Trekkies.cz StarTrek.cz Sickbay CZ Kontinuum StarTrekKnihy.cz WARP TrekCORE TrekCollective Memory Alpha Memory Beta Ex Astris Scientia Treknews.de

Telemachus Rhade
O rozhodčích na letošním turnaji už nemám žádné iluze. Neodpískat faul na brankáře a počkat ža na gól soupěře v důsledku. To je takovým způsobým nefér, že je mi z toho až zle. Já znám pravidla lépe než hlavní rozhodčí tři zápasy za sebou :-/

A Kanada opět neumí prohrávat :-(

Samozřejmě obří gratulace našemu týmu za dnešní zápas.
Telemachus Rhade - 17. květen 2010 20:41sipka
ZAMĚŘIT
Další neodpískaný faul. Co tam ty kokoti dop*dele dělaj?!
Telemachus Rhade - 17. květen 2010 20:34sipka
ZAMĚŘIT
A zase pískání na hovno! Je pro mě nepochopitelné, co jim letos prochází. Nedokážu si to nějak rozumně vysvětlit. Kde jsou časy kdy se bez milosti pískaly 5-ti minutové tresty..
Telemachus Rhade - 15. květen 2010 22:21sipka
ZAMĚŘIT
Tak za pískání tohohle zápasu bych ty Rusáky na hodinu vyhodil bez gáže. Takhle špatné pískání nepamatuju!
Mirak - 15. květen 2010 21:39sipka
ZAMĚŘIT
Mirak
Tak rozhodčí podávají vskutku mizerný výkon.

Naštěstí naše hra se podstatně zlepšila, ale škoda těch spálených šancí.
Telemachus Rhade - 15. květen 2010 21:32sipka
ZAMĚŘIT
Výborně, první vyloučený Švýcar. A defacto za nic. Rusáci asi dostali čerstvou zásilku vodky. A ejhle 5:3, to je pozitivní, ale stejně si o nich myslím své.
Telemachus Rhade - 15. květen 2010 21:12sipka
ZAMĚŘIT
Neodpískat 5 Švýcarských faulů a jeden náš ano, to je brutální, ale za to dvojité vyloučení by už fakt zasloužili!
Telemachus Rhade - 15. květen 2010 20:54sipka
ZAMĚŘIT
Mirak:
Tak my nehrajem vůbec špatně

Dovolím si nesouhlasit. Obrana udělala za 20 minut na můj vkus dost zbytečných chyb. Útok a brankář OK.

Ty píšťalky mi taky vaděj. Jakoby měli v kapse (víc než) jeden frank :-)
Mirak - 15. květen 2010 20:49sipka
ZAMĚŘIT
Mirak
Tak my nehrajem vůbec špatně, Švýcaři bohužel hrají hodně dobře, chtělo by to gól.

Jinak rozhodčí mají asi ucpaný píšťalky.
Telemachus Rhade - 15. květen 2010 20:37sipka
ZAMĚŘIT
Vývoj dnešního utkání se mi ale vůbec nelíbí. Hovno bráníme a švýcarská mašina zdá se našla univerzální recept na výhru.
Damar - 15. květen 2010 20:08sipka
ZAMĚŘIT
Damar
Tiež si myslím, že "malá" lekcia pokory by mohla viesť k väčšej zodpovednosti. A to je už druhý krát čo bola 1 tretina úplne odfláknutá.
MickTheMage - 15. květen 2010 11:39sipka
ZAMĚŘIT
MickTheMage
Pekna facebook skupina, hned som sa k nej pridal :))

Ale tak stava sa, je to uplne mlady tim, uplne iny nez minule roky. Dufam, ze im takato "vychovna" facka pomoze do dalsich zapasov.
Telemachus Rhade - 15. květen 2010 08:13sipka
ZAMĚŘIT
Mirak: To je mi jasné, ale přecijen klepec 12:1 se nevidí často.
Mirak - 14. květen 2010 23:29sipka
ZAMĚŘIT
Mirak
TelemachusRhade: Každý zápas je jiný, předtím Kanada dostala 4:1 od Švýcarů a s tím, co jsme předváděli za hokej včera bysme neměli problém ani s Kanadou.
Telemachus Rhade - 14. květen 2010 22:47sipka
ZAMĚŘIT
Tak si trochu přisadím tématickým článkem :)

Slovenští hokejisté sehráli nejhorší první třetinu v historii
a pochvalná slova hned na úvod..
Horor, historický debakl, krutá facka, národní hokejový šok.

+ samozřejmě dnešní vítězství kanady nad Norskem 12:1. Už se těším na úterý :)
Mirak - 14. květen 2010 21:20sipka
ZAMĚŘIT
Mirak
Z nečekaně kruté porážky si utahují lidé na sociální síti Facebook. Jen několik minut po skončení zápasu se objevila skupina s názvem "Říká se, že Chuck Norris hrál prvních 15 minut v dánském dresu." Nyní má okolo 10 tisíc členů.
Mirak - 14. květen 2010 20:18sipka