.2001 v 23:32
Stannik: Já to furt taky řikam. Má je ale pěkný, co? To je aspoň buchta jak má bejt. Jak dělana do startreku.
Lord_Sillogism - 27.02.2001 v 21:06
Maverick - 26.02.2001 v 11:34

Rozhodně jsem nenapsal, že je sedmá vyčerpaná, ale že je předimenzovaná - tzn. že má tak extrémní dovednosti, tak široké a přesné vědomosti a tak dobré ostatní "parametry", že kdyby se napíchla do palubního počítače, může celej Voyager řídit sama líp než všichni ostatní dohromady a ty by pak mohli hrát kuželky. Na druhé straně v některých dílech je tak nesmyslně slabá, že se člověk radši jde podívat na obrazovku z metru, jestli je to ta samá postava.
Stannik - 27.02.2001 v 19:28
Je sexy
Vlada - 26.02.2001 v 20:32
Docela by mě zajímalo kdo jí zpívá (teda leda že by se zpívala sama ale...).
SEMTEX - 26.02.2001 v 20:30
Jason tak to je to čeho jsem si všiml teprve v minulém díle (myslím, že ten před 2 týdny). A opravdu nádhernej.
Jason - 26.02.2001 v 19:43
A vsimli jste si,lidi,ze Sedma ma nadhernej hlas ?S Doktorem ji to vazne zpiva.Vubec jsou s Doktorem senzacni dvojka(viz.Someone watch over me).To musite uznat. Obcas ma Sedma zajimavy poznamky.Vetsinou jde totiz velmi(!) otevrenym zpusobem rovnou k veci. Takze zadny pokrytectvi.S tim se dnes muze pochlubit jen malokdo.
Sigourney - 26.02.2001 v 19:28
Machalik: nahodou, to je na ni prave to uzasny :o)
Maverick - 26.02.2001 v 11:34
Takze zatim diky vsem za prispevecky, piste dal. Jsem rad, ze se zatim potvrzuji moje slova (v jinych forech), ktera odsuzovani Seven pouze na postavu z Baywatch popirala. Takze diky vsem jako Doomhammer, Jason, Hypo, Jeff a vsem dalsim. Jenom me malinko mrzi prizpevky typu "k...." - mimochodem, hned prvni prispevek, ktery Admin spravne smazal (tnx).
Karon Zajimavy postreh, takhle me to jeste nenapadlo
LordSillog Proc myslis, ze postava Seven je jiz vycerpana ? Podle meho by bez ni nektere dily (napr. ten predposledni, kdy "pykala" za sve chyby) nemohly byt. A nerikej, ze to nebyl dil na zamysleni ? (jenom doufam, ze v pristim VOY se nad svou minulosti nebude po B'Ellane zamyslet treba Janeway ;o)
Machalik Nemyslim, ze Lwaxana dela zmatek. Ale jeji vzajemna antipatie s Picardem je zajimava a dily, kde se ty dva objevuji spolu jsou prinejmensim "vybusne". Ale napriklad v dilu, kdy se por. Troi dozvedela o sve sestre (tusim, kdyz tak me nekdo opravte), byla jeji role nenejvys charakterni. To otravovani Picarda je obcas na miste (on nikdo neni 100% klidny a suvereni - a kdo jiny umi Picarda poradne vytocit ?)
Admin Doufam, ze tvuj "prispevek" o E-55 byl reakci na smazani prispevku "k..." Jinak by me docela zajimal i tvuj nazor - co ty na to ?

Jinak piste dal lidicky, a nebojte se ani za svy hormony (at ohle forum zase nekdo nenapada jako to VOY6 na CT...) Ale prosim vas vsechny, dodrzte alespon zakladni miru slusnosti - diky.

P.S. A sorry za ten titulek - misto "vodim" ma samozrejme byt "vosim", ale vy uz to pochopite ...
Machalík - 26.02.2001 v 00:15
Lwaxana je hrozně užvaněná a dělá jenom zmatek a otravuje Picarda.
Lord_Sillogism - 25.02.2001 v 22:15
Sedmá je tak předimenzovaná, že už scénáristi ani nevěděj co s tim. Proto se mi její postava nelíbí.
Sigourney - 25.02.2001 v 17:14
Karon: moje oblibena je zase Deanna...ale Lwaxana je taky fajn, je s ni vzdycky legrace... Sedma se mi moc nelibi(asi ji vazne zavidim), ale kdyz je nejakej dil se Sedmou a Doktorem, tak to je vzdycky dobry...
Karon - 25.02.2001 v 13:10
Moje oblíbená postava ve Star Treku je Lwaxana Troi. Rozhodně ne kvůli hrudníku, ale protože je fakt dobrá v tom, jak umí vytočit kohokoliv (hlavně Deanu a Picarda). Pár vlastností má stejných jako Sedmá, snad by si i rozuměly. Sedmá sice neni muj typ, ale je asi nejzajímavější postavou ve Voyageru, vzhledem k svému původu a vlastnostem.
jeff@pc - 25.02.2001 v 06:18
To zase ne, v "Hope and Fear," sedma projde zkrz silovy pole (po tom co ji Janewayova aktivovala ten jeji specialni stit..
jinak souhlasim, ze ji lidi maji radi nejenom kvuli obemu, ale i kvuli chladnisti, nanosondam, chovani, atd.
Vlada - 24.02.2001 v 23:45
No ona štít už nemá, tehdy když utíkala tak ho znovu vytvořili nanosondy a potom ho doktor zcela jistě opět odstranil (co já vím, třeba zdravotní důvody).
Náhodný - 24.02.2001 v 23:37
Postava sedmé se mi zdá zajímavá z jiného důvodu neš je vzhled,je pěkná dost – znám hezčí. Spíš mi jde o je jí implantáty díky nim by měla mít rychlejší reakce-procesory,postřeh,vidění-umělé oko,sílu-jenom ta borgská ruka by měla být samý servo.Kdyby to používala byla by perfektní pro výsadky a bojové situace,tak pročje nevyužívá.Jako její štít,použije ho když chce utýct z Voy , ale né když po ni střílí někdo jinej. Místo toho jde kzemi mezi prvními. Například v Equinoxu, pode mě by měla mít čas nějak zareagovat když kni někoho transportujou, a ona věděla že se jí nejspíš budou snažit zabránit ten motor (nebo co to bylo) rozebrat. A nějaká ženská inženýr ji hned složí.
Vlada - 24.02.2001 v 23:18
Koukněte se na civilní fotky a uvidíte že v seriálu vycpaná není (ta narážka od Sedme s devítkama opět zaváněla trochu závistí, ale to se určitě pletu:))) Ona hlavně ani v seriálu není nijak "nadměrná", to dělá spíš to oblečení a kontrast s vosím pasem. Nejvíce jí je zvětšoval silver suit.
A R E S - 24.02.2001 v 23:08
omluvily Ja pisu jako negramotny.
A R E S - 24.02.2001 v 23:07
Tedka jsem si vzpomel. Jednou jsem byl v Makru a videl jsem tam, v oddeleni zenskeho spodniho pradla, podprsenky s etiketou, kde tu podprsenku predvadela Sedma. Takze to je i modelka. A jelikoz to je modelka, tak prosim vsechny damy na StarNetu, aby omluvili chovani nekterych muzu, kdyz ji spatri na obrazovce.
Kuba - 24.02.2001 v 23:02
No tak teda zaprvy je to fakt kocka, ale taky mam rad borgy, takze jejich zastupce me fascinuje.
Machalík - 24.02.2001 v 20:26
Sedmá je supr kocna, má je tak nejmíň šestky a já ju fucktycki žeru! Nekecéte že vi taky ne. I vlasi má dost krutý. Aresu, ty chlape, ďivej se na Hesmeraldu, tam je tech scén jak prase! T_99: Já su taky chlap hetero! Admin: Asi brzo bude.
Sedmá s devítkama - 24.02.2001 v 19:18
V seriálu je vycpaná. Normálně má menší prsa.
admin - 24.02.2001 v 17:00
StarNet NENI E-55.
Dekuji
Hypospray - 24.02.2001 v 15:20
Mozna je u nekterych muzu neoblibena, protoze tusi, ze v zivote s zadnou takovou nic mit nebudou a nebo proste Seven neni jejich typ. Pak si ji taky mohou plest s zenstinou s Pobrezni hlidky, kdyz nesleduji hlubsi projev teto postavy.
Nekomu se nemusi libit treba jen to, jak se chova chladne :)
Rainman - 24.02.2001 v 09:50
Sedma je moji favoritkou pro jeji ciste logicke rozbory lidskeho chovani a lidskych ritualu. Take priznavam, ze z lidskeho hlediska nevypada vubec spatne.
T_99 - 23.02.2001 v 23:03
Sedma je fakt dobra.. dobre hraje a s Doktorem - one comment - super (nejvtipnejsi ze ST - ani dat na ne nema, ikdyz Flicek :o)
Nee, proste, Sedmou sem si oblibil kvuli jejim postojum, ktery vypadaj fakt vtipne, ale Doktor je pro mne sam o sobe lepsi nez Sedma sama o sobe a pritom nema zadny kozy, takze NEVIM O CO DE !!!
Sem chlap - hetero :o)
Sao - 23.02.2001 v 22:39
Skôr by som povedal podpriemerná, ale najvetší trapkovia sú Crusher a Naomi(To je tá krpatá)
Lord_Sillogism - 23.02.2001 v 22:39
Seven je.........nic moc!
Robin Astro - 23.02.2001 v 21:41
Jak už zde bylo řečeno, možná že jsem z jistých důvodů zaujatá :-) ale podle mě je to taková průměrná postava. A na ty zpívací scény s doktorem radši nemyslim (já mám totižtaky hudební sluch :-) Někdy se mi zdá, že zbytečně zabírá místo na place...
Shras - 23.02.2001 v 21:15
Ze by konecne nekaky Chlap? no kdyz us je tu ta narazka na Kima. Tak mne napada tascena kdy si sedma vybirala spolecnika na "zaverecnou lekci spol. chovani" a jak se ji snazil vnutit. Ne bo te sceny jak se hologram pokusi naucit borga lidskemu vystupovani.
A R E S - 23.02.2001 v 21:02
Jo, ma pekna nadra. V pohode. Ale je zajimava hlavne tim, jak probiha jeji asimilace do prostredi vesmirne lodi federace. Treba jak s ni chtel jit praporcik Kim na konzumaci nutricni hmoty, tedy na veceri a taky jiz zminovana Naomi. In medias res: Ke kazdemu ST patri postava bez citu a podobne. Jelikoz nestacil jen PZH, musili zaclenit do serialu i Sedmou a tak vytvorili nove situace, kde se setkavaji dve odstrcene, bezcitne bytosti, aby si navzajem pomahali a doplnovali se. PS: Me muzke hormony rikaji, ze by melo ve ST byt vice scen, kde se nekdo pokousi dobyvat borgske srdce Sedme.
Shras - 23.02.2001 v 20:50
souhlas... Jeji scenky z doktorem jsou skvele. Napr ta posledni(jednelose jestli doktor zpiva falesne). Jinak je zajimave sledovat jak vychazy z ostatnimy, hlavne z malou N. Jinak k jeji postave. Je usmnevne, jak na ni nekteri muzsti v posadce "leti". Uprimne bych to pral doktoru. Jedinou vec kterou bych ji vytknul jsou vlasi. Kdyz je mnela rozpustene vypadala lip. Jinak k Prvnim dvou prizpevkum... Mam pocit ze pisatele jsou vlastne pisatelky, ktere nemaji to co ma ona. Protoze chlap, no co budu psat, tomu se obvykle libi jeji, no, ehm, prednosti. Vlastne napada mne jeste jedna moznost. Jsou to ferengove!! Takze slovy Sedme:"Vysvetli!"
DoomHammer - 23.02.2001 v 20:12
Seven je skvela... souhlasim s Jasonem. na to, ye skoro nepoznala lidi si vede moc dobre... nicmene na jejim vzhledu taky neco bude. Ale smrtici jsou jeji scenky s Doktorem, z toho nikdy nestiham. ti dva jsou nejlepsi postavy v celem Treku
Jason - 23.02.2001 v 19:46
Clovece Trekkie,ty ses asi uplne zblaznil, mne se na Seven libi jeji sebeduvera,primost a odvaha.Navic to taky nema lehky,jako byvaly Borg mezi tolika lidmi. Mimochodem mi vysvetle,proc kdyz je Seven nejoblibenejsi postavou v ST,tak proc tu jsou jen dva tuze ubohe prispevky.Ozvete se lidi,kdo mate Seven radi a nenechme si ji takhle spinit!!!!
Anonym: Šedák - 23.02.2001 v 19:43
O poprsí tu určitě nejde. Mě se líbí její vypracovaná lýtka. A jelikož nikdo jiný z ST taková lýtka nemá (možná ještě Dat, ale ten zase není tak přitažlivej), tak proto je pro mě Sedmá postava number 1.
Trekkie - 23.02.2001 v 19:24
Ja sedmou nesnáším. Připadá mi, že její popularita vězí opravdu jenom v poprsí a v ničem jiném...

(C) 2000 SPT - StarNet Project Team
www.startrek.cz
Administrator: Skullman
Datum poslední úpravy: 19. 9. 2000