Trekkies.cz StarTrek.cz Sickbay CZ Kontinuum StarTrekKnihy.cz WARP TrekCORE TrekCollective Memory Alpha Memory Beta Ex Astris Scientia Treknews.de


 

   DISKUSNÍ FÓRA

 
 REGISTRACE
 
Nick: 
Heslo: 
  
 Zaslání hesla
 

2) Ostatní filmy a seriály => Mystery seriály

Spravuje: Mirak
Počet příspěvků: 7001

Autor:  Text:     
Nejnovější   Novější 1413 - 1432 / 7001Starší   Nejstarší

Telemachus Rhade - 04. leden 2016 11:32sipka
ZAMĚŘIT
Telemachus Rhade
Mvek: První.
Mvek - 04. leden 2016 11:28sipka
ZAMĚŘIT
Mvek
A já už zase nevím, včely v Antarktidě nebo kde a Mulder, který vidí mimozemské lodě nebo co, zatímco Scully je mimo, takže to zase prošvihne, i když on na ni volá, je první nebo druhý film?
Nechci si spoilovat, než se k tomu dostanu.
Telemachus Rhade - 04. leden 2016 11:25sipka
ZAMĚŘIT
Telemachus Rhade
Já to teda viděl naposledy v kině a přišlo mi to docela ok - průměr. Co je na něm tak extra špatně? :)
Mirak - 04. leden 2016 11:19sipka
ZAMĚŘIT
Mirak
Pořád je to menší utrpení, než to vidět v kině :)
Seven - 04. leden 2016 09:21sipka
ZAMĚŘIT
Seven
To nedelej, fakt ne. Delej, ze neni.
Yakuzza - 03. leden 2016 23:23sipka
ZAMĚŘIT
Yakuzza
9. řada TXF dokoukána, zítra teda ještě druhý film.
Mirak - 02. leden 2016 13:58sipka
ZAMĚŘIT
Mirak
Na stránku seriály přidán Nowhere Man.
Mvek - 02. leden 2016 08:32sipka
ZAMĚŘIT
Mvek
Mirak: I když zpětně je mi asi jasné, kdy kde byla která, tak jako ten mrtvý "Son" se vrátil, ale pohoda, asi se zhmotnil někde na ulici... Nebo odešel z pitevny a nikdo si toho nevšiml?
Takže je to moc wtf:-).
Mirak - 02. leden 2016 00:26sipka
ZAMĚŘIT
Mirak
Mvek: Jo, ty ženský se mi děsně pletly a díky tomu té zápletce nikdy úplně nerozumím.

Ale souvislost s názvem "3" jakožto poslední částí trojdílu mě nikdy nenapadla. V češtině se to tuším jmenovalo "Trojice".
Mvek - 01. leden 2016 23:15sipka
ZAMĚŘIT
Mvek
2x07 - 3

WTF?!!! Nevím, jestli jsem byl tak unavený, ale dlouhou dobu jsem si myslel, že ta Kristen je ta upírka z té trojice, protože na začátku ji moc dobře vidět nebylo. Takže to mě taky zmátlo. Ale jinak mi to přišlo jak z jiného seriálu. Na jednu stranu nevěřící Mulder, a pak to ale tak tvrdě tlačí na to nadpřirozeno.
Jinak tedy pěkně diváky matou, jednak se epizoda jmenuje 3 po dvoudílu, který nebyl dořešený. Jednak na začátku se tam objevuje ženská, kterou nevidíme a dlouho trvá, než ji slyšíme, abychom si byli jistí, že to rozhodně Scullyová není (třeba zdrogovaná nebo co já vím co).

Maybourne potěšil.
Mvek - 01. leden 2016 23:14sipka
ZAMĚŘIT
Mvek
Ještě jsem zapomněl na to "Deny everything" v titulcích Ascension.
Mvek - 01. leden 2016 23:11sipka
ZAMĚŘIT
Mvek
Yakuzza 255741:
2x05 - Duane Barry & 2x06 - Ascension

Souhlasím s vámi tady, že mi to nakonec taky přišlo natahované, ale celé. Vlastně mi spíše přišla ta epizoda Ascension divná.
Co mě tu ale dostalo, byl ten skener s čárovým kódem. Tak ono je to tak mikroskopické a běžný skener v supermarketu to přečte (a ještě to na něj má vliv). WTF?! :-) To je taky jak Věřte, Nevěřte.
Seven - 01. leden 2016 22:52sipka
ZAMĚŘIT
Seven
Co se meho vztahu k poslednim dvema sezonam tyce...no, ja uz nemam prilis dobry vztah ani k ty sedmicce a nedokazu najit prilis dobrych epizod ani v sestce a prijde mi, ze to dost skripe i v castech petky. Proste unava materialu. Myslim, ze nekde v LOTRu Bilbo rika, ze si pripada jako mala trocha masla mazana na velky krajic chleba. A presne tak mi tyhle rady pripadaji, proste dokud to vydelavalo, FOX to natahoval a natahoval, az to bylo k nesneseni (totez udelali i se svymi dalsimi dvema nasledovnymi velkymi hity - 24 a Housem).
Mirak - 31. prosinec 2015 23:49sipka
ZAMĚŘIT
Mirak
The X-Files: Re-Opened

Moc pěkný dokument o natáčení minisérie. Zazněly tam některé věci, o kterých jsem doufal, že zazní a zazněly tam některé věci, z kterých mám docela strach. Jinak ale naprosto neskutečná nostalgie. Jsou tam samozřejmě drobné spoilery, protože je tam spousta nových scén, ale nic extra zásadního.
Mirak - 29. prosinec 2015 15:16sipka
ZAMĚŘIT
Mirak
Přiznejte se kdo viděl The Leftovers :)
Mvek - 28. prosinec 2015 14:06sipka
ZAMĚŘIT
Mvek
K TXF 2x04 - Sleepless nemám co říct až na to, že mi Krycek byl nesympatický od začátku, a že tam opět výrazně zazní ta stock footage policejní vysílačky, co jsem tu už házel a připomínal Sim City 3000, kde je též použitá.
Mirak - 28. prosinec 2015 01:52sipka
ZAMĚŘIT
Mirak
Dæmonicus je typ epizod, které mě většinou baví, ale vím, že z tohohle jsem byl docela zklamaný.

4-D je další z toho strašně malého množství pure sci-fi epizod a řekl bych, že je dost možná i nejlepší. Ten námět je špičkovej.
Yakuzza - 27. prosinec 2015 23:17sipka
ZAMĚŘIT
Yakuzza
9x04 - 4-D
- Docela dost sci-fi, ale líbilo se mi to.
- Nerozumím tady dvěma věcem okolo Brada Follmera. Jednak proč se do toho vůbec pletl, když Doggett i Reyes jsou Skinnerovou zodpovědností. A potom, proč se choval ke Skinnerovi tak povýšeně, A.D. jsou oba a Skinner zjevně služebně starší.
- Vcelku bavila matka v posteli. Mimochodem, byla to ta tetka z farmy v pilotu Voyageru.
- Odpojení Doggetta na konci docela long shot.
- Ještě poznámka k naší nové dvojce. V 9x03 byly nějaké náznaky o citech Doggetta k Reyesové. Doufám, že jejich vztah nechají na profesionální úrovni a nebudou z nich dělat druhé Muldera a Scully. Narozdíl od nich by mi to tady vůbec nesedělo.
Yakuzza - 27. prosinec 2015 21:15sipka
ZAMĚŘIT
Yakuzza
9x03 - Dæmonicus
- Skinner je ze znělky pryč, lame :/ Jakož i název epizody. Mám pocit, že je ale znělka trochu jiná i zvukově a líbí se mi to. Nebo si zvykám.
- Příběh nebavil vůbec, ani Doggettovy mindfucky. Chemie s Reyesovou moc nefungovala, ale to se snad zlepší.
- Škoda té přicmrndávací Scully. Bylo by docela fajn vidět, jak se v něčem Doggett s Reyesovou máchají sami. To ale pravděpodobně přijde.
- Nemůžu se rozhodnout, jestli se mi víc líbí Scully nebo Reyes.
Mirak - 26. prosinec 2015 19:08sipka
ZAMĚŘIT
Mirak
Na většinu poznámek se mi už dost těžko reaguje, protože druhá půlka osmé řady sestává převážně jen z mytologických částí, které mi samozřejmě splývají. Ale jinak je druhá půlka osmičky velká jízda a pro mě určitě jedno z nejoblíbenějších období seriálu. Nejvíc si vybavuju Vienen, který je perfektní. Denise Crosby si třeba vybavuju jenom matně. Kershovy patálie prakticky vůbec.

Pilot devítky se mi moc nelíbil. Nelíbili se mi super soldiers. Nelíbila se mi Lucy Lawless, která prostě nikdy neuměla hrát, jen v Xeně to bylo úplně jedno.

Reyesovou mám hodně rád (stejně jako představitelku) a kacířsky řeknu, že ji mám možná radši než Scullyovu, ale možná jí mohli dát zajímavější background a celkově s ní jít víc do hloubky. Třeba Doggett je asi propracovanější a záplekta s jeho synem mi přišla celkem dobrá.

No, pro spoustu lidí se TXF = Mulder a Scully. Reakce téhle TXF kliky se různí: Od čistého hejtu, po stoické odmítnutí toho, že by se poslední dvě sezóny vůbec staly. Jako jak je pro mě Mulder prakticky středobod TXF, tak jsem rád i za 8. a 9. řadu. Mytologie v devítce mi tehdy přišla opravdu bídná, ale několik stand-alone epizod se mi třeba velmi líbilo. Upozadění Scully v devítce je samozřejmě záměr, neměl jsem s tím problém. Brad Follmer je dobrej zmrdeček, myslím, že mi v devítce docela sedl.

Nejnovější   Novější 1413 - 1432 / 7001Starší   Nejstarší
HLAVNÍ STRÁNKA

UŽIVATELÉ
DISKUZNÍ FÓRA ]
VYHLEDÁVÁNÍ
STATISTIKY
AKCE

NASTAVENÍ
FAQ
ARCHÍV

Sponzoruje KRAXNET spol. s r.o