Trekkies.cz StarTrek.cz Sickbay CZ Kontinuum StarTrekKnihy.cz WARP TrekCORE TrekCollective Memory Alpha Memory Beta Ex Astris Scientia Treknews.de


 

   DISKUSNÍ FÓRA

 
 REGISTRACE
 
Nick: 
Heslo: 
  
 Zaslání hesla
 

4) O StarNETu => Diskuze o StarNETu

Spravuje: Mirak
Počet příspěvků: 5689
Toto fórum slouží k diskusi o StarNETu - o jeho budoucnosti, o organizačních záležitostech. Pište sem své náměty, připomínky, kritiky, případně pochvaly. :-)

Pro tradicionalisty lze přepnout na modré podbarvení příspěvků a pro netradicionalisty zase zpět na žabinec. Pro tisk a pro lidi se špatnými monitory: nestyl (černé na bílém). Nově také klingonský StarNET.
velké písmo / malé písmo / normální písmo / 9 bodů / 12 bodů / 80% / "small"

Pravidlo 1: Pokud se nikdo nevyjádří k podnětu na úpravu nebo změnu čehokoli během 30ti dnů, bude změna provedena podle nejlepšího vědomí a svědomí administrátorů.
Pravidlo 2: V záhlaví klubů (bez výjimek) a v obsahu klubů (s výjimkou Zajímavé fotografie a obrázky) je zakázáno umisťovat obrázky delší než 720 horizontálních obrazových bodů. | Aktuálně se řeší obezlička.

Povolene HTML tagy: BR, P, B, I, IMG, A, UL, LI, OL, SMALL, BIG, U, FONT, SUP, SUB, STRIKE

Autor:  Text:     
Nejnovější   Novější 106 - 125 / 5689Starší   Nejstarší

Seven - 12. září 2017 10:21sipka
ZAMĚŘIT
Seven
Stránku diskuzní fóra používám neustále (loaduje se líp než hlavní stránka a nepoužívám fci oblíbené) a ať jsem měla level jakýkoli, nepozorovala jsem problém. Jediné, co mě napadá je, že by to mohlo zobrazovat třeba "3" nepřečtené, přišel bys tam a byl by tam jeden a ve skutečnosti by mezitím dva někdo smazal.
Telemachus Rhade - 12. září 2017 09:21sipka
ZAMĚŘIT
Telemachus Rhade
Stránku Diskuzní fóra jsem použil max. 10x za existenci SN, takže nemohu sloužit.
kapitan Pike - 12. září 2017 09:19sipka
ZAMĚŘIT
kapitan Pike
Yakuzza nedávno popsal bug "nejak blbne zobrazovani poctu neprectenych prispevku na strance Diskuzni fora"? Má někdo též problém se zobrazováním počtu nepřečtených příspěvků? Já přiznávám, že žádný problém nepozoruji, ale je možné, že se to projevuje pouze pro nižší levely. Díky za pomoc.
kapitan Pike - 06. září 2017 17:28sipka
ZAMĚŘIT
kapitan Pike
Já ho už smazal, ještě smažu toho "uživatele".
Mvek - 06. září 2017 17:09sipka
ZAMĚŘIT
Mvek
Jestli tu bylo i mezi Damarovým a Pozemšťanovým příspěvkem, tak je spíš zajímavé, že ho třeba já nevidím. Měl jsem zato, že jsme se neshodli na tom, aby uživatelé neviděli fóra s vyšším vyžadovaným levelem, než mají oni. Ale možná se to nakonec implementovalo pro ty vyšší úrovně než 7.
Pozemstan - 06. září 2017 16:07sipka
ZAMĚŘIT
Pozemstan
Zajímavé. Po předchozích zkušenostech s reakcí vyčkám.
Damar - 06. září 2017 15:30sipka
ZAMĚŘIT
Damar
Nové fórum - Issue with Orb in Blackwing Lair. Skynet?:)
lagga - 31. srpen 2017 14:30sipka
ZAMĚŘIT
lagga
Tak drzim palce Piku, ja se tu budu zjevovat nadale.
Seven to slo dobre, ale plne chapu.

Jinak cekam, az se tu ten bordel prezene.
Zephram - 30. srpen 2017 00:14sipka
ZAMĚŘIT
Zephram
S Pikem jako lvl10 souhlasím.
Macek - 29. srpen 2017 20:27sipka
ZAMĚŘIT
Macek
Mvek: Yaky se vždy živil informacemi, všechna čest. Manipulátor to býval taky pěkný, nevím jak teď:)
Mvek - 29. srpen 2017 19:53sipka
ZAMĚŘIT
Mvek
Čtu to ve špatném pořadí, každopádně souhlasím se Seven, že je to otravné, a zrovna podobným věcem jsem chtěl zabránit, proto jsem se nechtěl vyjadřovat, dokud to není ukončené. Jenže jsem neprozřetelně prozradil o malý chloupek navíc Yakuzzovi soukromě se stejnou motivací, navíc, když to docela i trefoval, a tak se dalo tušit, že něco víc stejně ví.

Telemachus se nechal vytočit, a stala se z toho dětská strkanice:-(.
kapitan Pike - 29. srpen 2017 18:28sipka
ZAMĚŘIT
kapitan Pike
Potvrzuji příjem a díky. Též doufám, že Seven neodchází nadobro.
Mirak - 29. srpen 2017 18:08sipka
ZAMĚŘIT
Mirak
Seven: Tak ale doufám, že úplný odchod z SN to není?
Seven - 29. srpen 2017 18:01sipka
ZAMĚŘIT
Seven
Přístupy a level 10 byly předány Pikeovi. Všechny mnou moderované kluby byly předány Mirakovi. Tato záležitost mě nadále nezajímá, mám lepší věci na práci.
Macek - 29. srpen 2017 17:24sipka
ZAMĚŘIT
Macek
Seven: Jsem tu jen chvilku, ale správce si nech... Jde ti to dobře, ale je mi jasné, že asi musíš trpět. Trochu mi to připomíná Yakym zatracovaný "Fandomešek". Ser na to a nech si to.
Seven - 29. srpen 2017 14:41sipka
ZAMĚŘIT
Seven
Takže z mého pohledu:

Vadí mi, že je do toho neustále zatahován SN celý. Minule Yakuzza povídal, že chce šestku, protože stejnak bude chodit jen do klubu B5 a Mystery seriálů. Potom předvedl dnešek. Protože se nudil. Protože nemá nic lepšího na práci. Do B5 a Mystery seriálů pořád chodit a psát může.

Nezmenšila jsem obrázek větší o +/- 200px než nějaké Telemachovo pravidlo, protože whatever, osobně jsem nikdy neměla s jakoukoli velikostí problém ani na mobilu, ani na tabletu a neviděla jsem důvod, proč bysme měli všichni skákat podle toho, jak podivný zařízení má Telemachus. Whatevs, řekla jsem, že končím, dostala jsem za to desítku. Následovalo další drama a Telemachův odchod z pozice admina - jeho věc.

Chvíli byl klid, pak stačila jedna nějaká Mvekova poznámka a od té doby tu máme tenhle krásný shitstorm. Podívejte, pokud někdo chce cpát svoje prachy do nakladatelství, jsou to jeho věc. Pokud někdo investuje svoje prachy do dvacet let krachující firmy, která je navíc nakladatelství, a očekává zázrak, je to jeho problém. Osočovat kvůli tomu někoho z toho, že je zloděj, co ojebává kamarády...no, myslím, že mu Telemachus pistoli u hlavy nedržel.

Nebaví mě to poslouchat. Nebaví mě to řešit. Nebaví mě jejich teatrální odchody ze SN, nebaví mě Telemachovy hlášky zavánějící vyděračstvím typu "já nebo on", už proto, že to ve mě vyvolává pocit "Táhněte klidně oba", nebaví mě od Yakuzzy poslouchat pořád dokola "když všichni odmítáte vidět, jaký je to zmrd, tak si ho tam pěstujte, aby zase někoho ojebal o prachy", nebaví mě vzájemné urážení se ať už je to s použitím vulgarismů nebo ne. Pochybuju, že to tu roztažené přes x klubů baví číst i někoho dalšího. Opakované žádosti, aby se to ukončilo, byly nevyslyšeny, takže jsem situaci musela řešit razantněji. A to mě taky nebavilo.
AVip - 29. srpen 2017 14:39sipka
ZAMĚŘIT
AVip
Mirak:
Nejsem jedinej, kdo nemá chuť se do TR-Yakuzza fajtu nějak výrazně zapojovat, protože o tom prostě vím úplný hovno a nic mi do toho není. Nepopírám, že bych rád znal pravdu, ale moje věc to není.

Co mě ale celkem sere je neustálý řešení všech problémů tím, že požadujete snížení svýho nebo cizího levelu. Přijde mi to nesmyslně teatrální a vesměs nic moc neřešící.


A tohle bych si dovolil podepsat...
Mirak - 29. srpen 2017 14:10sipka
ZAMĚŘIT
Mirak
Jak jsem se k levelu 10 dostal už jsem sem snad psal, Seven taky, ale tak teda znova. Žádné strašidelné intriky tomu nepředcházely, Yakuzzu to přestalo bavit / nasralo / whatever - jeho věc, on mi svoje motivy nesveroval a ani jsem to po něm nechtel.

Samozřejmě jsem měl možnost se vůči tomu vymezit a 10 odmítnout, neudělal jsem to. Telemachovo zavádění nebo lépe řečeno následné neúměrné vynucování dodržování pravidel mi lezlo krkem, což jsem mu i posléze na Facebooku psal. To, že jsem občas zapomněl zmenšit obrázek je pravda, ale nebylo to proto, protože jsem toužil nasrat Telemacha, navíc jsem to po upozornění vždy napravil.

Tím, že pro SN skrz programování neudělám vůbec nic jsem se snad od začátku netajil.

Anyway, měl jsem dojem, že to tady v poslední době fungovalo celkem dobře a bez problémů.

Nejsem jedinej, kdo nemá chuť se do TR-Yakuzza fajtu nějak výrazně zapojovat, protože o tom prostě vím úplný hovno a nic mi do toho není. Nepopírám, že bych rád znal pravdu, ale moje věc to není.

Co mě ale celkem sere je neustálý řešení všech problémů tím, že požadujete snížení svýho nebo cizího levelu. Přijde mi to nesmyslně teatrální a vesměs nic moc neřešící.
Pozemstan - 29. srpen 2017 13:31sipka
ZAMĚŘIT
Pozemstan
Seven: Já s tím problém nemám, ale byla by škoda, pokud by šlo jen o reakci na momentální nedobrou atmosféru.

Telemachus Rhade: Mrzí mě, že odcházíš. Mohl jsi počkat alespoň těch 14 dní, i když je otázkou, co by to vyřešilo... Nyní se u Yakuzzy neukazuje žádný level.

Yakuzza: ""odmita sedet osm hodin v praci"" Ano, a podle toho se pozná ta správná práce... -)(( Možná máš v něčem pravdu, pozadí stále neznám, ale tohle nebo i to "přiznání ženy" na mě působí jako plné mnoha předsudků...
Seven - 29. srpen 2017 13:15sipka
ZAMĚŘIT
Seven
Pokud by většina souhlasila, předala bych Pikeovi level 10 a přístupy na DB a FTP jako novýmu technickýmu adminovi.

Nejnovější   Novější 106 - 125 / 5689Starší   Nejstarší
HLAVNÍ STRÁNKA

UŽIVATELÉ
DISKUZNÍ FÓRA ]
VYHLEDÁVÁNÍ
STATISTIKY
AKCE

NASTAVENÍ
FAQ
ARCHÍV

Sponzoruje KRAXNET spol. s r.o