Trekkies.cz StarTrek.cz Sickbay CZ Kontinuum FANBASE WARP TrekCORE TrekCollective Memory Alpha Memory Beta Ex Astris Scientia Treknews.de


 

   DISKUSNÍ FÓRA

 
 REGISTRACE
 
Nick: 
Heslo: 
  
 Zaslání hesla
 

4) O StarNETu => Diskuze o StarNETu

Spravuje: Mirak
Počet příspěvků: 5687
Toto fórum slouží k diskusi o StarNETu - o jeho budoucnosti, o organizačních záležitostech. Pište sem své náměty, připomínky, kritiky, případně pochvaly. :-)

Pro tradicionalisty lze přepnout na modré podbarvení příspěvků a pro netradicionalisty zase zpět na žabinec. Pro tisk a pro lidi se špatnými monitory: nestyl (černé na bílém). Nově také klingonský StarNET.
velké písmo / malé písmo / normální písmo / 9 bodů / 12 bodů / 80% / "small"

Pravidlo 1: Pokud se nikdo nevyjádří k podnětu na úpravu nebo změnu čehokoli během 30ti dnů, bude změna provedena podle nejlepšího vědomí a svědomí administrátorů.
Pravidlo 2: V záhlaví klubů (bez výjimek) a v obsahu klubů (s výjimkou Zajímavé fotografie a obrázky) je zakázáno umisťovat obrázky delší než 720 horizontálních obrazových bodů. | Aktuálně se řeší obezlička.

Povolene HTML tagy: BR, P, B, I, IMG, A, UL, LI, OL, SMALL, BIG, U, FONT, SUP, SUB, STRIKE

Autor:  Text:     
Nejnovější   Novější 199 - 218 / 5687Starší   Nejstarší

omi - 04. duben 2017 09:22sipka
ZAMĚŘIT
omi
Mě na to teda spíš než přednáška sedí nějaká ta diskuze. Přeci jen je to diskuzák a přijde mi to i jako nejlepší propagace. I když přednáška o roztrhaných občankách by byla určitě výživná. :D
Mvek - 03. duben 2017 20:13sipka
ZAMĚŘIT
Mvek
Ano, bylo to v roce 2007 na FFku, přednášku přímo o SN měl Yakuzza. Bylo tam mezi 5 a 10 lidmi, byla to taková diskuze a objevilo se tam pár lidí, kteří sem snad i občas zavítali, a člověk je tu ani neznal, a tam se na SN hlásily. Ale jednu tu ženského pohlaví si neumím vybavit, vlastně nevím zpětně, kdo to byl:-).
Lt.Shark - 03. duben 2017 17:52sipka
ZAMĚŘIT
Lt.Shark
tak nějak přemejšlím, jak jsem se sem vlastně dostal já... vůbec si nepamatuju odkud o Starnetu vím a proč jsem sem začal chodit... :-)))
Seven - 03. duben 2017 17:09sipka
ZAMĚŘIT
Seven
No, myslela jsem historie + propagace. Plus tedy historie "faktologická a pozitivní", nikoli kdo si tu kdy s kým roztrhal občanky.
tz - 03. duben 2017 15:53sipka
ZAMĚŘIT
tz
Přednáška typu nějakého představení SN a informací, jak to zde chodí by nemusela být na škodu.
leena - 03. duben 2017 14:12sipka
ZAMĚŘIT
leena
Pozemstan: mam pocit, ze si tu tabuli pamatuju :)
Pozemstan - 03. duben 2017 14:00sipka
ZAMĚŘIT
Pozemstan
Cca před 9-5 lety byl myslím SN na některých přednáškách na FF zmiňován a pár nováčků se tady objevilo. Přímo jemu věnovaná přednáška to ale snad nebyla, nebo možná jednou. To bylo v dobách, kdy se na tabuli se vzkazy a podpisy návštěvníků FF objevilo i oddělení SN s početným seznamem podpisů, přitom šlo celkově o jakési oživení zájmu o SN i ST vůbec (byť i vlivem Abramse)... Když jsem se ale později jedné entitě zmínil o SN s tím, že je tady specifické prostředí menšího okruhu starých známých, moc ji to nenalákalo... -) Od jiných se zase při zmínce SN často ozýval údiv, že to tady ještě existuje - to je potenciál onoho AVipem zmíněného širokého okruhu zde registrovaných...

Ano, to, zda SN nově propagovat, je otázka (která už se tady myslím i dříve diskutovala). Ale řekl bych, že jedna přednáška zase nějakou masovou vlnu zájmu nevyvolá a pokud přijde pár nových či staronových lidí, tak toho snad litovat nebudeme...
AVip - 03. duben 2017 13:39sipka
ZAMĚŘIT
AVip
Odvážná myšlenka...! :-D
Otázka je, jestli chceme tuhle historickou "hospodu na mýtince" nějak extra propagovat... na straně druhé, je tu registrována nezanedbatelná část fandomu (předpoklásdm, že se tak stalo i díky někdejšímu úmrtí Průvodce), takže...
těžko říct.
Telemachus Rhade - 03. duben 2017 13:36sipka
ZAMĚŘIT
Telemachus Rhade
Jako o historii nebo náborovou? :-)
To první raději ne.
Seven - 03. duben 2017 13:26sipka
ZAMĚŘIT
Seven
Co udělat přednášku o StarNetu na FF?
lagga - 01. duben 2017 22:01sipka
ZAMĚŘIT
lagga
Hmmm no tak dekuji Mvekovi a Marshallovi za echo, dekuji Yakuzzovi a Telemachovi ze to tu udrzeli v chodu, ze se tu v tom Yakuzza hrabal a diky Seven a Mirakovi, ze to vzali.
Seven - 31. březen 2017 15:03sipka
ZAMĚŘIT
Seven
Výpadek dvě minuty, uklikla jsem se při měnění moderátorů, teprve se v ní orientuji, stane se.
leena - 31. březen 2017 14:45sipka
ZAMĚŘIT
leena
BTW ted nejaky problemy s databazi...
Mirak - 31. březen 2017 00:16sipka
ZAMĚŘIT
Mirak
Telemachus Rhade:
Budu doufat, že se to změní, nebo že chce něco dělat Mirak.

Za mě platí to, co jsme si psali na Facebooku. Vesměs vyznávám Yakuzzův myšlenkový směr v zachování starnetoveho status quo, ALE pokud sem toužíš lákat nové uživatele, tak ti klacky pod nohy házet nebudu, je to jen o tom, že tomu moc nevěřím. Je to samozřejmě podmíněno tím, že to nebude omezovat stávajíci uživatele.

Jako slepý k houslím jsem k tomu sice přišel, nicméně měl jsem možnost se proti tomu vymezit, což jsem neudělal a tím pádem se tím teď ani v budoucnu hájit nebudu.

Technicky umim naprostý hovno, tudíž zde budu sloužit jen jako kašpar, který bude dohlížet na to, že na Starnetu bude vládnout zdravý rozum a bude mít prostě přednost i před dohodnutými pravidly.
Telemachus Rhade - 30. březen 2017 22:01sipka
ZAMĚŘIT
Telemachus Rhade
Seven:
dávám tím najevo, že to není "teď jsem si šlohla starnet

Ale však jo, dyť já to vím. Jenom jsem vyjádřil náděj, že se to do budoucna třeba změní. To je všechno. Já nic neignoruju :)
Seven - 30. březen 2017 21:55sipka
ZAMĚŘIT
Seven
Telemachus Rhade:
To je docela škoda. Budu doufat, že se to změní, nebo že chce něco dělat Mirak.
Já i Mirak jsme k tomu přišli jako slepí k houslím. Nechci tedy mluvit za něj, nicméně dávám tím najevo, že to není "teď jsem si šlohla starnet a budu zavádět nové pořádky a od zítřka bude StarNet fialový s puntíčkama". Úplně ignoruješ tu pasáž, kde píšu, že pokud někdo bude mít nápad, jsem ochotná ho zkusit takzvaně "hodit na prod". Pokud chceš mít nějakou reakci, můžeš si udělat anketu a propagovat ji, lidi, co jen čtou, budou třeba ochotní nějak názorově kliknout. Víc ti neporadím.
Telemachus Rhade - 30. březen 2017 21:55sipka
ZAMĚŘIT
Telemachus Rhade
Seven:
Nedělejte z toho drama jak kdyby se jednalo o mnohamiliardový byznys a ne o diskuzák, na který chodí pět a půl člověka.

Ještě jsem zapomněl na toto.
Já jsem tu 17 let a tohle místo má v mém životě své nezastupitelné místo. Nevím jestli je důležitější než mnohamiliardový business :) ale důležité je.
Yakuzza - 30. březen 2017 21:49sipka
ZAMĚŘIT
Yakuzza
Trekkies by nebyli trekkies, kdyby se obcas nepohadali a nepotrhali si obcanky :)
Telemachus Rhade - 30. březen 2017 21:48sipka
ZAMĚŘIT
Telemachus Rhade
Seven 283149: :-)
Telemachus Rhade - 30. březen 2017 21:48sipka
ZAMĚŘIT
Telemachus Rhade
Seven:
by byla dočasná změna baneru před akcí, aby odkazoval na akci - typu setkání s herce, con a tak dále. Potom tam klidně dál může viset reklama na Laser.
Souhlas.

jaké jsou další moje plány - vůbec žádné
To je docela škoda. Budu doufat, že se to změní, nebo že chce něco dělat Mirak.

Co mi třeba nepřijde okay je přístup "lidi, co sem jen lezou a čtou a nic nepíšou jsou mi k ničemu"
Potřebuju, nebo lépe řečeno - byl bych rád, za zpětnovazební smyčku. V momentě, kdy vedu v podstatě komerční klub (i byť jen pro 40 lidí), tak mi reakce "jé, to je super/jé, to je na hovno", docela schází. Pravda, nikdy jsem si o ně přímo neřekl.

Ale chápu. Došla rama. Nic jiného v životě nemáte.
Tohle je naprosto zbytečné. Stejně jako 283091. Akorát si vytvoříš zlou krev.

Nejnovější   Novější 199 - 218 / 5687Starší   Nejstarší
HLAVNÍ STRÁNKA

UŽIVATELÉ
DISKUZNÍ FÓRA ]
VYHLEDÁVÁNÍ
STATISTIKY
AKCE

NASTAVENÍ
FAQ
ARCHÍV

Sponzoruje KRAXNET spol. s r.o