Trekkies.cz StarTrek.cz Sickbay CZ Kontinuum FANBASE WARP TrekCORE TrekCollective Memory Alpha Memory Beta Ex Astris Scientia Treknews.de


 

   DISKUSNÍ FÓRA

 
 REGISTRACE
 
Nick: 
Heslo: 
  
 Zaslání hesla
 

4) O StarNETu => Diskuze o StarNETu

Spravuje: Mirak
Počet příspěvků: 5687
Toto fórum slouží k diskusi o StarNETu - o jeho budoucnosti, o organizačních záležitostech. Pište sem své náměty, připomínky, kritiky, případně pochvaly. :-)

Pro tradicionalisty lze přepnout na modré podbarvení příspěvků a pro netradicionalisty zase zpět na žabinec. Pro tisk a pro lidi se špatnými monitory: nestyl (černé na bílém). Nově také klingonský StarNET.
velké písmo / malé písmo / normální písmo / 9 bodů / 12 bodů / 80% / "small"

Pravidlo 1: Pokud se nikdo nevyjádří k podnětu na úpravu nebo změnu čehokoli během 30ti dnů, bude změna provedena podle nejlepšího vědomí a svědomí administrátorů.
Pravidlo 2: V záhlaví klubů (bez výjimek) a v obsahu klubů (s výjimkou Zajímavé fotografie a obrázky) je zakázáno umisťovat obrázky delší než 720 horizontálních obrazových bodů. | Aktuálně se řeší obezlička.

Povolene HTML tagy: BR, P, B, I, IMG, A, UL, LI, OL, SMALL, BIG, U, FONT, SUP, SUB, STRIKE

Autor:  Text:     
Nejnovější   Novější 83 - 102 / 5687Starší   Nejstarší

Yakuzza - 14. září 2017 15:13sipka
ZAMĚŘIT
Yakuzza
Macek: Jedina motivace to samozrejme neni, rad bych pokecal, co noveho apod., ale taky bych rad, abych si vyslechl nazivo ty hejty, co jsem kuprikladu od tebe tady cetl. Precejen jsem zil v domneni, ze uz jsme vyrostli z internetovych ramenatych hadek, kor kdyz se zname osobne.

To plati i pro ostatni uzivatele. A sanozrejme i pro me.
Macek - 14. září 2017 14:59sipka
ZAMĚŘIT
Macek
Yakuzza: Na informace, co se kolem děje, budu špatný společník. Moc se se starou partou nestýkám - vůbec:) O kauzách kolem knih a podobných věcech nic nevím a ani mě to netankuje. Jediné, čeho jsem si všiml jsou tvoje aktivity, ale o těch asi víš více:)) Ale pokud je to to jediné, co tě zajímá, tak se mi nechce táhnout někam jen kvůli tvé zhrzenosti a nutnosti dokázat mi, že se pletu a kecám sračky. Trochu jsem doufal, že tvůj zájem je standardního ražení. Pokec po dlouhé době atd.
Yakuzza - 14. září 2017 14:24sipka
ZAMĚŘIT
Yakuzza
Tak ja dam priste vedet s predstihem, jezdim ted do Prahy docela casto. Vcelku by me zajimalo, jak to je treba s tim zivenim se informacemi. Kalorii tam prave moc neni...
Macek - 14. září 2017 14:18sipka
ZAMĚŘIT
Macek
Yakuzza: Už jdu na pivko do své hospůdky:) bylo by vhodné termín vědět dříve. Jinak klidně:)
Yakuzza - 14. září 2017 12:48sipka
ZAMĚŘIT
Yakuzza
Macku, neukazes se vecer na pive? Po letech bychom mohli zase pokecat :)
Macek - 14. září 2017 12:12sipka
ZAMĚŘIT
Macek
Jo je to pěkné:)
Anonym: Macek - 14. září 2017 12:12sipka
ZAMĚŘIT
0
Pokus
Yakuzza - 14. září 2017 09:43sipka
ZAMĚŘIT
Yakuzza
Ha :) Asi jsem odhalil Zephramův trik :)
Anonym: Yakuzza - 14. září 2017 09:42sipka
ZAMĚŘIT
0
Pokus
kapitan Pike - 13. září 2017 16:13sipka
ZAMĚŘIT
kapitan Pike
Přidána nová šipka pro reakce na příspěvky

Kromě bílé šipky máte nyní k dispozici i šedou šipku, která do příspěvku vloží kromě autora i ID příspěvku, na který reagujete (a odkaz na něj). Používejte ji prosím v případech, kdy reagujete na nějaký vzdálenější příspěvek. Pro bezprostředně předcházející stačí standardní šipka.
Yakuzza - 13. září 2017 16:11sipka
ZAMĚŘIT
Yakuzza
kapitan Pike 289418: Potvrzuji.
kapitan Pike - 13. září 2017 16:10sipka
ZAMĚŘIT
kapitan Pike
Yakuzza: Už by měla být odblokována.
Yakuzza - 13. září 2017 15:54sipka
ZAMĚŘIT
Yakuzza
kapitan Pike: Good luck :) Btw když už jsi zmínil ten JavaScript, nechce se ti odblokovat to testovací opatření pro šedou šipku? forum_func.php, řádek 438 :)
kapitan Pike - 13. září 2017 15:38sipka
ZAMĚŘIT
kapitan Pike
Yakuzza: No kdyby se to mělo řešit, tak by se počty nepřečtených příspěvků musely aktualizovat JavaScriptem :-)
Yakuzza - 13. září 2017 15:32sipka
ZAMĚŘIT
Yakuzza
kapitan Pike: To ne. Měl jsem třeba jeden nepřečtený a když jsem vstoupil do toho klubu, tak tam nic nového nebylo. Podle mě jsem se fakt vždycky trefil do momentu, kdy někdo něco po sobě smazal, aby to upravil a odeslal znovu. Letmo jsem nahlédl do zálohy kódu a nevypadá, že by tam bylo něco špatně. Asi bych to fakt neřešil, prostě bad timing a nikdy jindy se mi to nestávalo.
kapitan Pike - 13. září 2017 15:09sipka
ZAMĚŘIT
kapitan Pike
Yakuzza: Rozumím tomu tedy dobře, že se ti ty nově vložené příspěvky zobrazovaly jako již přečtené?
Telemachus Rhade - 13. září 2017 13:28sipka
ZAMĚŘIT
Telemachus Rhade
Pozemstan:
protože se člověk občas vrátí ke ztracenému textu případně textu odeslaného a smazaného příspěvku

Jeden z mých důvodů přechodu na Firefox. Chrom/ia toto nesvedou.
Pozemstan - 13. září 2017 13:17sipka
ZAMĚŘIT
Pozemstan
Yakuzza: Ještě mě napadá situace, kdy člověk přejde ze stránky "Diskusní fóra" do určitého fóra a poté se vrátí na "Diskusní fóra" pomocí tlačítka zpět v prohlížeči. Pak se mu zobrazí neaktualizovaná stránka z cache se starými počty nepřečtených příspěvků, ale to také není novinka a nevím, jestli je to problém (stačí např. F5 nebo znovu kliknout na "Diskusní fóra").

Jindy může být neaktualizace SN po tlačítku "zpět" naopak užitečná, protože se člověk občas vrátí ke ztracenému textu případně textu odeslaného a smazaného příspěvku, který chce "editovat"...
Yakuzza - 13. září 2017 09:28sipka
ZAMĚŘIT
Yakuzza
Ten bug, který popisuje Pozemstan, má třeba Hofyland, ale pokud si dobře pamatuji, SN má tohle ošetřené.

Bude to nejspíš tím, že stránku Diskuzní fóra jsem měl načtenou třebas už několik (desítek) sekund, než jsem kliknul na fórum s nepřečtenými, kde žádné nepřečtené nebyly, protože si to uživatelé po sobě mazali a s dodatečnými úpravami odesílali znovu. (Ano, funkce Edit :)) Bylo to v nějakých fórech, kdy příspěvky proudily docela rychle po sobě, takže to asi není překvapivé, ale zmínil jsem to, protože se mi to stalo asi třikrát po sobě.

Ve výsledku bych to tedy neřešil a sry za falešný poplach.
Pozemstan - 12. září 2017 11:06sipka
ZAMĚŘIT
Pozemstan
kapitan Pike: Mám to podobně jako Seven, ale problémy jsem také nezaznamenal. Jedině mě napadá starý známý problém, že když někdo smaže ve fóru poslední příspěvek, dokud tam jiný nepřijde, nezobrazují se mu číslem v Diskusních fórech žádné nové, pokud nejsou smazané příspěvky početně nahrazeny resp. asi překonány. Ale to není novinka a Yakuzza o tom určitě dávno věděl.

Nejnovější   Novější 83 - 102 / 5687Starší   Nejstarší
HLAVNÍ STRÁNKA

UŽIVATELÉ
DISKUZNÍ FÓRA ]
VYHLEDÁVÁNÍ
STATISTIKY
AKCE

NASTAVENÍ
FAQ
ARCHÍV

Sponzoruje KRAXNET spol. s r.o