Trekkies.cz StarTrek.cz Sickbay CZ Kontinuum FANBASE WARP TrekCORE TrekCollective Memory Alpha Memory Beta Ex Astris Scientia Treknews.de


 

   DISKUSNÍ FÓRA

 
 REGISTRACE
 
Nick: 
Heslo: 
  
 Zaslání hesla
 

4) O StarNETu => Diskuze o StarNETu

Spravuje: Mirak
Počet příspěvků: 5687
Toto fórum slouží k diskusi o StarNETu - o jeho budoucnosti, o organizačních záležitostech. Pište sem své náměty, připomínky, kritiky, případně pochvaly. :-)

Pro tradicionalisty lze přepnout na modré podbarvení příspěvků a pro netradicionalisty zase zpět na žabinec. Pro tisk a pro lidi se špatnými monitory: nestyl (černé na bílém). Nově také klingonský StarNET.
velké písmo / malé písmo / normální písmo / 9 bodů / 12 bodů / 80% / "small"

Pravidlo 1: Pokud se nikdo nevyjádří k podnětu na úpravu nebo změnu čehokoli během 30ti dnů, bude změna provedena podle nejlepšího vědomí a svědomí administrátorů.
Pravidlo 2: V záhlaví klubů (bez výjimek) a v obsahu klubů (s výjimkou Zajímavé fotografie a obrázky) je zakázáno umisťovat obrázky delší než 720 horizontálních obrazových bodů. | Aktuálně se řeší obezlička.

Povolene HTML tagy: BR, P, B, I, IMG, A, UL, LI, OL, SMALL, BIG, U, FONT, SUP, SUB, STRIKE

Autor:  Text:     
Nejnovější   Novější 188 - 207 / 5687Starší   Nejstarší

tz - 07. duben 2017 16:39sipka
ZAMĚŘIT
tz
Trochu jsem přemýšlel, co by se zde na stránkách mohlo udělat, aby to případné nové návštěvníky přilákalo/zaujalo sem chodit a vracet se. Jedna z věcí je určitě hlavní stránka, kde by nebylo špatné dát nějaký úvodní popis s charakterizací celého fóra - co zhruba se zde dá najít a pro koho je určen(že je věnován seriálům více žánrů a že jsou tu i jiné kategorie). A nějak tam zakomponovat, že jsou nový uživatelé vítáni a mohou přispívat svými názory. Taky by možná nebyl špatný nějaký úvodní obrázek/foto. Třeba koláž z různých seriálů/filmů nebo nějaká fotka ze srazu (ať už jen StarNetovského nebo třeba z FFka).
Mvek - 05. duben 2017 17:27sipka
ZAMĚŘIT
Mvek
Spíš to chce jakýkoliv formulář s textem kopírovat do schránky před odesláním. Selhání spojení je taky svinstvo. Ale taky to dělám málokdy. I když u fór je u mě asi spíš žádoucí, když bych něco musel psát znovu☺.

Jinak i ten zánik Lapiduchu tomu nahrává. Byť je to už rok nebo jak dlouho.
Seven - 05. duben 2017 10:18sipka
ZAMĚŘIT
Seven
omi: Spíš je důležitý mít otevřeno druhý tab a tam si zkontrolovat, že jsem stále přihlášená, než dám uložit.
omi - 05. duben 2017 10:11sipka
ZAMĚŘIT
omi
Seven 283361: Jo, jo, zastaralá technologie. Pořád tam bohužel platí ukládat, ukládat, ukládat. Však sama moc dobře víš, co všechno se mohlo stát. :D
Seven - 05. duben 2017 10:03sipka
ZAMĚŘIT
Seven
omi: článek bych napsat mohla, ale naposledy jsem v tom vašem redakčním systému rozepsala recenzi na autobiografii kate Mulgrew asi před dvěma lety, odhlásilo mě to a přišla jsem asi o 45 minut práce, takže jsem poučena :D
omi - 05. duben 2017 08:46sipka
ZAMĚŘIT
omi
Seven 283328: On je teď možná i nejlepší čas na nějaké další představení. Kromě přirozeně odpadávajících odsud spoustu lidí odešlo naposled právě kvůli něčemu podobnému, co se tu stalo teď. Od té doby mám na ikonce černý pruh a stal se ze mě lurker ;).

Jelikož je na ostatních frontách teď trochu utlumeno (trekkies), tak by to sem nováčky přitáhnout mohlo. Třeba by tomu pomohla i nějaká upoutávka na tu přednášku/diskuzi právě na trekkies, protože pořád spousta lidí na cony nejezdí.
Pozemstan - 04. duben 2017 22:22sipka
ZAMĚŘIT
Pozemstan
Yakuzza, Mvek: Aha, zajímavé, takže to bylo ještě před mou první návštěvou FF a zaznamenal jsem až dozvuky, nebo možná nějaké zmínky tady...
Telemachus Rhade - 04. duben 2017 20:32sipka
ZAMĚŘIT
Telemachus Rhade
Na FF budu, zřejmě tedy ne na Trek linii, ale zkusím se přizpůsobit.
Yakuzza - 04. duben 2017 20:23sipka
ZAMĚŘIT
Yakuzza
Ty přednášky/besedy proběhly pod mou záštitou na FF 2006 a 2007, snad i na nějakých Speciálech, jedna z nich snad i jako diskuze "s židlemi v kruhu" a jakýsi výsledek to mělo. Začalo sem chodit intenzivněji pár lidí (Paldík, Molik, Tai, Praotec a nejspíš ještě někdo), nicméně jak rychle přišli, tak rychle i odešli. Držím každopádně palce.

(Někde na disku bych snad možná i našel slajdy.)
kapitan Pike - 04. duben 2017 19:31sipka
ZAMĚŘIT
kapitan Pike
Seven: Na FF pravděpodobně nebudu, ale tenhle koncept se mi líbí a imho by to určitě stálo za pokus.
Seven - 04. duben 2017 14:53sipka
ZAMĚŘIT
Seven
omi: Osobně jsem myslela nějaký představení stručně o čem to je, co se tu děje, jak to tu vypadá na tak deset minut + diskuze na téma budoucnost SN otevřená všem, kde by se mohly probrat nápady na vylepšení, jestli by se někdo další začal chodit, proč sem lidé nechodí/proč odešli. Jde mi o to, abych nějak přesněji zjistila, jestli je v komunitě nějaký zájem, protožoe v tom případě bych se v tom kódu i pošťourala.
omi - 04. duben 2017 09:22sipka
ZAMĚŘIT
omi
Mě na to teda spíš než přednáška sedí nějaká ta diskuze. Přeci jen je to diskuzák a přijde mi to i jako nejlepší propagace. I když přednáška o roztrhaných občankách by byla určitě výživná. :D
Mvek - 03. duben 2017 20:13sipka
ZAMĚŘIT
Mvek
Ano, bylo to v roce 2007 na FFku, přednášku přímo o SN měl Yakuzza. Bylo tam mezi 5 a 10 lidmi, byla to taková diskuze a objevilo se tam pár lidí, kteří sem snad i občas zavítali, a člověk je tu ani neznal, a tam se na SN hlásily. Ale jednu tu ženského pohlaví si neumím vybavit, vlastně nevím zpětně, kdo to byl:-).
Lt.Shark - 03. duben 2017 17:52sipka
ZAMĚŘIT
Lt.Shark
tak nějak přemejšlím, jak jsem se sem vlastně dostal já... vůbec si nepamatuju odkud o Starnetu vím a proč jsem sem začal chodit... :-)))
Seven - 03. duben 2017 17:09sipka
ZAMĚŘIT
Seven
No, myslela jsem historie + propagace. Plus tedy historie "faktologická a pozitivní", nikoli kdo si tu kdy s kým roztrhal občanky.
tz - 03. duben 2017 15:53sipka
ZAMĚŘIT
tz
Přednáška typu nějakého představení SN a informací, jak to zde chodí by nemusela být na škodu.
leena - 03. duben 2017 14:12sipka
ZAMĚŘIT
leena
Pozemstan: mam pocit, ze si tu tabuli pamatuju :)
Pozemstan - 03. duben 2017 14:00sipka
ZAMĚŘIT
Pozemstan
Cca před 9-5 lety byl myslím SN na některých přednáškách na FF zmiňován a pár nováčků se tady objevilo. Přímo jemu věnovaná přednáška to ale snad nebyla, nebo možná jednou. To bylo v dobách, kdy se na tabuli se vzkazy a podpisy návštěvníků FF objevilo i oddělení SN s početným seznamem podpisů, přitom šlo celkově o jakési oživení zájmu o SN i ST vůbec (byť i vlivem Abramse)... Když jsem se ale později jedné entitě zmínil o SN s tím, že je tady specifické prostředí menšího okruhu starých známých, moc ji to nenalákalo... -) Od jiných se zase při zmínce SN často ozýval údiv, že to tady ještě existuje - to je potenciál onoho AVipem zmíněného širokého okruhu zde registrovaných...

Ano, to, zda SN nově propagovat, je otázka (která už se tady myslím i dříve diskutovala). Ale řekl bych, že jedna přednáška zase nějakou masovou vlnu zájmu nevyvolá a pokud přijde pár nových či staronových lidí, tak toho snad litovat nebudeme...
AVip - 03. duben 2017 13:39sipka
ZAMĚŘIT
AVip
Odvážná myšlenka...! :-D
Otázka je, jestli chceme tuhle historickou "hospodu na mýtince" nějak extra propagovat... na straně druhé, je tu registrována nezanedbatelná část fandomu (předpoklásdm, že se tak stalo i díky někdejšímu úmrtí Průvodce), takže...
těžko říct.
Telemachus Rhade - 03. duben 2017 13:36sipka
ZAMĚŘIT
Telemachus Rhade
Jako o historii nebo náborovou? :-)
To první raději ne.

Nejnovější   Novější 188 - 207 / 5687Starší   Nejstarší
HLAVNÍ STRÁNKA

UŽIVATELÉ
DISKUZNÍ FÓRA ]
VYHLEDÁVÁNÍ
STATISTIKY
AKCE

NASTAVENÍ
FAQ
ARCHÍV

Sponzoruje KRAXNET spol. s r.o