Trekkies.cz StarTrek.cz Sickbay CZ Kontinuum StarTrekKnihy.cz WARP TrekCORE TrekCollective Memory Alpha Memory Beta Ex Astris Scientia Treknews.de


 

   DISKUSNÍ FÓRA

 
 REGISTRACE
 
Nick: 
Heslo: 
  
 Zaslání hesla
 

2) Ostatní filmy a seriály => Character Deathmatch

Spravuje: leena
Počet příspěvků: 2673
Velice jednoduché hlasování o postavách ze Star Treku. Napíšete podtrženě nebo tučně jméno vašeho favorita. Vítězná postava dostane jumja lízátko.

46. kolo

od 21. 03. 2019 do 21.6.2019


Prometheus vs Daedalus
3 : 5

1. kolo: Spot - Porthos 12:12
2. kolo: Seven of Nine - T'Pol 11:11
3. kolo: Jadzia - Ezri 14:11
4. kolo: Borg Queen - Kathryn Janeway 12:7
5. kolo: Christine Chapel - Janice Rand 15:6
6. kolo: Damar - Dukat 6:9
7. kolo: Data - Picard 8:10
8. kolo: Dr. Crusherová - Dr. Pulaski 7:11
9. kolo: Thomas Riker - William Riker 4:9
10. kolo: James T. Kirk - Jean-Luc Picard 6:16
11. kolo: Dr. McCoy - Holodoctor 6:13
12. kolo: Wesley - Icheb 7:4
13. kolo: Chakotay - Tom Paris 4:13
14. kolo: Julian Bashir - Miles O'Brien 7:11
Speciální StarNET kolo: Vyslanec - Yakuzza 7:10
15. kolo: Martok - Gowron 13:2
16. kolo: Kira Nerys - Ro Laren 17:2
17. kolo: Sarek - Soval 6:12
18. kolo: Dr. Samantha Carter - Dr. Meredith Rodney McKay 4:8
specyální kloo: stvspm - 7z28 7:2
19. kolo: Jean-Luc Picard - Shinzon 12:2
20. kolo: Quark - Neelix 14:1
21. kolo: Garak - Worf 12:8
22. kolo: Tasha Yar - Sela 12:7
23. kolo: Weyoun - Thy'lek Shran 6:9
24. kolo: Bareil Antos - Shakaar Edon 11:6
III. speciální kolo: Klingoni - Romulani 11:13
25. kolo: Nicholas Locarno - Tom Paris 7:9
26. kolo: Erik Pressman - John Locke 6:7
27. kolo: Data - Lore 15:1
1. speciální úchylné kolo: Vyslanec - Klingoni 11:5
28. kolo: Ra-ghoratreii - John F. Kennedy 7:9
29. kolo: Ezri Dax - Kes 14:2
30. kolo: Winn - Opaka 8:8
2. speciální úchylné kolo: Legolas - TelemachusRhade 6:6
31. kolo: Khan - Chang 7:14
32. kolo: Kira Nerys - Kara Thrace 12:1
33. kolo: Nero - Shinzon 7:5
34. kolo: Malcolm Reed - Charles Tucker III 3:10
35. kolo: Deanna Troi - Beverly Crusher 7:5
36. kolo: John Harriman - Rachel Garrett 5:6
37. kolo: Talia Winters - Deanna Troi 6:7
38. kolo: Seska - Michael Eddington 2:7
39. kolo: Wesley Crusher - Naomi Wildman 3:2
IV. specialni kolo: Henry Blake - Sherman Potter 3:5
40. kolo: Borg Queen - Female Changeling 4:7
41. kolo: Pavel Chekov - Hikaru Sulu 4:6
V. specialni kolo: Bajorané - Cardassiané 9:7
42. kolo: Vorik - Samantha Wildman 7:7
1. babylonske kolo: Vir Cotto - Lennier 7:3
1. stárgejtový kolo: Vala Mal Doran - Teyla Emmagan 10:3
1. módní kolo: Jakeova mikina - Wesleyho svetr 6:7 - (retroaktivní zásah módní policie, prostřednictvím ankety, nevyšel)
43. kolo: Kelly Grayson - Michael Burnham 8:4
44. kolo: Alara Kitan vs. Taška na Jar 8:8
45. kolo: Ori vs. Wraith 11:1

Nominace na další kola: 47 vs. 1701, TNG Borgové vs. ostatní Borgové, gul Madred vs. gul Evek, Chakotay vs. Eddington, Azan vs. Rebi, Zdeněk Troška vs. J. J. Abrams, Borgové vs. Jem'Hadaři, Shatner vs. Pine, Special Summer Festival Organizers Deathmatch: Jiří Bartoška vs. Vašek Pravda, Falešný Jim Carrey vs. pravý Christopher Judge, Jonas Quinn vs. Mitchell, Ori vs. Wraith

281235

Nemáte přístupová práva nutná ke čtení v tomto fóru.

HLAVNÍ STRÁNKA

UŽIVATELÉ
DISKUZNÍ FÓRA ]
VYHLEDÁVÁNÍ
STATISTIKY
AKCE

NASTAVENÍ
FAQ
ARCHÍV

Sponzoruje KRAXNET spol. s r.o