Trekkies.cz StarTrek.cz Sickbay CZ Kontinuum StarTrekKnihy.cz WARP TrekCORE TrekCollective Memory Alpha Memory Beta Ex Astris Scientia Treknews.de


 

   DISKUSNÍ FÓRA

 
 REGISTRACE
 
Nick: 
Heslo: 
  
 Zaslání hesla
 

2) Ostatní filmy a seriály => Mystery seriály

Spravuje: Mirak
Počet příspěvků: 6956

Autor:  Text:     
Nejnovější   Novější 99 - 118 / 6956Starší   Nejstarší

Telemachus Rhade - 21. listopad 2017 22:34sipka
ZAMĚŘIT
Telemachus Rhade
Mvek:
mně se Babylon líbil

Když přehlédnu kam tím Crichton zabředl, tak ano - řemeslně je to nejlepší epizoda z těch šesti.
Mvek - 21. listopad 2017 22:30sipka
ZAMĚŘIT
Mvek
Jelikož TXF 10. řadu neumím brát seriozně a ani bych si nedovedl představit kvalitní vážný styl jako mnohé epizod dřív, tak mně se Babylon líbil. Pobavil jsem se a proč ne. I když myšlenkou byl rozhodně lepší "vlkodlak".

Zaujalo mě, že ale Scullyová zřejmě zmiňovala tento experiment, kdy se lékařům údajně povedlo opravdu komunikovat s lidmi v komatu.
Mvek - 18. listopad 2017 08:32sipka
ZAMĚŘIT
Mvek
Seven: Nj, spal jsem u toho taky. Ale jen Williama tam viděla asi dvakrát, což mě asi taky zmátlo.
Seven - 17. listopad 2017 17:43sipka
ZAMĚŘIT
Seven
Mvek:
že jednou má Scully na mobilu "William", když jí volá, jindy celé jeho jméno s prostřední iniciálou.

To byl záměr. Série se věnuje Williamu - synovi. Scully na něj tedy myslí. Má pocit, že vidí na displeji jen William (syn), zmateně mrkne a už správně vidí, že je to William Scully Jr., její bratr.
Mirak - 17. listopad 2017 16:10sipka
ZAMĚŘIT
Mirak
Marshall: Jn, W13 humor je kapitola sama pro sebe :)
Marshall - 17. listopad 2017 14:59sipka
ZAMĚŘIT
Marshall
Mirak: Souhlas. H.G. byla láska na první pohled a když se ukázalo proč všechno dělala, tak jsem ji začal zbožňovat. Navíc co si budem povídat, je tam zdaleka nejvtipnější.
Mirak - 17. listopad 2017 14:15sipka
ZAMĚŘIT
Mirak
Warehouse 13 season 3
- Good, ale dvojka byla imho lepší. Ústřední zápletka oproti dvojce docela underwhelming, nevím po tom build-upu v prvních dvou třetinách sezóny jsem čekal, že se z toho vyklube něco lepšího. Jako ok, ale přišlo mi nesmyslný, že to natahovali na celou sezónu, IMO to byl materiál tak maximálna dvojepizodu.
- Nově přidaná postava byla ok, ale nevím, ultimátně mi přišlo, že posloužila spíš jako plot device, než že by toužili ji nějak významně rozvíjet a to není úplně dobře.
- Jestli bylo omezení role H.G. Wells čistě na vůli tvůrců, tak to bylo dost špatné rozhodnutí, protože W13 bez ní docela ztrácí kouzlo.
- Kate Mulgrew hraje dost strašně, tady ji bohužel musím trpět v recurring roli, na kterou se IMO ani moc nehodí.
- Nevím, jestli jsem od konce The Dead Zone před nějakými 10 lety někde viděl Anthony Michaela Halla, spíš bych řekl, že ne. Jeho role tady mi trochu připomínala Mr. Glasse z The Unbreakable.
- Ten alibistickej cliffhanger (vlastně dva?) si mohli odpustit, dost tím dávají najevo, že vlastně ani neví, jak chcou pokračovat.
- 3x13 je opět vánoční speciál, odehrává se ale mezi 3x07 a 3x08. Ještě bych pochopil, že při premiéře mají touhu podojit Vánoce a tak to odvysílaj až v prosinci, ale rozum zůstává stát nad tím, že to pořadí nezměnili ani na DVD release.
Telemachus Rhade - 16. listopad 2017 22:52sipka
ZAMĚŘIT
Telemachus Rhade
Mvek: Toho se dá docílit i uložením jednoho čísla pod víc kontaktů.

You can't be paranoid enough :)
Mvek - 16. listopad 2017 21:33sipka
ZAMĚŘIT
Mvek
Ok, přežil jsem Home Again. Asi tam bylo víc nelogičností (Yakuzza zmínil, kdo řídil popelářské auto), mně z nějakého důvodu utkvěla asi chyba skriptky, že jednou má Scully na mobilu "William", když jí volá, jindy celé jeho jméno s prostřední iniciálou.
Telemachus Rhade - 16. listopad 2017 14:07sipka
ZAMĚŘIT
Telemachus Rhade
:-)
Seven - 16. listopad 2017 13:49sipka
ZAMĚŘIT
Seven
Mirak: Jo, tak hlavně nestihnout od silvestra vystrizlivet.
Mirak - 15. listopad 2017 21:42sipka
ZAMĚŘIT
Mirak
Premiéra jedenáctky TXF už 3. ledna.
Mirak - 14. listopad 2017 22:28sipka
ZAMĚŘIT
Mirak
Alphas season 1
- Třetí z triumvirátu Eureka/W13/Alphas mě teda velice příjemně překvapil. Moc jsem se na to netěšil, protože je to další z řady seriálů o lidech se speciálními schopnostmi, které nás asi budou doprovázet vždycky :)
- Námět tedy silně neoriginální, což je naštěstí minimálně ze začátku aspoň maskováno tím, že většina hlavních postav (a i těch epizodních) má ty schopnosti zajímavější, než ty, které byly třeba v první řadě Heroes.
- Cast mi hodně sedl a postupně jsem si oblíbil všechny hlavní postavy, což u mě bývá spíš vzácnost. To pak samozřejmě umocňuje koukatelnost průměrnějších zápletek.
- Ústřední linka s "teroristickou" organizací Red Flag je skvělá, byť ze začátku jsem ji trochu odsuzoval jako klasický tv trope. Finále s dvojitým zvratem mě celkem dostalo, protože jsem ani jeden neodhadl.
- Přemýšlel jsem, proč mě vlastně jednotlivé epizody baví víc, než Eureka a W13 a asi v polovině jsem přišel na to, že byť se seriál nebere nějak extrémně vážně, tak si na rozdíl od Eureky a W13 odpustili trapný humor za každou cenu. Zhruba ve stejné době jsem si v titulcích všiml, že se na seriálu podíleli Robert Hewitt Wolfe a Ira Steven Behr :)
- Z W13 se tu v jedné epizodě objeví jedna vedlejší postava, ale nic významného. Jinak ve W13 mě obtěžují Mulgrew a Jeri Ryan, tady vzácně hostoval Brent Spiner - winning :)
- Už teď mě teda pěkně sere, že to má jen 2 sezóny a nedostalo to aspoň 5 řad jako sesterské seriály. Bez laciného humoru to asi tolik netáhlo :/
Mirak - 11. listopad 2017 17:52sipka
ZAMĚŘIT
Mirak
Uvědomuju si hlavně svoje trauma :)
Seven - 11. listopad 2017 14:39sipka
ZAMĚŘIT
Seven
Mirak: uvedomujes si trauma hlavniho hrdiny, kdyz jeho exmanzelka je Jeri Ryan a matka Kate Mulgrew?
Mirak - 10. listopad 2017 17:56sipka
ZAMĚŘIT
Mirak
Warehouse 13 3x08

Kate Mulgrew tripple nooooooooooooooooooouuuuuuuuuuuuuuuu

Přijde mi jakási obotoxovaná :)
Seven - 09. listopad 2017 08:13sipka
ZAMĚŘIT
Seven
Mirak: Já to zaznamenala, myslím, že tyhle kvóty zavedla Anderson, požadovala, že buď bude mezi režiséry alespoň jedna ženská, nebo na to kašle.
Mirak - 08. listopad 2017 18:28sipka
ZAMĚŘIT
Mirak
"After controversy sparked regarding the lack of female writers or directors on the series, it was announced in August 2017 that Carol Banker, a script supervisor on the original series who also directed an episode of The Lone Gunmen, and Holly Dale were added as directors."

Tahle top kauza mi nějak utekla, ale myslím, že po těchto tazích zvýšení kvality hraničí s jistotou.
Mirak - 08. listopad 2017 18:21sipka
ZAMĚŘIT
Mirak
Na Fox Sports už běží trailer na TXF 11 skoro každou komerční přestávku.
Yakuzza - 29. říjen 2017 01:32sipka
ZAMĚŘIT
Yakuzza
AHS 7x01 a půlka 7x02
- :((((((((
- Do hlavní role obsazena tradiční a mnou těžce neoblíbená Sarah Paulson. Dosud měla jen tři herecké pózy - lehká hysterie, střední hysterie a těžká hysterie - nicméně do téhle série se naučila čtvrtou - extrémní hysterie.
- Zápletka: Trump vyhraje volby a Sarah Paulson, která se svou manželkou vychovává zhruba šestiletého kluka, z toho dostane hysterák lvl 3. Díky tomu, že nevyhrála Clinton, se jí vrátí veškeré psychické problémy, má halucinace a předvádí střídavě hysteráky lvl 2 až 4. Začnou se řešit dramata okolo vztahu s její ženou. Psycholog jí předepíše prášky, ale odmítá je brát. Bokem se řeší ještě otázka, která z těch dvou toho syna porodila a kterou z nich syn považuje za matku. (Pořád máte pocit, že je řeč o horor/mystery seriálu?) Rozhodnou se, že si najmou chůvu, protože vzhledem k jejich psychickém vztahu si nejsou jisté, zda výchovu stoprocentně zvládnou. Jo a do toho se jim občas zjevuje zlý klaun, zrecyklovaný záporák ze čtvrté sezóny (Srsly, to nemohli aspoň vymyslet něco nového?). Který vyvraždí sousední dům, kam se záhy nastěhuje mladý pár. Holka, která je supercitlivá na slunce a její kamarád gay, což je milionkrát zdůrazněno.
- Jakože chápu, že to je American Horror Story, ale tohle je fakt horor.
- Navíc se oproti jiným sezónám vrátilo minimum herců (tři, tuším) a celkově to působí děsně low-cost. AHS definitivně chytlo syndrom špatného lichého čísla.

Nejnovější   Novější 99 - 118 / 6956Starší   Nejstarší
HLAVNÍ STRÁNKA

UŽIVATELÉ
DISKUZNÍ FÓRA ]
VYHLEDÁVÁNÍ
STATISTIKY
AKCE

NASTAVENÍ
FAQ
ARCHÍV

Sponzoruje KRAXNET spol. s r.o