Trekkies.cz StarTrek.cz Sickbay CZ Kontinuum FANBASE WARP TrekCORE TrekCollective Memory Alpha Memory Beta Ex Astris Scientia Treknews.de


 

   DISKUSNÍ FÓRA

 
 REGISTRACE
 
Nick: 
Heslo: 
  
 Zaslání hesla
 

2) Ostatní filmy a seriály => TV

Spravuje: Telemachus Rhade
Počet příspěvků: 3402
Líbil se vám nějaký film nebo pořad, který zrovna budou dávat v TV? Podělte se s ostatními o své tipy a názory.Autor:  Text:     
Nejnovější   Novější 201 - 220 / 3402Starší   Nejstarší

Seven - 18. září 2017 15:14sipka
ZAMĚŘIT
Seven
Netflix zveřejnil seznam celosvětově nejsledovanějších epizod Star Treku...tak se přiznejte, kdo kromě má Netflix a jako párty trik(když už se něco upilo) má "pojďme hrát drinking game u Voyageru".
Mvek - 28. srpen 2017 21:17sipka
ZAMĚŘIT
Mvek
Seven: Nedivím se, není to tak dávno, co jsem četl, že si právě na VPN posvítili/chtějí posvítit.
Seven - 28. srpen 2017 21:05sipka
ZAMĚŘIT
Seven
Zkouším teď proto VPN, nicméně, ještě jsem nenarazila na server, přes který by Netflix skutečně streamoval. Takže ji asi zase zruším.
Mvek - 28. srpen 2017 20:57sipka
ZAMĚŘIT
Mvek
Seven: Vida, dík, ale pokud mají většinou správné údaje, tak teda hodně špatná situace i s anglickými titulky.
Seven - 28. srpen 2017 17:52sipka
ZAMĚŘIT
Seven
Zdá se, že filmtoro má seznam.
Seven - 28. srpen 2017 17:48sipka
ZAMĚŘIT
Seven
Mvek: vrčí motor, hraje disco hudba...

Jinak tenhle přehled neexistuje, dogooglíš leda neoficiální seznamy. Nejvíc mě sere nemožnost filtrovat dle existence titulků.
Mvek - 28. srpen 2017 17:32sipka
ZAMĚŘIT
Mvek
Zběžně jsem koukal na web Netflixu, ale nevidím přehled pořadů pro danou zemi, takže asi jedině se zaregistrovat na ten měsíční trial (což není žádná trága, asi to udělám na začátku Discovery a uvidím).

A anglické titulky bývají u většiny pořadů, jakou máte zkušenost v tomto ohledu (je mi jedno, jestli ty pro sluchově postižené, tedy i s informací, že vrčí motor apod., nebo jen dialogy)?
Seven - 25. srpen 2017 11:16sipka
ZAMĚŘIT
Seven
Tím podobně jsem nemyslela počet pořadů, ale že je třeba brát reklamy rychloposuvem, jako tomu bylo u videokazet, zatímco u Netflixu když si pustíš seriál, žádná reklama tam nikde není. Ale taky tam není dabing nebo české titulky u většiny titulů :D
Pozemstan - 25. srpen 2017 10:57sipka
ZAMĚŘIT
Pozemstan
Seven: Jestli myslíš O2TV, tak ale tam, pokud vím, jde prostě po určitou dobu přehrát veškerý obsah z nabídky. S nahrávacím zařízením člověk musel vždy cíleně vybrat jeden nebo omezený počet programů, hlavně u VHS v určitém čase (některé set-top-boxy snad s dostatečně velkým úložištěm nabízejí automatické zálohování více programů, ale asi to bude omezenější).
BorgDog - 25. srpen 2017 10:56sipka
ZAMĚŘIT
BorgDog
Seven: Ano, funguje to tak, a ano, tahle funkce je šikovná. Dokonce to má i "rychloposuv", což přiznejme si, u některých filmů se hodí též. :-)
Seven - 25. srpen 2017 10:42sipka
ZAMĚŘIT
Seven
(hádám, že tato služba funguje podobně jako fungovaly svého času VHS nebo jiná záznamová zařízení)
Seven - 25. srpen 2017 10:41sipka
ZAMĚŘIT
Seven
Pozemstan: Ano, ale vzhledem k tomu, že je to placená služba, je to bez reklam.

Co vím, tak Barclay kouká na vše na O2TV s půlhodinovým zpožděním, aby mohl přeskakovat reklamy.
AVip - 25. srpen 2017 06:29sipka
ZAMĚŘIT
AVip
Pozemstan:
ale prostě si pořad pustí podobně jako v internetovém archivu ČT, na Stream.cz nebo Youtube

Bingo!

Ivysilani.cz t.č. funguje obdobným způsobem a není náhoda, že ho používám častěji, než příjem ČT jako takové...


Samozřejmě, jsou věci, které člověk chce, kvůli referencím atp. nebo protože je považuje za důležité (ať už z toho či onoho důvodu).
Ale pak taky existuje spousta TV "spotřebního materiálu", kterým na straně jedné nemá smysl špinit hard - ale který zase není tak špatný, aby se na něj člověk nepodíval, když je šance.
Pozemstan - 25. srpen 2017 01:00sipka
ZAMĚŘIT
Pozemstan
Marshall: "1) Je možné si třeba uložit díl na disk a pustit si ho později, když má zrovna moje síť odstávku (nebo když mám pomalejší síť než datový tok?"

Jak koukám na ty informace odkazované Seven, tak s Netflixem v kombinaci s některými zařízeními a OS stahovat lze. Ale, jestli dobře chápu princip podobných služeb, tak se ani při streamování člověk nemusí dívat jen v určitý čas jako u běžné televize, ale prostě si pořad pustí podobně jako v internetovém archivu ČT, na Stream.cz nebo Youtube (nemyslím časově omezené online přenosy), i když jisté časové omezení tam být může, nebo je tomu jinak?

O2TV má bratranec a vedle slušně široké nabídky programů mě u této služby zaujala možnost pouštět libovolný pořad vysílaný snad za posledních 24? hodin. To u stejných programů chytaných pozemní či satelitní anténou nebo kabelem zřejmě ani s nahrávacím zařízením v takovém rozsahu možné není. I když v dnešní době individualizace sledování pořadů je to možná stále příliš blízké klasické televizi...
Marshall - 24. srpen 2017 21:50sipka
ZAMĚŘIT
Marshall
Seven: Myslel jsem to obecně - jak ten Netflix tak jiné. Sám nevím co tu je k dispozici.
BorgDog - 24. srpen 2017 21:43sipka
ZAMĚŘIT
BorgDog
Oprava: Přes 4 roky. To to letí...
BorgDog - 24. srpen 2017 21:43sipka
ZAMĚŘIT
BorgDog
Pokud se to dá pokládat za streamovací službu, mám už přes rok 02 TV. V podstatě si nemůžu stěžovat - běží to hladce, běží to spolehlivě, výpadky jsou vzácné a většinou hlášené. Problém s tím je jediný: Na televizi koukám čím dá méně, není čas a co jsem doma sám, tak ani chuť. Nějak... je mi prostě všechno fuk, a když už, tak radši knížku než film. HBO bych tam mohl mít taky, všechny kanály, ale když vím, že na to skoro nebudu koukat (a ne, Hra o trůny mě nezajímá...), nevidím důvod za to platit. Netflix mě láká minimálně na zkušební dobu čistě jen kvůli Discovery - pokud to tedy bude stát za to.
AVip - 24. srpen 2017 18:19sipka
ZAMĚŘIT
AVip
HBO go - ne, nejde. Musí to být online.

Lze provozovat na čtyřech na sobě +/- nezávislých zařízeních současně.
Seven - 24. srpen 2017 17:36sipka
ZAMĚŘIT
Seven
K Netflixu info zde.
Seven - 24. srpen 2017 17:32sipka
ZAMĚŘIT
Seven
Marshall: Na kterou službu se ptáš?

Nejnovější   Novější 201 - 220 / 3402Starší   Nejstarší
HLAVNÍ STRÁNKA

UŽIVATELÉ
DISKUZNÍ FÓRA ]
VYHLEDÁVÁNÍ
STATISTIKY
AKCE

NASTAVENÍ
FAQ
ARCHÍV

Sponzoruje KRAXNET spol. s r.o