Trekkies.cz StarTrek.cz Sickbay CZ Kontinuum FANBASE WARP TrekCORE TrekCollective Memory Alpha Memory Beta Ex Astris Scientia Treknews.de


 

   DISKUSNÍ FÓRA

 
 REGISTRACE
 
Nick: 
Heslo: 
  
 Zaslání hesla
 

2) Ostatní filmy a seriály => TV

Spravuje: Telemachus Rhade
Počet příspěvků: 3413
Líbil se vám nějaký film nebo pořad, který zrovna budou dávat v TV? Podělte se s ostatními o své tipy a názory.Autor:  Text:     
Nejnovější   Novější 135 - 154 / 3413Starší   Nejstarší

Telemachus Rhade - 09. únor 2018 21:03sipka
ZAMĚŘIT
Telemachus Rhade
Tak mám 5 Eurosportů. Asi aby mi neunikla ani kvalifikace v curlingu :)
Mirak - 02. únor 2018 19:59sipka
ZAMĚŘIT
Mirak
Mvek: To, že něco stahují se jim samozřejmě moc hajpovat nechce, ale je sviňárna, to jo.
Mvek - 02. únor 2018 18:58sipka
ZAMĚŘIT
Mvek
Padouši z Netflixu zase sice ledacos přidali, ale odstranili v ČR některé filmy (nevím, jestli s únorem, nebo už v průběhu ledna, ale s Novým rokem to nebylo), třeba Kdopak to mluví...

Beru, že to odstraňují, ale kdyby taky informovali, když mám něco, co se bude odstraňovat, v seznamu... Podle FAQ informují jen nějakou dobu před odebráním při sledování takového obsahu. To mi asi pomůže u seriálu, který mám rozkoukaný, ale u něčeho vlastně v TODO seznamu moc ne.
Pozemstan - 10. leden 2018 23:24sipka
ZAMĚŘIT
Pozemstan
Mvek 294673: Mně s v pondělí večer nezobrazilo "New Episode" ani u obrázku Discovery, zatímco nyní, když mám epizodu jakoby rozkoukanou, protože jsem si včera opakoval některé pasáže, tam nápis je... -)(
Pozemstan - 10. leden 2018 23:10sipka
ZAMĚŘIT
Pozemstan
Mám přes RJ-45 připojený satelitní přijímač, ale je to vlastně zbytečné, protože i z youtube přehraje jen něco a využil jsem to jednou.
Mvek - 10. leden 2018 22:26sipka
ZAMĚŘIT
Mvek
Seven: Jelikož jsem schopen mít údajně nemožnou závadu v podobě křivé rychlovarné desky, tak mě tohle bohužel neuklidňuje.
Telemachus Rhade - 10. leden 2018 21:29sipka
ZAMĚŘIT
Telemachus Rhade
Mvek:
ale velký monitor místo ní

Monitory jsou mrtvý segment. Technologicky jsou dneska o 4 generace za televizemi a tak 2 generace za monitory 5 let starými. Jako asi existuje dobrý kus, ale ať jsem vzal do ruky, co jsem vzal, všechno tragédie. Ty nativní filtry modrého světla, kdy snowwhite chytá béžovou, to je opravdu těžký kalibr.
Seven - 10. leden 2018 10:25sipka
ZAMĚŘIT
Seven
Netflix applikace je tam defaultní od výrobce společně s youtube. Mám ji připojenou přes kabel - je na jednom stolku s modemem - už skoro tři roky a bez problému. Otec má televizi připojenou k internetu už taky dost let, stejně jako ségra, a žádný problém s tim není ani nikdy nebyl.
Mvek - 10. leden 2018 09:47sipka
ZAMĚŘIT
Mvek
Telemachus Rhade: Ano, jednak aspoň RJ-45, nikoliv wifi. Jednak ano, malá asi bude, pokud člověk nebude instalovat žádní apps ze store, jinak právě byly už i případy ransomware na TV.

Já bych se ale spíš asi obával automatických updatů (netuším, kdy je dělá, pokud ji člověk vypíná z elektřiny v podstatě vždy, jakmile na ni nekouká) a toho, že něco zmrví, co fungovalo. Zatímco u offline televize mě to prostě trápit nebude, opravu nebudu potřebovat, dokud nezjistím s něčím problém. A nakonec tu jsou různé ty případy analýz hlasu apod. u Sharpu a bude toho šmírování s původně dobrým úmyslem víc a víc.
Jelikož jsem počítač pasoval na hlavní přehrávač už před lety, a tedy jsem na propojení HDMI a bezdrátovou myš a klávesnici k televizi zvyklý, dálkový ovladač TV tomu nemůže konkurovat (a jo, kdyby Netflixu fungovala nějaká zkratka na hlasitost v browseru jako u MPC kolečko myši, nebo kdybych našel thumbler k jednomu bezdrátovému setu, kde je na klávesnici tlačítko na hlasitost, bylo by to úplně bez výhrad:-)).

Ale tak já bych si možná už ani nekupoval novou TV, ale velký monitor místo ní, kdyby to cenově a kvalitativně nebylo často horší.
Telemachus Rhade - 10. leden 2018 09:27sipka
ZAMĚŘIT
Telemachus Rhade
Mvek:
Hm, televize u nás v domácnosti nikdy nebude mít povoleno jít na internet

Tchán provozuje TV s internetem 4 roky a žádný problém. Já teda vydržím u CCFL seč to půjde, ale kdybych musel, asi bych tam RJ-45 strčil. Pravděpodobnost nakažení nebo únosu je aktuálně titěrně malá.
Mvek - 10. leden 2018 09:16sipka
ZAMĚŘIT
Mvek
Seven: Teď zrovna ne, asi před týdnem a něco, takže před tímhle issue. Ale jako to, že tam visí notifikace třeba na epizodu i poté, co jsem ji viděl, to zlobilo odjakživa (od září).

No nic, našel jsem možnost, kde reportovat problém, tak ať se na to kouknou, mě akorát už odnaučili se těmi notifikacemi zabývat.Hm, televize u nás v domácnosti nikdy nebude mít povoleno jít na internet, leda nárazově kvůli updatu... Fuj, taková zhůvěřilost.-).
Seven - 10. leden 2018 08:38sipka
ZAMĚŘIT
Seven
Vysypat cache si zkusil? já teda požívám jen appku v televizi, takže nevím, jak tohle funguje.
Mvek - 10. leden 2018 08:35sipka
ZAMĚŘIT
Mvek
Ať už ale jdou do píp. 5 dnů mi tam straší u zvonečku jednička jako jedno nové oznámení, a je to pořád to Frozen, a přitom jsem ho už i rozklikl a ohodnotil, protože jsem ho viděl dřív.

Ale notifikace na novou epizodu Discovery mi nepřišla, ačkoliv ji mám v seznamu a na podzim otravovala vždy i nějaký den po zhlédnutí...
Seven - 07. leden 2018 12:53sipka
ZAMĚŘIT
Seven
Musíte ale počítat i s tím, že jsou rozdílný smlouvy v USA a mezinárodní. Viz třeba CBS a Discovery. Zajímavé to bude, jestli opravdu dojde k tomu že Apple koupí Netflix.
Mvek - 05. leden 2018 22:04sipka
ZAMĚŘIT
Mvek
Seven: Netflix přijde o SW či filmy Pixaru, Disney radši pustí vlastní službu z loňského dubna.
Pozemstan - 05. leden 2018 20:59sipka
ZAMĚŘIT
Pozemstan
Seven: Tak pokud má Disney svou vlastní konkurenční platformu, tak se mi Mvekovo očekávání jeví jako docela logické. Ale možná si Disney uvědomuje, že sám (zatím?) nemá šanci prodat své produkty všem potenciálním divákům...
Seven - 05. leden 2018 20:27sipka
ZAMĚŘIT
Seven
Nechápu, kde jsi přišel na to, že bude ubývat.
Mvek - 05. leden 2018 19:06sipka
ZAMĚŘIT
Mvek
Heh, dneska přibyl Frozen od Disneyho, hm, už jsem viděl, smůla, ale čekal bych, že Disney tedy už bude jen ubývat.
Seven - 03. leden 2018 10:53sipka
ZAMĚŘIT
Seven
Marvelovky tam různě přibývaj. Milada má být vypuštěná někdy v průběhu roku.
Pozemstan - 02. leden 2018 20:07sipka
ZAMĚŘIT
Pozemstan
Jsem zvědav, jestli se tam někdy objeví třeba Milada (v závěrečných titulcích byl uveden Netflix). Nabízelo mi to ale např. Lídu Baarovou (pod názvem The Devil's Mistress)... -)

Nejnovější   Novější 135 - 154 / 3413Starší   Nejstarší
HLAVNÍ STRÁNKA

UŽIVATELÉ
DISKUZNÍ FÓRA ]
VYHLEDÁVÁNÍ
STATISTIKY
AKCE

NASTAVENÍ
FAQ
ARCHÍV

Sponzoruje KRAXNET spol. s r.o