Trekkies.cz StarTrek.cz Sickbay CZ Kontinuum StarTrekKnihy.cz WARP TrekCORE TrekCollective Memory Alpha Memory Beta Ex Astris Scientia Treknews.de


 

   DISKUSNÍ FÓRA

 
 REGISTRACE
 
Nick: 
Heslo: 
  
 Zaslání hesla
 

3) Obecná témata => Knihy, koncerty, divadlo...

Spravuje: lagga
Počet příspěvků: 8290
Vítejte na hřišti, kde Star Trek nemá hlavní slovo. Dostala se vám do rukou zajímavá kniha, vyposlechli jste zajímavý koncert, chcete doporučit supr divadlo nebo jste zažili nějaký úžasný kulturní zážitek? Sem s tím! A nebo kritizujte :)

Zachovejme Knigino pravidlo: Jsme chytří čtenáři, diváci, návštěvníci či posluchači, takže jistě není třeba upozorňovat na nepoužívání vulgarismů! Toť vše, fórum je vaše... :o)



书刊 Databáze knih * Neoluxor, místo kam se nesmí jít s penězi v kapse * Knihovny v Práglu * recenze a novinky na Fantasy planet * Slovenská národní knihovna * česká edice moderní čínské literatury
戏剧 jmenný seznam a program divadel
音乐会 Nohavicova šňůra * přehled hudebních akcí na ticketpro * přehled velkých koncertů
** šikovný web KdyKde sdružuje informace

Autor:  Text:     
Nejnovější   Novější 434 - 453 / 8290Starší   Nejstarší

lagga - 25. březen 2017 01:37sipka
ZAMĚŘIT
lagga
Caveman - divadlo u hasicu namesti miru praha

Na tenhle pocin poslouchame pochvalne ody uz radu let.
Zasmali jsme se pekne, one man show utikala rychle. Asi to udelali dobre, protoze jsme o predstaveni s Pepou debatovali cestou domu, v posteli i druhy den u obeda.
Me to prislo jako vtipny check list stereotypu a genderoveho odhaleni.
Pepa se ponekud nastval, protoze predstaveni je koncipovano jako obhajoba chlapu. Ja teda taky nechapu, proc by se chlapi meli obhajovat a jestli zensky potrebujou pripomenout, ze chlap je chlap.a ne pritelkyne, tak je neco spatne.
Zhodnotili jsme, ze jsme radi, ze se po celou.dobu znamosti venujeme a bavime o osobnim rozvoji. Protoze alternativa je ocividne strasliva.
BorgDog - 18. březen 2017 00:48sipka
ZAMĚŘIT
BorgDog
Jen ze zvědavosti - půjdete někdo?

http://www.filmharmonie.cz/clanek/alien-the-symphony.html
AVip - 16. březen 2017 10:36sipka
ZAMĚŘIT
AVip
Tak trochu mimoběžná poznámka - "humlebumle" ebooky mají vyloženě prdelní kvalitu a je utrpení se je snažit číst +/- na jakémkoliv "zařícení"... už jsem si s tím párkrát naběhl doslova do zdi.
Just FYI, aby někdo netvrdil, že ho nikdo nevaroval...
Praotec trekkie - 16. březen 2017 10:18sipka
ZAMĚŘIT
Praotec trekkie
BorgDog 282363: Řekl jsi to za mě. :DD
BorgDog - 15. březen 2017 21:58sipka
ZAMĚŘIT
BorgDog
Marshall: Všechno to vypadá na ucouranou červenou knihovnu. :-( Kde jsou ty časy, kdy nejlepší SF psaly v USA ženy a James Tiptree jr. ;-)
Marshall - 15. březen 2017 19:56sipka
ZAMĚŘIT
Marshall
Odbočka: Women of SciFi Books Bundle
BorgDog - 15. březen 2017 18:03sipka
ZAMĚŘIT
BorgDog
Praotec trekkie: Aneb, slavná "hudba koulí." :-)
Praotec trekkie - 15. březen 2017 16:47sipka
ZAMĚŘIT
Praotec trekkie
Seven: Druhý díl je přeložený hodně kvalitně (Záleský, Zábranský) a asi by nemělo cenu dělat to znovu. Endymion (3. a 4. díl) vydával Perseus a překlad Ivo Reitmayera stál za h***o, ale to ještě uvidíme, časem zkusím sondovat.
Seven - 15. březen 2017 12:56sipka
ZAMĚŘIT
Seven
Praotec trekkie: A job na další díly sis domluvil? :D
Telemachus Rhade - 15. březen 2017 12:00sipka
ZAMĚŘIT
Telemachus Rhade
Praotec trekkie: Super, to jsem rad.
Praotec trekkie - 15. březen 2017 11:54sipka
ZAMĚŘIT
Praotec trekkie
Telemachus Rhade 281903: Tak je to dobrý, můj překlad použijí, Napsal jsem jim, že ohledně úprav se musí s Laserem dohodnout sami, tak ať si to už pak ohlídají. Ale hlavně že to dopadlo, nebudou to dělat znovu a Štír zůstane Štírem. :)
Telemachus Rhade - 07. březen 2017 15:05sipka
ZAMĚŘIT
Telemachus Rhade
Tak přirozeně jsem myslel nějaký svůj kontakt, nad rámec těchto veřejných, že ano.
Seven - 07. březen 2017 14:45sipka
ZAMĚŘIT
Seven
Kontakty mají docela podrobné.
BorgDog - 07. březen 2017 13:24sipka
ZAMĚŘIT
BorgDog
Telemachus Rhade: Mám takový nehezký dojem, že Argu po Martinovi nějak roste hřebínek... :-(
Praotec trekkie - 07. březen 2017 13:17sipka
ZAMĚŘIT
Praotec trekkie
Telemachus Rhade: Díky, zkusím se spojit s Klíčníkem...
Telemachus Rhade - 07. březen 2017 12:49sipka
ZAMĚŘIT
Telemachus Rhade
Praotec trekkie: Co vím, mělo by to vyjít jako 2+2m, o překladu netuším nic. Měl by ses jim připomenout. Samozřejmě budu rád, když použijí tvůj překlad, jediné, co použít nesmějí, jsou redakční úpravy od Toma a Heleny. Ty si mohou koupit.

Bohužel ti žádný kontakt dám nemohu, neb ho sám nemám.
Praotec trekkie - 07. březen 2017 10:57sipka
ZAMĚŘIT
Praotec trekkie
Telemachus Rhade: Ví se aspoň něco blíž o tom Hyperionu? V edičáku Arga jsem nic nenašel, ale zajímalo by mě, jestli by použili můj překlad prvního dílu nebo by to dělali znovu (anebo jestli nedělají jen nějaké další díly).
Seven - 28. únor 2017 13:24sipka
ZAMĚŘIT
Seven
Já jen pro jistotu :)
BorgDog - 28. únor 2017 12:09sipka
ZAMĚŘIT
BorgDog
Telemachus Rhade: On stačí ten Fantomprint...
Telemachus Rhade - 28. únor 2017 11:39sipka
ZAMĚŘIT
Telemachus Rhade
Seven: Díky za echo, ale vím. Třeba to pak načísnu i na NYXu, zatím ale nemám dostatek informacích, abych cokoli tvrdil najisto.

Nejnovější   Novější 434 - 453 / 8290Starší   Nejstarší
HLAVNÍ STRÁNKA

UŽIVATELÉ
DISKUZNÍ FÓRA ]
VYHLEDÁVÁNÍ
STATISTIKY
AKCE

NASTAVENÍ
FAQ
ARCHÍV

Sponzoruje KRAXNET spol. s r.o