Trekkies.cz StarTrek.cz Sickbay CZ Kontinuum StarTrekKnihy.cz WARP TrekCORE TrekCollective Memory Alpha Memory Beta Ex Astris Scientia Treknews.de


 

   DISKUSNÍ FÓRA

 
 REGISTRACE
 
Nick: 
Heslo: 
  
 Zaslání hesla
 

2) Ostatní filmy a seriály => TV

Spravuje: Telemachus Rhade
Počet příspěvků: 3418
Líbil se vám nějaký film nebo pořad, který zrovna budou dávat v TV? Podělte se s ostatními o své tipy a názory.Autor:  Text:     
Nejnovější   Novější 178 - 197 / 3418Starší   Nejstarší

Seven - 26. prosinec 2017 21:05sipka
ZAMĚŘIT
Seven
Pozemstan: nastav si na paypalu, ze ti to ma strhavat v eurech a prevadet ti to vydavatel karty.
Pozemstan - 26. prosinec 2017 19:35sipka
ZAMĚŘIT
Pozemstan
Ale možná je to známý problém (nejen) PayPalu...
Pozemstan - 26. prosinec 2017 19:30sipka
ZAMĚŘIT
Pozemstan
Pokud jde o Netflix, jaké máte zkušenosti s jeho kurzem koruny vůči euru?

Já jsem pro jistotu zadal jako způsob platby PayPal, přičemž mi 26.10.2017 naúčtovali za 9,99 EUR 267,95 Kč (kurz 1 CZK = 0,0372835 EUR), i když střední kurz ČNB toho dne byl 25,585 Kč za euro, tedy 1 CZK = 0,039085 EUR.

26.11. to bylo sice méně, 266,25 Kč (kurz 1 CZK = 0,0375211 EUR), přičemž střední kurz ČNB byl 27.11. 25,430 Kč za 1 euro, tedy 1 CZK = 0,0393236 EUR.

Dnes chtějí zase více, 270,31 Kč (kurz 1 CZK = 0,0369584 EUR), přičemž střední kurz ČNB 22.12. byl 25,750 Kč za euro, tedy 1 CZK = 0,03883495 EUR).

Oproti oficiálnímu kurzu chtějí téměř o 5 % více. Rozdíl je sice jen něco přes 10 Kč měsíčně, ale přece jen zvažuji, jestli by nebyla lepší platba kartou přímo...
Seven - 25. prosinec 2017 20:48sipka
ZAMĚŘIT
Seven
Netflix mi mezi "top picks" nabídnul Carol. Of Netflix, you know me so well.
kapitan Pike - 23. prosinec 2017 16:20sipka
ZAMĚŘIT
kapitan Pike
Mně tedy Řeka duší neřekla nic ani při znalosti seriálu :-)
Telemachus Rhade - 22. prosinec 2017 23:23sipka
ZAMĚŘIT
Telemachus Rhade
Kde jsou ty časy, kdy Babylon 5 běhal na HBO a já středoškolák se mohl večer podívat na Řeku duší. Sice mi to bez znalosti seriálu hovno řeklo, ale to nevadilo :-)

No nic, jdu překlikávat mezi Bondem a Neúplatnými.
BorgDog - 11. prosinec 2017 20:08sipka
ZAMĚŘIT
BorgDog
Doufám, že nebude vypátrán. :-)
Marshall - 11. prosinec 2017 18:59sipka
ZAMĚŘIT
Marshall
Indeed!
Telemachus Rhade - 11. prosinec 2017 16:28sipka
ZAMĚŘIT
Telemachus Rhade
Škandál, aký nemá obdobu: Markíza po finále seriálu omylom pustila vulgárny komentár unudeného pracovníka! (VIDEO)

Pracovníkovi fandim :-)
Mvek - 02. prosinec 2017 19:42sipka
ZAMĚŘIT
Mvek
Netflix na stránce My List nezobrazuje vše, co jsem si přidal. Teď jsem si to ověřil, bude mít nějaký maximální počet dlaždic a pak prostě nic. Kdybych si nepamatoval, že tam ten jeden film mám, tak bych si myslel, že ho z Netflixu smazali, takhle jsem ho dohledal a ověřil, že v seznamu má být.
Mvek - 19. listopad 2017 11:34sipka
ZAMĚŘIT
Mvek
Pozemstan: Myslím, že ani kliknutí na ně vždy nestačilo, minimálně ještě den, dva jsem to měl se svítícím číslem.
Pozemstan - 19. listopad 2017 11:31sipka
ZAMĚŘIT
Pozemstan
Mvek: Ta oznámení symbolizovaná zvonečkem nahoře asi zůstanou aktivní, dokud si je člověk nepřečte, i když už mezitím epizodu zhlédne.

Ano, k titulkům se lze kliknutím vrátit, ale je nutno jednat rychle, protože jinak už začne After Trek... -)
Mvek - 19. listopad 2017 08:30sipka
ZAMĚŘIT
Mvek
Pozemstan: Já ani nevím, že j After Trek samostatná položka (procházel jsem většinu katalogu Netflixu, ale pravda, u různých dokumentů a málo známých položek ke konci jsem to vzdal), takže ho v seznamu nemám a přechází mi to na něj taky. A samozřejmě smrsknutí během titulků dělá všechno, i filmy. Nicméně to beru jako normální a titulky se dají zas snadno rozkliknout.
Ano, vrátit se po zhlédnutí je problematické, to mi to pak pořád vnucuje, abych to dokoukal. I u filmů a nějakou dobu i u těch, co odstraním ze seznamu.
U STD mi zas tedy jednou naopak skip recap nefungovalo, ale jindy jo.

Otravuje mě skutečně jen to, že mi často svítí nahoře notifikace na něco, co jsem dávno viděl. Kdybych byl typický konzumní divák a opravdu se zabýval novinkami, sledoval víc nových věcí atp., tak by byla asi i překážka, proto mě to překvapuje, že to takhle asi systémově (nedokoukané titulky) zlobí.
Pozemstan - 19. listopad 2017 00:06sipka
ZAMĚŘIT
Pozemstan
Mvek: Mě Netflix u Discovery, pokud nezasáhnu, ani nenechá závěrečné titulky zhlédnout. Hned je z celé obrazovky přesune do menšího "okna" vlevo a zahájí přechod na After Trek (ale asi proto, že ho mám také ve svém seznamu). Jednou mi také Netflix u epizody Discovery zase na začátku automaticky přeskočil přehled minulého dílu, možná i vůbec celou sekci před titulky... Jinak si Netflix u každé epizody pamatuje, kde jsem s jejím sledováním naposledy přestal, byť jsem ji už předtím viděl celou. Teď mi třeba ukazuje u Discovery novou epizodu, i když jsem vše viděl, a po kliknutí se rozjede poslední epizoda u scény, kterou jsem si opakoval...
Mvek - 18. listopad 2017 22:35sipka
ZAMĚŘIT
Mvek
Původně jsem spíš měl tendenci Netflix chválit, že netrpí tím nešvarem Blu-Ray filmů (jak ripů, tak přímo disků), kdy na běžné stereo soustavě není mluvenému slovu skoro rozumět, ale basy, nebo výbuchy, výstřely a jiné efekty vysklí všechen křišťál v bytě. U mnoha i novějších filmů nebo seriálů to tak vypadá ok.

Ale u Avengers to tedy je fail, to jsem musel vytáhnout vše na max. Jiný film přece jen byl víc v pohodě (no a hudba z Foobaru mě pak stejně ohlušila)...


A druhá věc, která mě ale na Netflixu žere, je jejich notifikace. Zatím jsem nevypozoroval (u Discovery), co vede k odznačení notifikace. Jednu dobu jsem tam dokonce měl pořád upozornění na dvě nové epizody ST Discovery, a přitom jsem obě viděl (pravda, titulky ne do konce).
Seven - 10. říjen 2017 15:27sipka
ZAMĚŘIT
Seven
Yakuzza: protože bez toho, abys byl nacpaný v titulkách, se blbě prokazuje, žes na tom a tom dělal a špatně se hledá další práce.
Yakuzza - 10. říjen 2017 14:28sipka
ZAMĚŘIT
Yakuzza
Mno tusil jsem, ze to bude podobny svet, jak ten muj korporatni, kde jsou zase Manageri, Senior Manageri, Directori, Executive Directori, Senior Directori, ... Ale nevím, proč to tady cpou do hlavních titulků.
Mirak - 10. říjen 2017 11:57sipka
ZAMĚŘIT
Mirak
Story je v podstatě zápletka. Ono je to často tak, že základní zápletku epizody vymyslí třeba showrunner, ale scénář samotný na základě zápletky píše někdo jiný.

Spousta práce samozřejmě probíhá formou brainstormingu a možná občas třeba i u piva :)

Producenti zařizují praktické věci při tvorbě seriálu, ale často je to jen dojná kráva, kde se dá v patě řadě credit hlavnímu herci, aby mu mohli zvednout prachy, aniž by se měnila smlouva :)
Pozemstan - 10. říjen 2017 11:38sipka
ZAMĚŘIT
Pozemstan
Yakuzza: Také si to někdy říkám a myslím, že tady mohou odpovědět povolanější. Ale - možná se zase ztrapním příliš triviální odpovědí - když nad tím tak přemýšlím, zrovna tady se mi zdá vysvětlení relativně jednoduché...

Řekl bych, že se nejprve u piva sešli ti první dva, kteří asi vůbec seriál (námět) vymysleli.

Další tři, jestli dobře chápu význam slova teleplay, zřejmě rozepsali konkrétní scénáře (včetně dialogů postav), zatímco ti další tři (ale všichni už z řad dříve jmenovaných) jim nejprve sepsali základní příběhy jednotlivých epizod.

Ti v posledním odstavci - a zase je tam i již jednou uvedené jméno tvůrce Fullera (i když ten snad odešel? - zákulisí moc nesleduji) - pak na to sehnali peníze a zařídili realizaci, přičemž jejich počet ukazuje na složitost takového počínání v dnešní době... -)
Yakuzza - 10. říjen 2017 08:06sipka
ZAMĚŘIT
Yakuzza
Takový dotaz...

Napadlo mě to už několikrát při mnoha seriálech, naposledy Discovery. Co na těch seriálech vlastně dělá takové kvantum lidí? Sedí u piva a řeší, o čem to vlastně bude?

Bryan Fuller ... (created by) &
Alex Kurtzman ... (created by)

Gretchen J. Berg ... (teleplay by) &
Aaron Harberts ... (teleplay by) &
Craig Sweeny ... (teleplay by)

Bryan Fuller ... (story by) &
Gretchen J. Berg ... (story by) &
Aaron Harberts ... (story by)

Produced by
Aaron Baiers ... producer
Bryan Fuller ... executive producer
Kevin Lafferty ... producer
April Nocifora ... producer
Lisa Randolph ... co-executive producer
Rod Roddenberry ... executive producer (as Eugene Roddenberry)
Trevor Roth ... executive producer
Ted Sullivan ... co-executive producer

(copypaste z IMDb)

Nejnovější   Novější 178 - 197 / 3418Starší   Nejstarší
HLAVNÍ STRÁNKA

UŽIVATELÉ
DISKUZNÍ FÓRA ]
VYHLEDÁVÁNÍ
STATISTIKY
AKCE

NASTAVENÍ
FAQ
ARCHÍV

Sponzoruje KRAXNET spol. s r.o