Trekkies.cz StarTrek.cz Sickbay CZ Kontinuum StarTrekKnihy.cz WARP TrekCORE TrekCollective Memory Alpha Memory Beta Ex Astris Scientia Treknews.de


 

   DISKUSNÍ FÓRA

 
 REGISTRACE
 
Nick: 
Heslo: 
  
 Zaslání hesla
 

1) Star Trek => Voyager

Spravuje: kapitan Pike
Počet příspěvků: 4535
O seriálu
Děj se odehrává v letech 2371 až 2378.
Vesmírná loď USS Voyager NCC-74656 je při pronásledování makistické lodě vtažena do delta kvadrantu bytostí zvanou Ochránce. Seriál popisuje cestu Voyageru zpět do prostoru Federace. Posádku lodi tvoří členové hvězdné flotily a Makistů.
Seriál má sedm sezón a je čtvrtým hraným seriálem z vesmíru Star Treku. V seriálu se objevuje řada nových druhů (Kazoni, Vidiáni, Hirogeni, Malonové atd.), posádka se opakovaně utkává i s Borgy.
Star Trek: Voyager byl fanoušky přijat poměrně rozporuplně, o čemž je možné se přesvědčit i v tomto fóru.

Herecké obsazení
Kate Mulgrew (Kathryn Janeway), Robert Beltran (Chakotay), Roxann Biggs-Dawson (B'Elanna Torres), Jennifer Lien (Kes), Robert Duncan McNeill (Tom Paris), Ethan Phillips (Neelix), Robert Picardo (Doktor), Tim Russ (Tuvok), Jeri Ryan (Sedmá z Devíti), Garrett Wang (Harry Kim)

Internetové zdroje o seriálu
Memory Alpha | Wikipedia | Ex Astris Scientia | IMDB.com | Jammer's Reviews
Další zajímavosti
Popis cesty Voyageru | Hodnocení jednotlivých episod od TR

Autor:  Text:     
Nejnovější   Novější 130 - 149 / 4535Starší   Nejstarší

Telemachus Rhade - 19. říjen 2016 22:19sipka
ZAMĚŘIT
Telemachus Rhade
13 dílů to konce...
Telemachus Rhade - 09. říjen 2016 01:39sipka
ZAMĚŘIT
Telemachus Rhade
Body and Soul
- Začátek dobrý, připomíná DS :)
- To neustálé používání trombónů (nebo co to je) na zdůraznění závěru scény před přechodem, to je děsivě lame i na svou dobu. Star Trek (aspoň ta Bermanova linka) se zasekl v roce 1990. Tohle vzniklo ve stejné době jako na HBO Band of Brothers; pro srovnání.
- Paranoidní, celkem i mocná civilizace, střílející na všechno, co se pohne. Že opět nevidí doleva/doprava, to je jen takový bonus. Fotonické bytosti tu nahrazují stroje a samozřejmě je potřeba je totálně vyhladit.
- Uniformy mají takové hezky totalitní, ale bohužel inspirované jiným Trekem, což to trochu sráží.
- Ale co to sráží hluboko do Danteho vizí, to je především scénář plný neskutečně pustého, nesympatického, hloupého a jednoduchého "humoru", založeného /jak jinak/ na dramatis personae.
- A nejen to. Můžu ocenit, že se řeší Tuvokův Pon Farr, ono taky bylo na čase, ale takové to, že vypadne simulátor zrovna chvíli před zásunem (nebo tedy před výsunem, budu-li brát v potaz jistou legendární přednášku ;) ), to je psaní stylu Christie Golden.
- Jeri Ryan může Picarda napodobovat 100x sebelépe, ale Picardo je sám svým rozšafným projevem trapný, čili výborně se jí povedlo býti špatnou. "Nevím, jestli mám gratulovat, nebo ne."
- Ještě je tu možnost, že to celé vzniklo jako úlitba trans minoritě, ale pokud ano, tak to děsně posrali abnormální korektností, a pokud ne, tak je to spíše urážlivé. Voyager, se stejně jako specifické díly TNG, snaží často lidi spíš velmi nevhodně kárat až "moralizovat" a nelíbí se mi to.
0/5

Nightingale
- Hezké CGI, které ale paradoxně kompletně zabilo sense of wonder, který jsem vždycky míval při přistávání na planetách.
- Voyager buď má všeho nadbytek, nebo všeho nedostatek. Nic mezi.
- "Jé, Výčepe, ty jsi nějaký inteligentní, tak tě teď budeme děsně brát." Žádný div, že v tom chudák kluk viděl postranní úmysly. Ale jít si pro rady zrovna za Doktorem? Social suicide :)
- Stejně jako minule, je tu na vině v první řadě scénář, který jde /už tradičně/ proti ST myšlenkám a idejím. Ale není v tom sám - Wang je opravdu děsu plný neherec. Já jsem se za jeho výkon zde styděl.
- Základní náměty už jsou naprosto zaměnitelné - tady je to "všechno je jinak, než jak jak nám řekli".
- Obecně nabírám přesvědčení, že S7 nikdo nechtěl a jsou používány zamítnuté scénáře, nahromaděné za 6 let předchozí produkce.
- Přemalovat Maquis raider z pilotu, to je známka absolutní ignorace.
0/5

Flesh and Blood
- Jako mid-season two-parter S4/5 bych to asi vzal a IMHO to tak i původně mělo být, ale tady to nedává smysl. Ty důvod, proč to ten smysl nedává, jsou stále jedny a tytéž. 30K LY je samozřejmě největším z nich, ale zdaleka ne jediným - vypisovat je znovu už nebudu. Okecané je to pouze tímto: "Jé, Hirogeni, na ty jsme už dlouho nenarazili."
- Ta džungle je ale na poměry LA produkce dost bohatá, dost rozdílná a celkově má můj obdiv. Stejně jako třeba útok z vody; ale to jsou produkční záležitosti, ne příběhové, tudíž se jich mé hodnocení moc netýká. Alespoň, že mají hologramy správné uniformy ;)
- Hologramy jsou přirozeně varieté AQ druhů a od začátku sezóny je tu druhý Romulan, druhý fanatický Bajoran, 4. Bajoran celkem, druhý Klingon, etc... Máme tu dokonce Breeny.. Ano, mám všechny ty druhy rád a za nějaké pokračování DS9 bych byl vděčný, ale sem to jednoduše nepatří a nelíbí se mi to. | Prostý popis "nelíbí se mi", který dál nerozvádím, je u mě vlastně to nejhorší, jak se o něčem vyjádřit. Znamená to, že mi to za jakýkoli další rozbor prostě nestojí. Pociťuji nad tím dvojí smutek - jednak, že se takhle zle zachází s něčím, co si to opravdu nezaslouží, a potom ten zištnější, že někdo dostane 4 mil USD a absolutně není ochoten za to dostát alespoň nějaké kvalitě. Z rozhovorů s Bermanem a Bragou pro ENT Blu-ray jasně plyne, že se na S7 totálně kašlalo a veškeré napětí směřovalo k tvorbě Enterprise.
- Odeslání frekvence štítů (3. pád) útočící lodi, je ekvivalentem velezrady, za který JAG může navrhnout trest smrti. Nechat Doktora absolutně bez trestu, je samo o sobě trestuhodné. Nevím, jakou procesní klikou získala Kačaba kapitánskou frčku, ale tohle stvoření je k velení vhodné úplně stejně jako Kim.
Part I - 1/5
Part II - 0/5
kapitan Pike - 08. říjen 2016 08:39sipka
ZAMĚŘIT
kapitan Pike
Minimálně průměrné z tvého pohledu jsou imho episody The Workforce a The Void. Human Error je trochu nezvyklá, ale určitě ne jednoznačně špatná. Ty jsem viděl relativně nedávno.

Část episod si nepamatuju, hlavně Repentance a Natural Law.

Třeba Author, Author jsem měl dřív hodně rád, ale je tam prostě moc nesmyslů (nebudu rozepisovat, myslím, že kdysi to tady shrnul Yakuzza).
Telemachus Rhade - 08. říjen 2016 00:18sipka
ZAMĚŘIT
Telemachus Rhade
Takhle, na rovinu se zeptám...

Nightingale pro mě byla defacto nová epizoda - jediné, co jsem si pamatoval, bylo prvních 10 sekund, kdy Voyager sedí na té planetě - a třetí v řadě s nulovým hodnocením. Je tam do konce ještě alespoň něco průměrného, nebo se na to můžu vybodnout jako tehdy a změnit lokál?

Byla to taková sračka, že se mi to ani nechce sepisovat.
Seven - 07. říjen 2016 12:11sipka
ZAMĚŘIT
Seven
Yakuzza: Dobře, tak zůstaňme u toho, že já na takový fanfic nenarazila :D
Yakuzza - 07. říjen 2016 11:21sipka
ZAMĚŘIT
Yakuzza
Seven: Tak to se nevylucuje, ze jo.
Seven - 07. říjen 2016 11:12sipka
ZAMĚŘIT
Seven
Yakuzza: myslím, že buď se tahal s Tal Celes anebo měl doma ženu a děti
Yakuzza - 07. říjen 2016 09:58sipka
ZAMĚŘIT
Yakuzza
... a je gay, predpokladam.
Seven - 06. říjen 2016 23:48sipka
ZAMĚŘIT
Seven
Vim, ze nezaznelo, ve fanficich je nejcsteji Michael.
Yakuzza - 06. říjen 2016 17:02sipka
ZAMĚŘIT
Yakuzza
Seven: Ayala je hispanske prijmeni. Krestni jmeno asi nezaznelo.
Seven - 06. říjen 2016 16:45sipka
ZAMĚŘIT
Seven
Critical Care je sračka poukazující na to, jak v prdeli je US zdravotní systém. No, můžou si za to sami, tak ať drží pysk a netahají to do Star Treku, myslím, že na podobné sračky mají zaměřené celé seriály, například ER nebo nejnověji Code Black.

Ke zbytku nemám co říct, snad jen poznamenám, že Ayalovi gratuluji, že přežil sedm sezón, aniž by něco udělal nebo řekl. A přesto přešel od bezpečáků k velení. Ale docela by mě zajímalo, jestli je to jméno, příjmění, obojí?
Mvek - 06. říjen 2016 16:25sipka
ZAMĚŘIT
Mvek
Jo, bude to tak, mluvil asi o opeře Tosca.
Yakuzza - 06. říjen 2016 16:03sipka
ZAMĚŘIT
Yakuzza
Nebo vlastne ne, to bylo v One Small Step :) Ale v pohode, myslim, ze novou "prvni Doktorovu misi" by nebyl problem vymyslet pro kazdou epizodu :)
Yakuzza - 06. říjen 2016 15:55sipka
ZAMĚŘIT
Yakuzza
Ne, rikal tam neco o tom, kdyz byl na prvnim vysadku na planete Acosi Prime, coz byla nejaka ledova planeta. Nebo to bylo jinde? :)
(Ale pamatuju si, ze to Acosi Prime bylo v dabingu pochopitelne jako Acosi Jedna :))
Lt.Shark - 06. říjen 2016 15:42sipka
ZAMĚŘIT
Lt.Shark
pokud se nepletu, tak to říkal holodoc a myslel tím operu, zatímco Tele myslí TOSku... :-)
Mvek - 06. říjen 2016 15:27sipka
ZAMĚŘIT
Mvek
Nebo kdo to říkal.
Mvek - 06. říjen 2016 15:26sipka
ZAMĚŘIT
Mvek
Telemachus Rhade:
- "Seven, pláč je normální reakce. Plakal jsem například, když jsem poprvé viděl Tosku." Jo, to já taky :-)

Nějak si nepamatuji, co tam tedy Icheb opravdu říkal.
Telemachus Rhade - 06. říjen 2016 14:59sipka
ZAMĚŘIT
Telemachus Rhade
Imperfection
- Nový showrunner, nové móresy. Dětičky pryč. No dobrá, ale proč musela odejít zrovna jediná schopná herečka a Výčepa nechali? :-/
- It's good to respect foreign traditions, but our way is better :-D
- Kortikální uzel je tedy něco, co bliká zeleně v hlavě každého Borga? I Jean-Luca? I think not :)
- Emocionální epizoda točící se kolem Seven, Doca a Výčepa. Může být něco horšího?
- "Seven, pláč je normální reakce. Plakal jsem například, když jsem poprvé viděl Tosku." Jo, to já taky :-)
- Doktor aplikuje na Seven americké psychobláboly - Doktor! Kolik epizod zpátky jsem říkal, že tohle hovado má suplovat lodního psychologa? - a totálně ignoruje veškeré její snahy vysvětlit mu, že za to může porucha. Sklapne, až když to najde trikordér.
- Uzel nefunguje a tudíž se nespustí regenerace. Neslouží regenerace k dočasnému odpojení kortikálního uzlu, tedy ke spánku? :)
- Jeri Ryan je tak krutá neherečka a ta její paličatost je tak strašně protivná...
- Kortikální uzel selhává a tak selhávají i implantáty. A nanosondy jsou tam teď jakože k ničemu? A když selhávají implantáty, proč se trhá kůže, pod kterou je ale kov v pořádku? Vždyť to nedává absolutně žádný smysl.. :-)
- "Tak si nějaký ten uzel ukradneme u Borgů. Harry, kde je tu nejbližší loď?" What? DQ je teď vrakáč?
- Delta Flyer je zpět. Fungl nový. Jen tak. Tak jsem to s tím vyzvednutím nového kusu v hangáru přecenil :-( Má nově natřené konzoly a místo kormidla hned 2 joysticky! Přestože Sovereign stačí řídit jedním ;)
- Seven: Nechte mě na pokoji, sakra! Neelix: Přinesl vám kytičky, deskovku a budu vás obveselovat, protože jste celá taková smutná. OMG
- Výčep je tady za podobného ignoranta, jen je tedy zaslepený hledáním řešení za každou cenu, zatímco Doktor je za každou cenu proti němu, ať přijde s čímkoli. Nikdo se nesnaží najít kompromis. Nemá být ST náhodou o dialogu?
- Ano, a přesně to se stane, když někoho s vyhraněným názorem zaženete hluboko do kouta. Ale sebevražedný Výčep je dobře seřval - "Obě se chováte jako krávy." :-)
- Sérií šťastných náhod jsou všichni naživu, status quo neutrpěl.
Ale já jsem utrpěl. - 0/5
Takovéhle chuje odmítám tolerovat.

Drive
- Já jsem ten poslední, kdo by měl něco proti závodnímu speciálu, ale i tohle lákavé a divácky vděčné téma, dokáží tvůrci tohoto skvěle vyvedeného seriálu, zprcovat nezajímavě. Neuvěřitelné :)
- Krom impulzních motorů má teď tohle malé šídlo i impulzní trysky! Které jim umožní uletět vzdálenost 500m o 4 sekundy rychleji. Nejsou náhodou impulse engines samotné schopné dosáhnout 150.000 kmps; tedy warpu 0,5? :)
- Blondýnka má fešnou kombinézu.
- B'Elanna emocionálně tlačící na Doktora, aby se vzdal golfu a ona se mohla s Tomem romanticky ňuchnat někde, oproti čemuž Risa vypadá fádně. Není to trochu dehonestace postavy?
- Je to dehonestace postavy, yeay! Ona se chce s Tomem rozejít, protože si sama myslí, že pro něj není dost dobrá? OMG
- Nick Locarno je postava, která mi vyloženě nevadí, ale nesmí přijít jeho přesvědčování někoho, že má pravdu. I soubor grábštejnských ochotníků hrál lépe.
- Dveře na (této) hvězdné lodi se otevřou i pro golfový míček.
- Velvyslanec O'Zaal je Richard Bashir. Opravdu museli použít tohoto herce? Bylo to nezbytně nutné? Tohle mě prostě štve :-(
- Ty flotilní závodní kombinézy se objeví jen tak z ničeho. Nevadí mi to - jsou moc pěkné - problém je, že mi to opět nahrává na smeč, co se týče replikace uniforem používaných v AQ. A Harry ani B'Elanna nemají žluté, což je IMHO fail.
- Profily závodníků jsou 1:1 k Epizodě I. Je tam i Sebulba.
- Ty dialogy... Sedmá naschvál říkající B'Elanně (přechodníkům 3x sláva provolávajíc) "Můj vztah s Tomem". Já nevim, no. Tak asi jim to tehdy vážně přišlo kůl.
- TV efekty samotného závodu šly s pořádným budgetem, což VGR měl, udělat lépe. Viz DS9.
- Co téhle epizodě přesně chybělo, byl Knedlix, hrající si na moderátora ESPN :-( (Proč já na to koukám, probohy..) A nikomu z té posádky to tam nevadí! To mě na tom deptá snad úplně nejvíc.
- Kdepak jsme jenom tenhle fázer už viděli...?
- Partnerské hádky, další věc, co tu strašně chyběla.
- B'Elanna se dostává do podobné nálady jako v Extreme Risk. Proč? Ale vyřešili to docela rychle, tak fajn.
- Morseovka ve chvíli poslední, zbaví tě hravě všeho trápení. Třetina důstojníků Flotily ji má jako povinný předmět, třetině je dáno ji rozumět a třetině je zcela zatajena, aby ti ostatní mohli machrovat.
- Atentátu bylo zabráněno, milenci jsou šťastní a máme tu nejrychlejší svatbu v historie televize. Zatímco 'Tak jde čas' je schopen tuto šťastnou událost natáhnout na 4 řady a 2 přímé vstupy, Voyager to od zasnoubení po líbánky stihne za 12 sekund, a to kompletně offscreen! :-D Ať přemýšlím, jak přemýšlím, to už zkrátka víc totálně mimo být nemůže. Jsem zvědavý jestli tohle do Endgame ještě něco překoná...
- Seriously?
Za námět, porušení statutu quo, a ve srovnání s těmi sračkami, co zatím byly: 2/5.
Ale teda... S7 je zatím velice výživná.

Repression - DS9 to the rescue!
- Z dabingu si pamatuji zaříkadlo [aktemfá b'tony] (což neznamená, že to tam tak opravdu je) a teprve tady jsem zaslechl, že říká 'Pagh t'em far, B'tanay', tedy [pághtemfá] a ejhle to dává ihned větší smysl :)
- Chakotayova loď z Caretakera se dle této epizody jmenovala "Val Jean". OK, no. Když Eddington označil Siska za Javerta, skoro mě zamrazilo, jak trefná poznámka to byla. Tady to opravdu nefunguje.
- B'Elanna chodí s Tomem 3 roky. Přesto, když přijdou do starého kina, nechápe, co je to za budovu a hádá, že se nacházejí v Opeře. Jasně, v Opeře jsou často projekční plátna a žádná orchestřiště a jeviště. #facepunch
- 1932 verze 3D je ale fajn. Jen je to na 30. léta nějaké moc sofistikované a celkově to vypadá jako US projekce v letech 50.
- Hle, navrátivší se postava - bajorský Tábor.
- Tuvokova nejistota mohla přijít trochu déle, než aby byla přítomna od prvního vyšetřování, ale dobrý. Russ nehraje špatně.
- Chak je strašná podržtaška.
- A další navrátilec... Původní lodní Bolian Chell. Trvalo jen 5 let, než jsme ho viděli znovu :) Ale je tu, a to se počítá. Chybí mi tam Alex Munroe ;)
- Fotonický otisk v simulátoru? Fotonický otisk, kterému se dá zvětšit rozlišení?? :-) CSI přišlo se superzoomem, tak Voyager musí mít fotonický otisk?
- A heleme se, Vulkánka. Neříkal náhodou Vorik, (kdepak ten asi čistí trubky) že na lodi Vulkánky nejsou a tudíž ho Pon farr zabije? No nic :)
- Ta Bolianka má být pořád stejná Bolianka, jak koukám, akorát ji hraje už asi 4. herečka :)
- Ale je to 105. epizoda, kde se vyskytuje poručík Ayala. Tak aspoň ten, když už nikdo jiný.
- Tuvok dobře blázní. Škoda, že se usvědčil pomocí zaostřeného fotonického otisku, a to podle tělesné výšky 182cm. Tomu říkám exaktní metoda, pyčo.
- Ale místy to má dobrou psycho atmosféru; skoro ala Frame of Mind.
- Počítač neumí dešifrovat starou bajorštinu a bajoranské členy posádky (a že jich není málo :) ) si na pomoc nepozvou. Ale hlavně, že mají 182cm vysoký fotonický otisk ;)
- Chak na první 'Pagh t'em far, B'tanay' nereaguje. Pak to Kačaba zopakuje a stále nic. Ale jakmile to Tuvok zařve do komunikátoru, tak ejhle, mozek se vymyje. To je celkem fail.
- Scéna z vězení s retrospektivami není vůbec zlá. Recyklace muziky z Emanations mi ale už vadí.
- Líbí se mi ovšem, že Teero ví, na jakou stranu barikády Tuvok patří. | Keith Szarabajka je mimochodem skvělý hlasový herec!
- Prioritou Makistů nebylo ihned převzít loď, ale utíkat do kajut a převléknout se do svých starých hadrů! Ale do těch nových uniforem se prostě nepřevleče nikdo! :-)
- Chak s koulema! Super. Škoda, že mu k tomu musí dopomoct brainwash.
- Ten test loajality je možná klišé, ale dobře provedené.
- Cestou do strojovny si Chak koule zase uřezal :-/
- A závěr je už bohužel typicky voyagerový. Všichni se sejdou, Knedlix "zavtipkuje" a hrozně dělají, jak je daná aktivita baví. Tady je to tedy ta projekce v kině.
- Double feature jsou už potom padesátky jak vyšité.
Chtěl bych dát víc, ale na jednu suprovou scénu přišla vždy rychlá odpověď, čili tak 50:50, neboli 3/5.

Critical Care
- VFX oddělení se na modelu té planety docela vyřádilo, ale pořád to není profesionální práce. Vždyť souběžná SG-1 S4 měla svého času efekty na srovnatelné úrovni, a to při desetinovém rozpočtu. Někdo někde dělal něco zatraceně špatně. Nebo zatraceně dobře; podle úhlu pohledu ;)
- Společnost třídící občany do kast. Nevím jestli je to přímá narážka na Indii, nebo shoda náhod, ale sedí to.
- Čímž nám vyvstává opět stejná problematika, jako teď už snad v každé druhé epizodě. "My sice budeme všude tvrdit, jak je multi-kulti důležité, ale jakmile nejedete podle našich standardů, tak jste pičusové a váš pomýlený náhled na svět je třeba od základu překopat, protože jinak nejste právoplatná civilizace." Zajímalo by mě, jak by tyto věci procházeli v dnešní TV.
- Poprvé za dlouhou dobu se tu docela povedlo držet měřítko. Mohlo to být lepší, ale v rámci produkčního času OK.
- Supporting cast rozhodně zajímavý! Gregory Itzin sice hraje pořád stejné role, ale co naplat, když mu ty prospěcháři tak skvěle jdou :)
- Nevím, na co si Doktor hraje. Ano, složil Hippokratovu přísahu, ale v tomhle případě je 1st&foremost členem Hvězdné flotily a sorry, tohle je tvrdě v rozporu s její filozofií.
- Lovení podvodníčka bylo takové, ehm.. typické, ale sem se to Kačabino přehrávání docela hodí. A s Tuvokem tvořili pěkný pár.
- Vůbec nevím, co se stalo s tím mladým dělníkem, co Doktorovi pomáhal. Zemřel na nedostatek medikace, zabili ho? Proč je toto nevyřčené? Kvůli ratingu, maybe?
- Zároveň si myslím, že pokud na industriální planetě pracuji jako dělník, moje sociální postavení není na nule.
- A taky pokud ta civilizace nemá dostatek prostředků, tak IMHO nemůže plýtvat energií na to, že Doktora fyzicky transportuje site-to-site klidně i o jen třeba 6 metrů, několikrát za sebou.
- Dramaturgické boty nejsou tak časté, ale tady Knedlix vyčítá Tuvokovi, že vězni hrozí splynutím myslí, přestože ho nemohl slyšet, protože přišel o sekundu později. No a že Knedlix toho vězně otrávil, to je taky nějak košer. A když už Knedlix vlastně není součástí sboru, tak by mu mohl klidně dát malý waterboarding, ne?
- Konečné řešení je zase z toskového ranku, ale bývá to i horší.
- Za samotný závěr ale bod přidávám, protože je pěkně depresivní a Doktor se, chca nechca, musí nad sebou zamyslet.
2,5/5

Inside Man - A to "nejlepší" nakonec...
- "Neobdrželi jsme flotilní vysílání za minulý měsíc." A není to proto, že už nejste u toho cyklického pulzaru? ;)
- Tom: "Další měsíc bez pošty to nezvládneme, Harry." A to mu píše jen jeho otec, kterého nemusí. Jaké histerii asi propadá zbytek lodi?
- btw, nikdy se už nezmínilo, jestli ta B'Elannina matka skutečně zemřela, nebo byl celý děj 6x03 jen přelud.
- Proč poslali hologram z Voyageru na Zem, tomu rozumím (nebo.. dejme tomu), ale proč sakra posílám ze Země na Voyager Barclayho?! Pomsta jeho šéfa, že má Reg větší úspěchy?
- Pan Brokolice je i po deseti letech podporučík. Ale pořád větší kariérní postup, než má O'Brien :)
- Neodpustím si to: Barcley je na lodi v nové uniformě. Nejenže nepadne jediné vysvětlení, ale on se ho na to ani NIKDO z lodi nezeptá, nikdo se nad tím nepozastaví, kurvanoha! Toto mě tak dráždí! Urgh... Veškeré okecávání proč ty uniformy nemají, už je stejně dávno pokořeno tunou platných argumentů, ale prostě mě to regulérně sere.
- Geodézní radiace? Geodézní vesmírný zlom?? What?!
- Dwight dokazuje, že kdyby nehrál takového vola, tak by byl rozhodně mnohem zajímavější postavou. Tedy v podstatě to, co jsem říkal u Life Line.
- "Jiná loď by to nezvládla, ale Voyager - loď zázraků, to určitě dokáže." Je mi zle!
- Harry: "Už úplně cítím chuť mámina jídla." No, do prdele práce, pro koho ten seriál je? Dost se divím, že to mělo vůbec nějakou sledovanost, natož abych se pozastavoval nad jejím poklesem.
- Tom: "Tohle je Voyager!", Harry: "Loď zázraků!" Jasně, ještě mu tu píčovinu všichni žerte a zopakujte to 7x, abych vrhnul rovnou a nemusel čekat na Body and Soul.
- I s tou Seven to posírají. Ne, pokud jí Reg řekne, že na ní budou čekat davy, pomalu jako na věrozvěsta borgského zániku, tak by tuplem nechtěla zpátky, ale tady je to najednou jiná postava a imponuje jí to. Achich ouvej...
- Pathfinder 'take-a-leave' plot strikes again :-(
- Tyhle rádobyftipné ferengské crew obchodních lodí, které mají být třeskutě humornou vložkou, jsou jednou z nejhorší součástí Treku, co existuje.
- "Jé, Deanno, kde je Will?" "Dorazí na naši společnou dovolenou až v pátek." Jasně, ze stejné lodi. Make perfect sense! :-( To si vážně nemohli vymyslet jiný důvod?
- Deanna, v jednodílných plavkách, si před Regem okamžitě zakryje prsa. Proč proboha?!
- "Pozor na Borgy nebo Romulany, určitě mě sledují." Tady máš Xanax a táhni.
- "Komandér Harkins mě většinou vyslechne." Z toho, co jsme viděli, tak zatím nikdy.
- "Regi, a neukradla ti Hologram tvoje přítelkyně?" That's kinda offensive, when you think about it :)
- Ale není to nic proti Regově imitaci Janeway. Které se tedy řechtají, až se jídena otřásá.
- "Doktůrku, neser, nebo ti zkroutím golfové hole!" Ferengové do Regova programu nacpali i prchlivost? Proč by u všech Nagusů dělali něco tak kontraproduktivního?
- Projekt Pathfinder řeší Owen Paris, tak minimálně v kontinuitě je slyšení u něj správně. Ono ale nahnat Herda do seriálu není žádná práce. Admirál uhodil hlavičku na hřebíček - ano, Ferengové ukradli hologram, protože si ho někdo koupí. A já se ptám? Proč neprodat flotilní hologram, s kupou evidentně důležitých a tajných dat, nějakému kupci v dosahu a obstarat si borgské nanosondy někde v BQ, kde jich bude kupa. Třeba El-Auriané určitě vědí... Ale to by nemohl přijít na pořad dne geodézní zlom ;)
- Leosa Regovi řekne, že ušáci pasou po nanosondách, ale on to nikomu dál nepředá, protože je přesvědčen, že by mu nevěřili. OMG
- "Doktore, fakt mě mrzí, že jsem ti málem zlámal hole. Friends again?" "No, samozřejmě, vždyť já hned věděl, že to nemyslíš zle." #...
- Je to příšerně předvídatelné a všichni to vědí. No co se asi stane, když zlý hologram umí imitovat hlasy...
- Přes geodézní zlom nejde odeslat zpráva z konce, na kterém byl vytvořen. Ale neživá hmota z druhé strany projde bez poskvrnky ;)
- A opět ukecáváme protivníka aby to vzdal. Ale já řeknu, že takhle lame je to málo. Mělo by to být ještě více průhledné a hlavně ještě hůře zahrané! :-(
- No a Ferengové se z toho samozřejmě poserou strachy.
- Harry je smutný a tak mu Knedlix musí upéct mámin jablečný koláč, chudinkovi. Ach, to je tak dojemné...
- Deanna zve Rege na večeři s Willem, který mu chce dohodit nějakou děvu. Co bych jako divák ocenil? Kdybych tu večeři s Willem viděl, když je na něj celou epizodu odkazováno. Ne? Tak si vyližte prdel!
0/5
Yakuzza - 19. září 2016 19:54sipka
ZAMĚŘIT
Yakuzza
Mvek: Vidim to podobne. Celou dobu jsem cekal, ze Neelix keca a nakonec z toho clovek moc chytry nebyl. Konec epizody beru taky jako fail.
Mvek - 19. září 2016 19:46sipka
ZAMĚŘIT
Mvek
Ad Haunting..., já to tedy bral tak, že se to nestalo, nebo spíše ne takto. Vyjevení dětí beru zase tak, že si prostě neprošly tím vyprávěním pohádek a hororů, protože byly asimilované moc brzy, nebo na to prostě pozapomněly. Takže tady s tím nemám nejmenší problém.
A celkově také jiné pojetí atd., prostě epizodu beru v pohodě, i když jsem si celou dobu myslel, že tam bude nějaké lepší vysvětlení těch tajností, to byl fail.

Nejnovější   Novější 130 - 149 / 4535Starší   Nejstarší
HLAVNÍ STRÁNKA

UŽIVATELÉ
DISKUZNÍ FÓRA ]
VYHLEDÁVÁNÍ
STATISTIKY
AKCE

NASTAVENÍ
FAQ
ARCHÍV

Sponzoruje KRAXNET spol. s r.o