Trekkies.cz StarTrek.cz Sickbay CZ Kontinuum StarTrekKnihy.cz WARP TrekCORE TrekCollective Memory Alpha Memory Beta Ex Astris Scientia Treknews.de


 

   DISKUSNÍ FÓRA

 
 REGISTRACE
 
Nick: 
Heslo: 
  
 Zaslání hesla
 

2) Ostatní filmy a seriály => Filmy

Spravuje: Telemachus Rhade
Počet příspěvků: 5492

ČSFD hodnocení: Telemachus | Pike | lagga | leena

Autor:  Text:     
Nejnovější   Novější 5481 - 5492 / 5492Starší   Nejstarší

Telemachus Rhade - 04. únor 2011 08:56sipka
ZAMĚŘIT
Telemachus Rhade
Yakuzza:
Nevím, proč jsou v názvu i seriály, když se jim věnuje snad víc než polovina fór na StarNETu. Potom nevím, proč jsou velkým písmenem. A proč je tam znak & místo standardního a.

A vyhovuje ti vůbec něco? :) Seriály zmenším, ale nechám; & zůstane. Plní to tam funkci spíš jakéhosi rovnoměrného oddělovače, než "a".

Co se jinýh klubů týče. Máme specializované kluby na SF a řekněme na mystery ala X-Files. Do toho detektivka fakt narvat nejde. Ale krom detektivek máje i jiné žánry rozhodně všechny seriály neběží a nikdy nepoběží v televizi.
...
24, 30 Rock, The Beast, The Big Bang Theory, Boston Legal, Castle, Deadwood, Everwood, Friends, HIMYM, The IT Crowd, Jericho, Moonlight, Pushing Daisies, Robin Hood, Rome, The Sopranos, Boardwalk Empire, The Tudors, Twin Peaks, Game of Thrones, Dallas, Baywatch, Der Bergdoktor :) etc etc..
Yakuzza - 03. únor 2011 22:09sipka
ZAMĚŘIT
Yakuzza
Social Network

Nemůžu říct, že by se mi to vyloženě nelíbilo. Ale přijde mi, že použít spor zakladatelů Facebooku jako hlavní zápletku filmu byl poměrně nešťastný tah, cca 70% filmu jsem se vyloženě nudil. Takže špatné to vyloženě nebylo, ale těch řečí kolem toho bylo asi zbytečně moc. Nic převratného to neukazuje, sílu internetu a sociálních sítí to nijak nedemonstruje.
Jinak asi nic zajímavého; zmiňovali jste hudbu, ta mi přišla zajímavá. Obsazení průměrné, všechno ostatní... asi tak nějak průměrné.

50%
Mvek - 03. únor 2011 21:00sipka
ZAMĚŘIT
Mvek
Tak obecné seriály jsou občas v TV, je fakt, že by to pasovalo víc tam, ale ono je nás tu fakt dav, aby to činili tak či tak problémy a nepřehlednost:-).
Pozemstan - 03. únor 2011 20:55sipka
ZAMĚŘIT
Pozemstan
Mvek: Souhlasím. Malé s...

Yakuzza: Myslím, že seriály nespadající do specializovaných kategorií tu snad mohou zůstat a Telemachus už si doufám ohlídá, aby mu to zde nezaplevelila nějaká "turecká Šahrazád"... Jinak pokud budeme dlouho debatovat i o tomto, mohli bychom naplnit Vyslancova slova z fóra o SN... -)
Mirak - 03. únor 2011 20:55sipka
ZAMĚŘIT
Mirak
Ok, nejvíc se těším na Avengers a pak na Batmana.
Yakuzza - 03. únor 2011 20:49sipka
ZAMĚŘIT
Yakuzza
Mvek: Když si vezmeš, jaká tady jsou fóra, tak nepokryté zůstavají snad jen komediální seriály... Do mystery schováš všechno možné včetně detektivek. A v "kulturním" fóru se seriály řešily minimálně...
Mvek - 03. únor 2011 20:47sipka
ZAMĚŘIT
Mvek
Tak ampersand mi fakt nevadí, aspoň nějaká změna:-).

Jinak TR vadilo, že tu chybí fórum na seriály obecné, nezařaditelné do jednoho z těch dvou fór (a do specifických jako SG, B5 apod.), takže budiž, klidně ať to zůstane.

Ale jo, malé "s":-).
Yakuzza - 03. únor 2011 20:42sipka
ZAMĚŘIT
Yakuzza
Nevím, proč jsou v názvu i seriály, když se jim věnuje snad víc než polovina fór na StarNETu. Potom nevím, proč jsou velkým písmenem. A proč je tam znak & místo standardního a.
Telemachus Rhade - 03. únor 2011 20:34sipka
ZAMĚŘIT
Telemachus Rhade
Tak vyber na co se těšíš nejvíc a zahlasuj! Je to povinné :)
Mirak - 03. únor 2011 20:33sipka
ZAMĚŘIT
Mirak
Půjdu určitě na všechno krom Supermana a Spidermana, u kterých si nejdřív počkám na reference, tyhle dvě komiksové postavy mě neberou tolik, aby se mi s nimi chtělo koukat na průměrný film.
Telemachus Rhade - 03. únor 2011 20:27sipka
ZAMĚŘIT
Telemachus Rhade
Nyní je zde první anketa.
Telemachus Rhade - 03. únor 2011 20:09sipka
ZAMĚŘIT
Telemachus Rhade
První :-)

Nejnovější   Novější 5481 - 5492 / 5492Starší   Nejstarší
HLAVNÍ STRÁNKA

UŽIVATELÉ
DISKUZNÍ FÓRA ]
VYHLEDÁVÁNÍ
STATISTIKY
AKCE

NASTAVENÍ
FAQ
ARCHÍV

Sponzoruje KRAXNET spol. s r.o