Trekkies.cz StarTrek.cz Sickbay CZ Kontinuum StarTrekKnihy.cz WARP TrekCORE TrekCollective Memory Alpha Memory Beta Ex Astris Scientia Treknews.de


 

   DISKUSNÍ FÓRA

 
 REGISTRACE
 
Nick: 
Heslo: 
  
 Zaslání hesla
 

1) Star Trek => Budoucnost Treku a 42

Spravuje: Telemachus Rhade
Počet příspěvků: 2839

Autor:  Text:     
Nejnovější   Novější 188 - 207 / 2839Starší   Nejstarší

Telemachus Rhade - 08. srpen 2018 13:14sipka
ZAMĚŘIT
Telemachus Rhade
Stačilo TNG 4x protočit v televizi a už o ní píše i mainstream :)

Kapitán Picard přejímá velení. Stewartův návrat do Star Treku je potvrzený | Lidovky.cz
surell - 07. srpen 2018 13:10sipka
ZAMĚŘIT
surell
Telemachus Rhade: Pokud to co chystají bude stejně "neúspěšné" jako celá TNG, tak budu spokojenej.
Telemachus Rhade - 07. srpen 2018 12:02sipka
ZAMĚŘIT
Telemachus Rhade
Strašná spousta informací...

CBS Hopes to Roll Out New STAR TREK “All the Time”
kapitan Pike - 07. srpen 2018 11:26sipka
ZAMĚŘIT
kapitan Pike
Vzhledem k tomu, že to píše Guardian, bych to bral jako pochvalu :-)
Telemachus Rhade - 07. srpen 2018 11:14sipka
ZAMĚŘIT
Telemachus Rhade
surell:
"Podle deníku New York Times celovečerní snímky s herci ze seriálu Star Trek: Nová generace nebyly fanoušky ani kritiky přijaty zrovna nejlépe. "Ve všech ohledech zklamaly. Byly levné, usedlé a zaměřené na příliš úzkou skupinu fanatiků," míní také britský list Guardian.

Takový neúspěšný První kontakt, třeba :)
surell - 07. srpen 2018 10:40sipka
ZAMĚŘIT
surell
https://magazin.aktualne.cz/kultura/film/patrick-stewart-picard-enterprise-star-trek-serial-sci-fi/r~c97f5628998c11e88782ac1f6b220ee8/
Mirak - 07. srpen 2018 07:10sipka
ZAMĚŘIT
Mirak
Jako nevím, ale všichni se tváří, že ten seriál zaštiťuje Picard, takže by bylo divný, kdyby byl ve třech dílech.
S.S.Enterprise - 06. srpen 2018 23:27sipka
ZAMĚŘIT
S.S.Enterprise
a kdy si začnete lámat hlavu s dabingem?
tz - 06. srpen 2018 23:20sipka
ZAMĚŘIT
tz
A ještě kdyby Anetu Šmrhovou hrála Aneta Šmrhová :-D

Jako pokud tam bude mít Picard spíše vedlejší roli a třeba se objeví jen sem tam na pár dílů (případ třeba té akademie), tak se to bez ostatních obejde. V opačném případě by tam ta Beverly hodně chyběla.

Telemachus Rhade - 06. srpen 2018 17:41sipka
ZAMĚŘIT
Telemachus Rhade
Já bych strašně chtěl vidět alespoň jednu knižní postavu. Za mě Elfiki, ale asi každému vyvstane na mysl Trysa. (Davidu Mackovi pak vyvstane Aneta Šmrhová :) )
Seven - 06. srpen 2018 17:08sipka
ZAMĚŘIT
Seven
Jako na jednu stranu lze očekávat, že většina původní posádky Enterprise D/E je v trapu. Ale co je Jean-Luc bez Prdelky. Jen hnusnej sešlej plešoun v bugíně :D
Telemachus Rhade - 06. srpen 2018 11:15sipka
ZAMĚŘIT
Telemachus Rhade
Bylo by zvláštní, kdyby ne. Ale ano, přistihuju se, že zase předjímám a beru některé věci za automatické :)
Seven - 06. srpen 2018 11:15sipka
ZAMĚŘIT
Seven
Jako od Duffa nečekám vůbec nic (ještě jsem nedozvracela ze závěrečných pěti dílů Major Crimes, aneb zrušili mi seriál, tak ho zničím i fanouškům). Od Beyer čekám ještě míň (její Voyager knihy jsou jen velmi, velmi průměrný J/C fanfic, v kterém náhodou vystupují i jiné postavy). A u Goldsmana nevím, pár věcí z jeho "written by jsem viděla", ale převážně je to buď průměr nebo "meh".
Seven - 06. srpen 2018 11:10sipka
ZAMĚŘIT
Seven
Mě teda nejvíc zajímá, jestli tam bude i Prdelka.
Mirak - 05. srpen 2018 15:02sipka
ZAMĚŘIT
Mirak
No, Picard na akademii zní dost nudně, navíc zase kvanta enormně mladých postav. Nevím, no.
Pozemstan - 05. srpen 2018 14:45sipka
ZAMĚŘIT
Pozemstan
Mvek: Jak jsem psal, zřejmě se to bude odehrávat více než 10 let po Countdownu, kdy už by mohlo existovat něco jako "Nový Romulus". Uvidíme... Jinak takto tebou popsaná role admirála by se případně nevylučovala ani s tou Akademií...
Mvek - 05. srpen 2018 14:28sipka
ZAMĚŘIT
Mvek
Já si moc nedovedu představit Stewarta/Picarda v dnešní době jako klasického velitele lodi. Možná ten admirál, tam to může fungovat a pak ty další možnosti. Jasně, namaskují ho hodně, ale je otázkou, nakolik pro natáčení (a hraní v divadle) umí korigovat svůj hlas, protože na setkáních už zní výrazně dědečkovsky (do skřehotava) vůči tomu, co známe z filmů. Zase si ale dovedu představit, že Picard v novém seriálu může mít třeba roli jako ten admirál, který nějaké posádce nebo týmu zadá úkol, kapitán s ním občas něco bude konzultovat, občas mu jen na konci odreportuje. Takže tam některé epizody bude na obrazovce sotva pět minut a některé třeba i půlhodinu, když se něco bude řešit. A proč ne, to může fungovat.

Pesimismus mě provází jen tím, že díky časovému odstupu asi budou muset vzít v potaz likvidaci Romulu, že? Samo o sobě by mi to asi zas tak nevadilo, je to změna, vede k novým možnostem, ale ten způsob z ST XI a Countdown je hodně ledabylý a naivní. Škoda, že filmy ještě jedou, takže to asi nebude mít nikdo odvahu/možnost retconovat nějak lépe. I když kdoví, třeba by se ze supernovy stal nějaký lepší technoblábol podobně, jako se v průběhu seriálu Návštěvníků mění kometa na rotující mlhovinu apod. Nebo jako Millenium jedna řada končí světovou pandemií a další začíná po lokální smrtelné epidemii.
Pozemstan - 05. srpen 2018 13:47sipka
ZAMĚŘIT
Pozemstan
Mirak: "Ono jestli se to bude odehrávat 16 let po Nemesis nebo 20 let po Nemesis je ale snad úplně jedno, ne?"

Jasně, mě jen zajímalo, jestli se to nebude odehrávat ještě před Countdownem nebo v jeho době, což by tedy bezpečně nemělo.

Jinak koukám, že se objevují i spekulace, že by Picardova postava mohla účinkovat v seriálu o Akademii Hvězdné flotily, o kterém se vedle menšího seriálu na téma Khanova hněvu hovoří již od oznámení rozsáhlejší smlouvy CBS s Kurzmanem. Picard by prý mohl být mentorem řady studentů, popř. i šéfem Akademie. Také IMDB odkazuje v článku o Stewartovi na vznikající projekt Starfleet Academy, což však může být jen spekulace.

Že by se tak dlouho uvažovalo o seriálu z Akademie s mladým Kirkem a Spockem (pravda, částečně jsme se dočkali ve filmech), až by z toho vznikl seriál o Akademii se starým Picardem? -)

Spekulace o Picardovi na Akademii jsou např. v diskusích pod prvními dvěma články (v prvním případě ale na základě IMDB), další dva zmiňují jen plány na onen seriál (a Khanův hněv - to by mohlo souviset i s dříve Telemachem zmíněným zapojením režiséra Meyera).
Patrick Stewart bude hvězdou nového Star Treku
Patrick Stewart to Return as Capt. Picard in New ‘Star Trek’ Series for CBS All Access
Make it so: Patrick Stewart returns to Star Trek as Captain Picard
Patrick Stewart is returning to Star Trek with a new series
Mirak - 05. srpen 2018 12:35sipka
ZAMĚŘIT
Mirak
Pozemstan: Ajo, já reagoval na tohle:

"For over 20 years, fans have hoped for the return of Captain Jean-Luc Picard and that day is finally here."

Ono jestli se to bude odehrávat 16 let po Nemesis nebo 20 let po Nemesis je ale snad úplně jedno, ne?

Ještě by se “He may not be a captain anymore” možná dalo interpretovat tak, že nebude kapitán na začátku seriálu, tj. bude užívat zasloužený důchod na vinici, ale něco ho donutí vrátit se zpátky do služby. Jako předpokládám, že tam bude (jak je dnes zvykem) silný vliv ústředního děje, takže bych nepočítal s pojetím ala TOS/TNG, kde dostali posádku, loď a nějaký děj možná vymyslíme za pár sezón.
Pozemstan - 05. srpen 2018 12:19sipka
ZAMĚŘIT
Pozemstan
Jinak tedy příběh s Picardem jako prezidentem Federace by byl zajímavý, možná jakýsi "zrcadlový" House of Cards z budoucnosti. -)

Také by se ale mohlo jednat třeba o příhody velvyslance Picarda na Novém Romulu (pokud tedy vůbec nějací Romulané kromě Neronova týmu přežili, což by snad kdesi na lodích, ve vzdálených koloniích či na velvyslanectvích mohli), možná navazující na Spockovo "podvratné sjednocující dílo"... -)

Také by to mohl být vinař Picard užívající "důchod" a občas vypomáhající v někdejších profesích, něco jako "Kapitán/velvyslanec z vejminku"... -)

Nejnovější   Novější 188 - 207 / 2839Starší   Nejstarší
HLAVNÍ STRÁNKA

UŽIVATELÉ
DISKUZNÍ FÓRA ]
VYHLEDÁVÁNÍ
STATISTIKY
AKCE

NASTAVENÍ
FAQ
ARCHÍV

Sponzoruje KRAXNET spol. s r.o