| 
 | 
Spravuje: Mirak Počet příspěvků: 7031 | 
 |   
 |  
 
 | 
 |    |   Sense8 Revived at Netflix; Wrap-Up Special Announced for 2018 
 
Netflix has finally come to its Sense8-s. 
 
Co-creator Lana Wachowski took to Facebook on Thursday to share a very important update on the fight to save the canceled series, announcing that there will be “another two-hour special released next year,” which reveal “what happens to Wolfgang.”   |  
  |  
  |   
 | 
 |    |   | Morleyky se sice asi hodně proslavily v TXF, ale v zásadě je to prostě Marlborro-like značka cigaret, kterou jsem viděl v tuně seriálů.   |  
  |  
  |   
 | 
 |    |   Yakuzza: 
Celkově vesměs spokojenost, ale hned ze startu musím vypichnout jednu z mého pohledu těžkou otřesnost, a to linka s Dougiem. 
Presne tak. Nejvic mi na ni ovsem vadi tezce prepalena Naomi Atts, ktera jakoze nepozna, ze jeji vystredni manzel prodelal lobotomii. A je to tam neustale znovu dokola :-/ 
 
Julee Cruise byla úplně jiný level. 
Taky mi chybi. Zvlast, kdyz mohla byt i v tom Psych specialu. 
 
Všimli jste cigaret Morley? :) 
Samozrejme :) Pak jsem si zjistoval, kde vsude se tohle kourilo a je to tedy pekny vycet. 
 
   |  
  |  
  |   
 | 
 |    |   Já neodolal a dal jsem znovu 3x08, takže ještě pár postřehů: 
 
* 
- Taková ta potvora, co se zjeví při výbuchu atomové bomby a jakoby vyzvrací BOBa je imho stejná potvora, která se objevila ve skleněné kleci ve 3x01. 
- Celkem by mě zajímalo, co se stalo s evil Cooperem, když se znovu probral, protože to vypadalo, že BOBa z něho woodsmeni nějak vypreparovali. Říkám si, jestli se Dougie + bad Cooper nerovná Dale Cooper. Ale asi ne, protože, když Cooper v 3x03 utekl do bílého vigvamu, tak se choval v rámci možností normálně. 
- Woodsmeni jsou creepy a vůbec netuším, co jsou zač. Už jsem si dohledal, že ve FWM Missing Pieces v jedné scéně společně s BOBem. Dokonce se ta scéna jmenuje "Room Above The Convenience Store", což bude určitě ten obchod, kolem kterého se teď woodsmeni motali. A pokud se nepletu, tak se objevili ještě ve 3x07 v márnici a ještě v jednom z předchozích dílů ve vězení. Místy působí jako duchové, jinde prostě jako lidi, které posedlo "zlo" z černého vigvamu?  
- Tohle je screenshot z FWM 
 
  
 
- Co mělo za cíl to rádiové vysílání, po kterém všichni omdleli? 
 
*   |  
  |  
  |   
 | 
 |    |   TP 3x01 - 3x08 
- Tak jsem se k tomu dostal. Před pár dny jsem dal první tři díly a včera jsem to vzal přes noc komplet opět od začátku až do osmičky. Nelituju toho rewatche 3x01-3x03, imho ten začátek člověk líp vstřebá a dávalo mi to pak o dost větší smysl. 
- Celkově vesměs spokojenost, ale hned ze startu musím vypichnout jednu z mého pohledu těžkou otřesnost, a to linka s Dougiem. Něco tak nudného, útrpného a natahovaného se jenom tak nevidí. Kdyby to bylo alespoň trochu vtipné nebo prostě něco, ale tohle je prostě jen nekonečné utrpení, ještě natažené přes minimálně čtyři (!) epizody. 
- "Zlý" Cooper je podstatně lepší. Sto bodů za ukázání Diane! Lynch zde hraje velice dobře, co se Alberta týče, tak souhlas, mohli z něj vytáhnout víc. Scéna s Denise zcela zbytečná a účelová. 
- Co se dění v TP samotném týče, taky už mě ty scény časem příliš nebavily. Vidíme známé postavy, ale ono se tam vesměs jinak nic zajímavého neděje. 
- Nový šerif v pohodě, jen si tedy nepamatuju, že by Harry někdy mluvil o nějakém bratrovi. Also, off-screen Harry na telefonu je dost divný tah. 
- Všimli jste cigaret Morley? :) 
- Kapely v Roadhouse jsou těžce divné, Julee Cruise byla úplně jiný level. Navíc působí hrozně komicky ty hromady lidí pod podiem :)))) Na ty Nine Inch Nails bych pochopil, že bude narváno, ale jinak opravdu ne :) 
- Trochu mě mrzí, že jsem si nevšiml skoro žádné zajímavé hudby... (teď myšleno během scén) 
- Znělka se mi taky moc nelíbí, prostě tomu něco chybí. Je nicméně fajn, že cast každé epizody se dozvíme až na konci, ale tady mě zase děsně sere ten font :) 
- Osmička jest hodně za rohem, ale mám z toho pocit, že díky tomu začnou všechny black/white lodge záležitosti dávat docela smysl. S tím děním samotným to vidím podobně jako Mirak v 286706.   |  
  |  
  |   
 | 
 |    |   | Mvek: Ajo, to jsem zazdil.   |  
  |  
  |   
 | 
 |    |   | Mirak: Vždyť jsem to psal v Konspiračních teoriích předevčírem:-).   |  
  |  
  |   
 | 
 |    |   | Mvek: Jinak teda jsem líný čekovat, co jsme tu o pilotu TLG psali, ale ten hlavní taháček byl super strašidelná podobnost s 11. zářím.   |  
  |  
  |   
 | 
 |    |   | Mvek: Jedeš podle toho watchorderu, co jsem tu kdysi psal?   |  
  |  
  |   
 | 
 |    |   | Seven: To na smyslu poznámky nic nemění.   |  
  |  
  |   
 | 
 |    |   | Mvek: pokud je to ve stejném čase, jako to bylo vysíláno, tak Mulder je v tu dobu docela mrtvej.   |  
  |  
  |   
 | 
 |    |   U The Lone Gunmen 1x01 mě hlavně pobavila "poznámka pod čarou" v závorce u italských titulků (omyl), když Frohike nebo kdo říkal, že se nemůžou u takových vládních konspirací apod. na nikoho spolehnout, nikomu z vlády věřit (a někdo i zmínil, proč nejdou za FBI). V závorce bylo něco jako "a co Mulder a Scully?":-). 
 
Někdy je to oddělování seriálů hrozné. I když chápu, že to by je mohli kontaktovat v každém druhém díle asi.   |  
  |  
  |   
 | 
 |    |   | Koukam se mam nac tesit :-)   |  
  |  
  |   
 | 
 |    |   | O těch NIN jsem napsala předtím, než začalo to WTF.   |  
  |  
  |   
 | 
 |    |   Teď vážně, pojďme do hloubky. 
 
*Pokud to chápu správně, tak ten test atomové bomby ve White Sands podstatě dovolil nějakým ultraterestriálním bytostem (předpokládm tedy, že to byli BOB a další "duchové" z černého vigvamu) vstoupit na Zemi. 
 
V bílém vigvamu se spustí zvon-alarm a upozorní obra, že se stalo nějaký zlo (otevření jiné dimenze, paralelní reality k nám?). Ten pak vytvoří co? Lauru? Lauřinu duši? 
 
Scénu s benzínkou jsem moc nepochopil. To asi nebude shop Big Eda, co? A i kdyby, tak co to značí? 
 
Rok 1956. Chlapec doprovází dívku domů a do dívky pak vleze něco, co se vylíhlo z vejce-Laury, kterou vytvořil Obr. Dávalo by tedy smysl, že chlapec je Leland Palmer? Dívka by pak mohla být Sarah Palmer. 
 
Co mělo znamenat vysílání bytosti z černého vigvamu (za předpokladu, že je to bytost z černého vigvamu) taky nevím. Mluvil i o koni a Sarah Palmer vysílání slyšela, že by proto pak měla v seriálu vize bílého koně a případně schopnost vidět BOBa? 
 
Jako já vím, že tohle bude asi nejhejtovanější epizoda a polovina diváků si zruší předplatné Showtimu, ale ono to bylo vlastně dost zajímavé :) 
 
A 5 minut NIN se v téhle epizodě bez problémů ztratilo :) 
*   |  
  |  
  |   
 | 
 |    |   TP 3x08 
 
Mirak: Dougie, nevíš na co jsem se teď hodinu díval? 
Dougie: Jade give two rides. 
Mirak: Díky, Dougie.   |  
  |  
  |   
 | 
 |    |   | Mirak: Si pak na něj musím najít čas :-)    |  
  |  
  |   
 | 
 |    |   | Ode dneška druhá řada Preachera.   |  
  |  
  |   
 
 |  
  | 
HLAVNÍ STRÁNKA 
UŽIVATELÉ 
[ DISKUZNÍ FÓRA ] VYHLEDÁVÁNÍ 
STATISTIKY 
AKCE 
NASTAVENÍ 
FAQ 
ARCHÍV
 
   
  |